Porsche

Porsche kochamy całym sercem. Prosiaki to kwintesencja sportowego auta. Najlepsze samochody na świecie! Ale zaraz, zaraz??? My mieszkamy w Polsce gdzie drogi tylko z nazwy są drogami. Ups, W naszym kraju wolimy Jaguara XKR lub Range Rovera Sporta Supercharged. Tak na serio to można na ten temat godzinami dyskutować przy dobrej szkockiej…

Naszym firmowym Cayenne przejechaliśmy 280 000 km i z autem nic sie nie działo. Testy jasno potwierdzają, że Porsche to najlepsze samochody na świecie!

Kilka słów o Porsche 911: PORSCHE DZIEWIĘĆSET JEDENAŚCIE !!! 911 to wspaniały samochód nawet na nasze drogi. Doskonale trzyma się jezdni, radzi sobie z koleinami. Nawet 911 GT2, które jest super twarde można uznać za samochód do jazdy po naszych drogach. Kiedyś spotkaliśmy w samolocie człowieka, którego hobby było latanie, uwielbiał moment startu ze względu na przyspieszenie. Facet był chory albo nieświadom przyspieszenia Porsche 911 – jest zniewalające! Lubimy latać ale wolimy zniewalające odczucia, które zawsze są obecne gdy siedzimy w Porsche 911 tzn. gdy fotele Porsche obejmują nasze ciała. Na koniec naszej story o Porsche 911 dodamy, że 911 zaczyna się od turbo, silniki wolnossące są za słabe ale to tylko nasze zdanie.

PORSCHE CAYENNE, naszym zdaniem rewelacyjny SUV. Jeździ się nim jak samochodem sportowym tylko odrobinę za wysoko jak na sportowy bolid -:) Dzięki wysokości, którą można regulować przyciskiem w kabinie kierowcy widzimy znacznie więcej przed sobą. Szczególnie kobiety docenią ten aspekt. Porsche Cayenne posiada doskonałą regulację twardości zawieszenia, możemy sobie wybrać twardość sportową, narmalną lub komfortową – działa doskonale. Warto zamówić aktywne zawieszenie, które poprzez mechaniczne drążki nie pozwala aby Porsche Cayenne bujało się podczas pokonywania zakrętów, niesamowite wrażenie gdy takim dużym autem pokonujemy zakręty jak gokartem. Cayenne radzi sobie w terenie ale prosimy nie wypuszczać się w zbyt trudny off-road. Do tego auta potrzebne jest minimum 400KM aby dynamika była na odpowiednim poziomie. Polecamy z całego serca, jazda Cayenne to non stop fun. W sumie każde PORSCHE daje bardzo dużo frajdy.

KOCHAMY PORSCHE!