Porsche Cayenne

Porsche Cayenne

Cayenne to model, który stanowi idealne rozwiązanie dla fanów Porsche i jednocześnie wielbicieli samochodów typu SUV. To piękne sportowo-użytkowe auto, którego produkcja rozpoczęła się w 2002 roku i jest już liderem w sprzedaży modelów Porsche w Ameryce Północnej.

Oferujemy do 20% rabatu od ceny katalogowej każdego modelu Porsche Cayenne przy zakupie za gotówkę oraz około -10% przy zakupie w leasingu.

Porsche Cayenne to dystyngowany, okazale prezentujący się samochód o wyraźnie podkreślonej i zaakcentowanej karoserii. Duże gabaryty zewnętrzne łączą się tutaj z przestronnym i wygodnym wnętrzem. Wysokiej klasy materiały i przemyślane rozwiązania zdecydowały o wysokim komforcie jazdy. Idealne usytuowanie kierowcy, piękna konsola, czy też doskonała czytelność zegarów to tylko niektóre z zalet tego modelu. Porsche Cayenne, zważywszy na to że to masywny SUV, wyjątkowo lekko się prowadzi. Posiada także jeden z największych bagażników wśród aut tej klasy. Do niego należy także rekord w prędkości maksymalnej SUV-a. Auto posiada napęd na cztery koła, mocny silnik V8, siedem poduszek powietrznych wraz z poduszką kolanową kierowcy, a także dwustrefową klimatyzację. Komfort i bezpieczeństwo jazdy łączy się tutaj z mocą i niezawodnością.