Nie wszyscy klienci autoryzowanych sieci sprzedaży wiedzą, że koszty utrzymania salonów, samochodów testowych, kampanii reklamowych oraz drukowania ton katalogów - nie są bezpośrednio związane z kosztami produkcji pojazdu za który płaci klient.

Wszystkie dodatkowe koszty związane z obsługą tej ekspozycji oraz dystybucji reklam i utrzymania wymagań narzuconych przez producenta powstają już po tym jak samochód wyjedzie z fabryki i stanowią niemałą część ceny, którą widzi klient w kolorowym cenniku prezentowanym obok samochodu na wystawie.

Mogą Państwo odwiedzić autoryzowany salon jednej z luksusowych marek. Przywita Państwa recepcjonistka, która zaprowadzi do sprzedawcy. Sprzedawca z kolei, pokaże Państwu samochody na wystawie, zaproponuje jazdę testową a po niej wręczy kolorowe katalogi i błyszczące ulotki. Kiedy już zdecydują się Państwo na zakup samochodu, za wszystkie tego typu "atrakcje" zapłacą z własnej kieszeni.

W firmie Select-Automotive nie zobaczą Państwo wypolerowanych samochodów na wystawie, ale kupią pojazd bezpośrednio od producenta za dużo niższą cenę. Przy luksusowym samochodzie takim jak BMW, Land Rover, Range Rover, Jaguar, Audi, Porsche, Aston Martin czy Bentley będze to oszczędność w zależności od wybranego modelu - nawet od 30.000 do 200.000 zł. Nie prowadzimy tradycyjnego salonu sprzedaży, dlatego umowę otrzymają Państwo pocztą lub przy dobrej kawie podpiszą w naszym biurze. Brak krótkiej przyjemności wyjeżdzania nowym samochodem z salonu, zrekompensujemy dostarczając je we wskazane przez Państwa miejsce.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu kilkunastoletniemu doświadczeniu w branży motoryzacyjnej i bardzo dobrych kontaktach handlowych w Unii Europejskiej przebijemy każdą ofertę na nowy samochód. Będzie on skonfigurowany i zamówiony według wskazanej specyfikacji, wyprodukowany z zachowaniem takich samych kryteriów jakościowych oraz w tej samej fabryce co samochody dla autoryzowanych dealerów.

Oszczędność polega przede wszystkim na minimalizacji kosztów, a ponadto, w związku z atrakcyjnymi cenami oferowanymi przez Select-Automotive następuje efekt skali. Od początku powstania, czyli 1998 roku firma Select-Automotive sprzedaje rocznie tyle samochodów, co kilka dobrych punktów dealerskich. Ilość dokonywanych transakcji z producentami przekłada się na jeszcze niższe ceny i większe rabaty, jakie zobaczą Państwo w naszej ofercie.

Nic nie sprawia nam większej przyjemności, niż widok uśmiechniętego klienta w jego nowym samochodzie, za który zapłacił nawet 30% mniej, niż w salonie. Przebijemy każdą ofertę na nowy, luksusowy samochód!