Marzysz o pracy w branży samochodowej? Masz możliwość rozpoczęcia swojej kariery pod okiem najlepszych w branży!


Select-Automotive stale poszukuje nowych Partnerów Handlowych oraz Ambasadorów. Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem w sprzedaży samochodów. Nasi współpracownicy to przede wszystkim miłośnicy motoryzacji, którym zależy na łączeniu swojej pasji z pracą. Co roku sprzedajemy samochody w całej Europie, będąc największym brokerem samochodowym w Polsce i na Starym Kontynenecie.

Obecnie przewidujemy dwie gałęzie dla osób, które chcą rozpocząć z nami współpracę. Szczegóły dostępne są po kliknięciu w odpowiedni przycisk.
Praca u dealera samochodowego takiego jak Select-Automotive to szeroki dostęp do różnych marek premium i ogromnych rabatów, dzięki czemu będziesz mógł oferować swoim klientom bardzo konkurencyjne ceny. W Select-Automotive przykładamy bardzo dużą wagę do wysokiego standardu obsługi klienta. Często nasza praca polega nie tylko na wycenie konfiguracji, ale na dobraniu odpowiedniego samochodu dla osoby kupującej, tak by była ona w 100% zadowolona ze swojego zakupu. Odpowiadamy na potrzeby naszych klientów i zawsze służymy dobrą radą oraz naszymi doświadczeniami związanymi z samochodami, które sprzedajemy.

Zgodnie ze znanym stwierdzeniem "z niewolnika nie ma pracownika" dajemy ogromną swobodę pracownikom Select-Automotive. To Ty decydujesz skąd i kiedy pracujesz, a także w jaki sposób pozyskujesz klientów - oczywiście z zachowaniem naszych standardów. Elastyczne podejście procentuje w naszej pracy dobrymi wynikami, a niezależność pobudza pokłady kreatywności naszych handlowców. To wszystko przekłada się na sukces jaki osiąga nasza firma.

Nowym pracownikom oferujemy pełne wsparcie dotyczące marek, którymi się zajmujemy, a także możliwość obserwowania naszych handlowców podczas pracy. Dostarczamy im także wszystkie materiały łącznie ze wskazówkami oraz standardami pracy w Select-Automotive.

Masz pytanie? Napisz do nas na hr@select-automotive.pl