Mercedes

Niemiecka marka, która została założona w końcówce XIX w. przez Karla Benza i Gottlieba Daimlera. Początkowo produkowane automobile posiadały zniewalającą moc około 6 – 8 KM. Samochody były luksusem, spełnieniem drogocennych marzeń, po które tylko znikoma część społeczeństwa mogła sięgnąć. Nie jak dzisiaj w naszym kraju ;)

Wraz z ogromnym zapotrzebowaniem ludzkości na auta, jak też włożeniem iście niebotycznych nakładów finansowych ze strony założycieli w rozwój świata motoryzacji z kolejnymi dekadami zmieniało się logo Mercedesa, jak i modele, które starały się dopasować do zapotrzebowań wymagającej klienteli. Tak zatem powstawały samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, autobusy w jednym z najbardziej znanych po dziś dzień mieście –Stuttgart. To właśnie ono stało się synonimem luksusu dla osób, które już wybrały Mercedesa, jako swój własny środek lokomocji, ale także dla tych, którym pozostało głębokie westchnięcie na widok logo gwiazdy, która oświetla użytkownikom drogę przez kolejne tysiące kilometrów bezawaryjnych i szczęśliwych wojaży na całym świecie….

Lubimy Mercedesy, szczególnie te z logo AMG!

Ostatnie modele zostały mocno poprawione, design jest nareszcie interesujący czego nie można było powiedzieć o poprzednikach :)

BEZ GWIAZDY NIE MA JAZDY…

11 grudnia 2020

Mercedes E220d 4Matic AMG – OD RĘKI

3 grudnia 2020

Mercedes GLC 200d AMG

2 grudnia 2020

Mercedes E300de AMG

31 stycznia 2020

Mercedes Klasy E

4 lipca 2019

Mercedes klasy B

6 listopada 2018

Mercedes klasy S

6 listopada 2018

Mercedes klasy GLE

6 listopada 2018

Mercedes klasy GLC

6 listopada 2018

Mercedes klasy CLS Coupe

6 listopada 2018

Mercedes klasy A