Mercedes Klasy E

Mercedes-Benz Klasy E to najlepiej sprzedająca się seria modelowa w historii niemieckiej firmy. Dziesiąta generacja biznesowej limuzyny łączy emocjonujący design karoserii ze stylową, szlachetnie wykończoną kabiną. Design nowej generacji modelu reprezentuje typowe dla limuzyn Mercedesa proporcje, z krótkim przednim zwisem, długą maską i opadającą niczym w coupe płaszczyzną dachu, połączoną z barczystym tyłem.
Konfiguracja zawiera m.in.:
Klimatyzacja automatyczna
Kamera cofania
Reflektory LED

Nowe trendy w klasie wyższej - Mercedes Klasy E

Kup auto z Select-Automotive

W Select-Automotive dokładnie wiemy jak ważne, jest odpowiednie dopasowanie samochodu do potrzeb klienta. Dzięki doświadczeniu oraz znajomości rynku pomożemy optymalnie dobrać konfigurację samochodu. Mercedes Klasy E to luksusowy samochód, który skutecznie wyznacza trendy w klasie wyższej.

Finansowanie Mercedesa Klasy E

Nasza firma oferuje szeroką gamę finansowania Mercedesa Klasy E

- Leasing,
- Najem długoterminowy,
- Kredyt samochodowy,
oraz wiele innych.

Procedura zakupu Mercedesa Klasy E

1. Konfiguracja samochodu
2. Wybór finansowania
3. Zamówienie auta i podpisanie umowy
4. Wpłata zadatku w wysokości 10% wartości brutto samochodu
5. Wpłata pozostałej kwoty, gdy pojazd jest gotowy
6. Odbiór samochodu

Procedura kupna ma charakter ogólny. W zależności od marki oraz modelu samochodu może się różnić. O procedurę zakupu przy konkretnej konfiguracji proszę pytać naszego doradcę.

Po odbiorze samochodu, każdy klient jest zapraszany na tor wyścigowy w celu poprawienia techniki jazdy. Kurs bezpiecznej jazdy jest bezpłatny. Zależy nam na Państwa bezpieczeństwie. Szczegóły szkolenia są dostępne u naszych Partnerów Handlowych.

Mercedes Klasy E już na Ciebie czeka, skontaktuj się z nami

 

Agata z Select-Automotive


Telefon: 22 389 77 20
Mail: biuro@select-automotive.pl
Skontaktuj się z nami, by poznać ofertę na swój wymarzony samochód. Pomożemy dobrać odpowiednią konfigurację, a następnie finansowanie, które będzie odpowiadało Twoim potrzebom.