Gorące okazje

Samochody luksusowe, sportowe i segmentu premium z każdym rokiem zyskują na popularności, zwiększone powodzenie wynika między innymi z faktu, że niektóre auta są czymś więcej niż zwykłym środkiem lokomocji. Są wyznacznikiem prestiżu czy też motoryzacyjnym marzeniem, które można spełnić, decydując się na ofertę brokera samochodowego. Im wyższa cena bazowa danego auta, tym większe oszczędności wynikające z różnic między ofertą z salonu samochodowego a pojazdem kupionym dzięki brokerowi. W zależności od marki, modelu i wersji silnikowej oraz wyposażeniowej rabat może sięgać kilkunastu do nawet ponad trzydziestu procent. Rabat, który w żaden sposób nie łączy się z niższą jakością pojazdu, lecz wynika z charakterystyki pracy brokera Select-Automotive. Co istotne, każdy oferowany samochód objęty jest pełną ochroną gwarancyjną obowiązującą w krajach Unii Europejskiej, także w Polsce, co jest kolejnym czynnikiem przemawiającym za tym, by dokładnie zapoznać się z ofertą brokera. Zaskakująco niskie ceny nie tylko podczas obniżek związanych z wyprzedażą rocznika wynikają ze specyfiki sprzedaży nowych aut. Koszt utrzymania tradycyjnego salonu bywa horrendalnie wysoki, co wynika zarówno z polityki fiskalnej i polityki cenowej na danym rynku, jak również z wydatków na promocje, jazdy próbne i nakłady poniesione na pensje czy szkolenia pracowników. Również inwestycja w grunt i nieruchomość stanowi ogromny wydatek dla tradycyjnego salonu. Inaczej jest u brokera, który minimalizuje własne koszty, aby móc oferować auta w możliwie najniższej cenie. Marża ograniczona do minimum, brak tradycyjnych salonów i autoryzowanych stacji serwisowych to nie wszystko.

Select-Automotive może oferować najniższe ceny również dzięki doświadczeniu na wymagającym rynku. Kolejnym kluczem do zrozumienia polityki cenowej Select-Automotive jest efekt skali. Przy dużej liczbie zamówień i stabilnej płynności finansowej firma korzysta z wysokich rabatów producentów. Ponadto broker mając szerokie kontakty, może liczyć na okazje oferowane przez tradycyjne salony choćby w przypadku modeli, które nie zostały odebrane przez nabywcę. Co oczywiste, każde auto wyprodukowani i skonfigurowano zgodnie ze standardami danej marki, niezależnie od tego, kto zajmie się jego sprzedażą. Czasem też w ofercie brokera pojawiają się znakomicie wyposażone modele po ekspozycji dostępne w jeszcze niższej cenie.

Audi, BMW, Volvo, Jaguar, Land Rover, Mercedes, Maserati, Porsche, Bentley, Ferrari, Range Rover czy Aston Martin od lat zachwycają inżynieryjną wirtuozerią czy stylistyką. Dla wielu potencjalnych nabywców przeszkodą w zakupie nie były wyższe niż w popularnych markach koszty eksploatacyjne, lecz cena wyjściowa. Ale kiedy można kupić nowe upragnione auto nawet do 40 procent taniej niż w salonie, motoryzacyjne marzenia mają szansę się ziścić. Oszczędność to cecha ludzi zaradnych, i tacy właśnie są właściciele samochodów kupionych dzięki Select-Automotive.