Aston Martin

Czy Aston Martin to przerost formy nad treścią? Bardzo możliwe, co nie zmienia faktu, że są to genialne samochody. Ręczne wykonanie i wyjątkowy prestiż kosztuje bardzo dużo, a dzięki Select-Automotive te koszta można obniżyć. Oferujemy rabat na samochody Aston Martin w Select-Automotive i umożliwiamy różne formy finansowania tych samochodów. Pomagamy z gotówkowym zakupem Aston Martina w Czechach, który gwarantuje obniżenie kosztów nawet o 30%. Dzięki czemu pozyskanie własnego Astona Martina staje się tanie jak nigdy.

W Select-Automotive oferujemy całą gamę modeli Aston Martin od takich samochodów jak Aston Martin DB9 i DB11, poprzez Rapide, DBS, a także Vanquish i Vantage.

Każdy Aston Martin spowoduje, że ludzie będą się oglądać, a Ty będziesz miał niesamowitą frajdę z jazdy. Nie bez powodu to głównie na tę markę stawiali producenci serii filmów z Jamesem Bondem, bo Aston to prawdziwy samochód dla agent Jej Królewskiej Mości.

Select-Automotive oferuje także rabaty oraz preferencyjne warunki zakupu Aston Martina DBX. Ten nowy SUV od brytyjskiej marki to zachowanie sportowego klimatu AM z niesamowitą wygodą i komfortem. DBX świetnie sprawdza się jako samochód rodzinny, a także jako off road.

Aston słynie także z wysokiej klasy systemów audio, które potrafią doskonale umilić podróż tym samochodem. Dla brytyjskiej firmy systemami audio zajmuje się przedsiębiorstwo Linn Products Ltd. Słynące z high-endowych produktów. To podkreśla tylko i wyłącznie luksus oraz wygodę, która idzie w parze z doskonałymi osiągami samochodów producenta z Gaydon.

18 października 2018

Aston Martin Vantage

18 października 2018

Aston Martin Vanquish Coupe SkyFall

18 października 2018

Aston Martin Rapide

18 października 2018
Broker Samochodowy Aston Martin DBS Select Automotive

Aston Martin DBS

18 października 2018
Broker Samochodowy Aston Martin DB9 Select Automotive

Aston Martin DB9