Aston Martin

Czy Aston Martin to przerost formy nad treścią? Bardzo możliwe, co nie zmienia faktu, że są to genialne samochody. Ręczne wykonanie i wyjątkowy prestiż kosztuje bardzo dużo, a dzięki Select-Automotive te koszta można obniżyć. Oferujemy rabat na samochody Aston Martin w Select-Automotive i umożliwiamy różne formy finansowania tych samochodów. Pomagamy z gotówkowym zakupem Aston Martina w Czechach, który gwarantuje obniżenie kosztów nawet o 30%. Dzięki czemu pozyskanie własnego Astona Martina staje się tanie jak nigdy.

W Select-Automotive oferujemy całą gamę modeli Aston Martin od takich samochodów jak Aston Martin DB9 i DB11, poprzez Rapide, DBS, a także Vanquish i Vantage.

Każdy Aston Martin spowoduje, że ludzie będą się oglądać, a Ty będziesz miał niesamowitą frajdę z jazdy. Nie bez powodu to głównie na tę markę stawiali producenci serii filmów z Jamesem Bondem, bo Aston to prawdziwy samochód dla agent Jej Królewskiej Mości.

Select-Automotive oferuje także rabaty oraz preferencyjne warunki zakupu Aston Martina DBX. Ten nowy SUV od brytyjskiej marki to zachowanie sportowego klimatu AM z niesamowitą wygodą i komfortem. DBX świetnie sprawdza się jako samochód rodzinny, a także jako off road.

Aston słynie także z wysokiej klasy systemów audio, które potrafią doskonale umilić podróż tym samochodem. Dla brytyjskiej firmy systemami audio zajmuje się przedsiębiorstwo Linn Products Ltd. Słynące z high-endowych produktów. To podkreśla tylko i wyłącznie luksus oraz wygodę, która idzie w parze z doskonałymi osiągami samochodów producenta z Gaydon.