Aston Martin Vantage

Aston Martin Vantage

Tor wyścigowy, kręta wiejska droga lub codzienne dojazdy do pracy — Vantage to Aston Martin o wyjątkowej klasie, zapewniający tak intensywne doświadczenia z jazdy, że wymagają ciągłego powtarzania.

Vantage jest surowy i instynktowny, niezachwiany w swoim wyjątkowym celu: oszołomieniu zmysłów swoim światowej sławy designem, zwinną wydajnością i dedykowanym rzemiosłem

Kup auto z Select-Automotive

W Select-Automotive dokładnie wiemy jak ważne, jest odpowiednie dopasowanie samochodu do potrzeb klienta. Dzięki doświadczeniu oraz znajomości rynku pomożemy optymalnie dobrać konfigurację samochodu. Aston Martin Vantage to kolejny dostępny w naszej ofercie luksusowy samochód, zaprojektowany i wykonany z myślą o najbardziej wymagających kierowcach, poszukujących najlepszych osiągów.

Finansowanie Aston Martin Vantage

Nasza firma oferuje szeroką gamę finansowania Aston Martin Vantage

- Leasing,
- Najem długoterminowy,
- Kredyt samochodowy,
oraz wiele innych.

Procedura zakupu Aston Martin Vantage

1. Konfiguracja samochodu
2. Wybór finansowania
3. Zamówienie auta i podpisanie umowy
4. Wpłata zadatku w wysokości 10% wartości brutto samochodu
5. Wpłata pozostałej kwoty, gdy pojazd jest gotowy
6. Odbiór samochodu

Procedura kupna ma charakter ogólny. W zależności od marki oraz modelu samochodu może się różnić. O procedurę zakupu przy konkretnej konfiguracji proszę pytać naszego doradcę.

Cena dotyczy wyposażenia w wersji podstawowej.

Istnieje możliwość zamówienia dowolnej specyfikacji.

Po odbiorze samochodu, każdy klient jest zapraszany na tor wyścigowy w celu poprawienia techniki jazdy. Kurs bezpiecznej jazdy jest bezpłatny. Zależy nam na Państwa bezpieczeństwie. Szczegóły szkolenia są dostępne u naszych Partnerów Handlowych.

Aston Martin Vantage już na Ciebie czeka, skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, by poznać ofertę na swój wymarzony samochód.

Telefon: 22 389 77 20
Mail: biuro@select-automotive.pl

Pomożemy dobrać odpowiednią konfigurację, a następnie finansowanie, które będzie odpowiadało Twoim potrzebom.

Aston Martin DB9 Vantage to kolejny dostępny w naszej ofercie luksusowy samochód, zaprojektowany i wykonany z myślą o najbardziej wymagających kierowcach, poszukujących najlepszych osiągów. Świetne przyspieszenie, rewelacyjna prędkość maksymalna oraz solidne wykonanie każdego szczegółu w tym aucie - to przykładowe zalety, jakie posiada opisywany model, pochodzący od powszechnie rozpoznawalnego brytyjskiego producenta sportowych aut. Komfortowe okazuje się także wnętrze tego dwuosobowego pojazdu, siedzenia obite najwyższej jakości skórą, precyzyjnie wykonane obicia paneli drzwi czy deski rozdzielczej oraz drewniane wykończenia rzucają się w oczy już przy pierwszym zetknięciu z tym wyjątkowym samochodem. Wyposażenie techniczne tego pojazdu to między innymi łącze Bluetooth, podgrzewane i elektrycznie regulowane fotele, czujniki parkowania czy podwójne poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera. Każdy nasz klient samodzielnie wybiera wersję wyposażenia, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb.