Aston Martin Vantage

Aston Martin Vantage

Tor wyścigowy, kręta wiejska droga lub codzienne dojazdy do pracy — Vantage to Aston Martin o wyjątkowej klasie, zapewniający tak intensywne doświadczenia z jazdy, że wymagają ciągłego powtarzania.

Oferujemy do 20% rabatu od ceny katalogowej każdego modelu Aston Martin

Aston Martin DB9 Vantage to kolejny dostępny w naszej ofercie luksusowy samochód, zaprojektowany i wykonany z myślą o najbardziej wymagających kierowcach, poszukujących najlepszych osiągów. Świetne przyspieszenie, rewelacyjna prędkość maksymalna oraz solidne wykonanie każdego szczegółu w tym aucie - to przykładowe zalety, jakie posiada opisywany model, pochodzący od powszechnie rozpoznawalnego brytyjskiego producenta sportowych aut. Komfortowe okazuje się także wnętrze tego dwuosobowego pojazdu, siedzenia obite najwyższej jakości skórą, precyzyjnie wykonane obicia paneli drzwi czy deski rozdzielczej oraz drewniane wykończenia rzucają się w oczy już przy pierwszym zetknięciu z tym wyjątkowym samochodem. Wyposażenie techniczne tego pojazdu to między innymi łącze Bluetooth, podgrzewane i elektrycznie regulowane fotele, czujniki parkowania czy podwójne poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera. Każdy nasz klient samodzielnie wybiera wersję wyposażenia, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb.

Vantage jest surowy i instynktowny, niezachwiany w swoim wyjątkowym celu: oszołomieniu zmysłów swoim światowej sławy designem, zwinną wydajnością i dedykowanym rzemiosłem