Jaguar

“Jaguar powinien być postrzegany jako idealny samochód dla ciekawych i niespokojnych ludzi.”
– Ian Callum Dyrektor projektowania samochodów Jaguar

Według nas nowe Jaguary to jedne z najlepszych samochodów w klasie. Postawiona teza dotyczy Jaguara XF, XJ oraz XKR. Dlaczego? Wykończenie wnętrza na najwyższym światowym poziomie, duża łatwość obsługi elektroniki, rewelacyjne zawieszenie, doskonałe silniki.

Reasumując, Jaguar to piękne i szybkie samochody.

Nasz opis modeli:

Jaguar XF – bardzo wygodna i przestronna limuzyna, luksusowe wykończenie, praktycznie wszystko obite skórą (nie dotyczy wersji Luxury). Wysoka kultura pracy wszystkich silników, wspaniale pracująca skrzynia biegów szczególnie w trybie sportowym, gdy przełączamy biegi łopatkami przy kierownicy. Doskonałe zawieszenie. Jest to nasz ulubiony samochód szczególnie z silnikiem 5.0 Supercharged, żaden inny samochód w tej klasie nie przyspiesza od samego dołu tak niesamowicie jak XFR! Palce lizać…

Jaguar XJ – angielski prestiż najwyższych lotów, prawdziwa angielska limuzyna dla wymagających, bardzo przestronna o wyjątkowej linii nadwozia. Jadąc Jaguarem XJ, nie czujemy tego, że prowadzimy tak duże auto. Nowy XJ prowadzi się jak zwinny samochód, bardzo dobrze przyspiesza, a przy tym jest bardzo ekonomiczny. Posiada fenomenalnie zestrojone zawieszenie. Wnętrze Jaguara XJ sprawia, że czujemy się jak na pokładzie ekskluzywnego jachtu. Wnętrze zaprojektował nasz rodak, Pan Tadeusz Jelec, absolwent słynnej brytyjskiej Royal College of Art. Naszym zdaniem Jaguar XJ to najbardziej luksusowe auto w swojej klasie.

Jaguar XKR – najlepsze auto sportowe na nasze dziurawe drogi. W Niemczech wolelibyśmy jeździć Porsche lub Aston Martinem, jednak w Polsce Jaguar XKR wychodzi obronną ręką z pojedynku z zacnymi rywalami, ponieważ ma lepiej zestrojone zawieszenie na nasze dziury. Do tego wyrafinowane wykończenie wnętrza i rewelacyjne przyspieszenie od najmniejszych obrotów sprawiają, że nasze serca biją bardzo mocno na samą myśl o jeździe Jaguarem XKR. Jaguar XKR to doskonała sportowa maszyna w sam raz na nasze “drogi”.

24 października 2018

Jaguar XE

24 października 2018

Jaguar F-Pace

24 października 2018

Jaguar F-Type