Mercedes klasy GLC

Mercedes GLC wyposażony w pakiet techniczny Offroad swobodnie radzi sobie z wyzwaniami bezdroży. Doskonałą trakcję zapewnia przy tym stały napęd na wszystkie koła 4MATIC, z którym pokonają Państwo każdy metr wysokości. Zapraszamy do zapoznania się z off-roadowymi talentami Mercedesa GLC.

Twój Partner w terenie

Kup auto z Select-Automotive

W Select-Automotive dokładnie wiemy jak ważne, jest odpowiednie dopasowanie samochodu do potrzeb klienta. Dzięki doświadczeniu oraz znajomości rynku pomożemy optymalnie dobrać konfigurację samochodu. Mercedesem GLC rusza się oczywiście bardzo dynamicznie. Warto jednak najpierw spędzić w tym wymarzonym wnętrzu kilka chwil. Komfort w Mercedesie GLC można opisać prostą formułą – więcej miejsca, większa elastyczność i lepsze wrażenie. To nie jest zaproszenie, ale zachęta do zatrzymania się tu na jakiś czas.

Finansowanie Mercedesa GLC

Nasza firma oferuje szeroką gamę finansowania Mercedesa GLC

- Leasing,
- Najem długoterminowy,
- Kredyt samochodowy,
oraz wiele innych.

Procedura zakupu Mercedesa GLC

1. Konfiguracja samochodu
2. Wybór finansowania
3. Zamówienie auta i podpisanie umowy
4. Wpłata zadatku w wysokości 10% wartości brutto samochodu
5. Wpłata pozostałej kwoty, gdy pojazd jest gotowy
6. Odbiór samochodu

Procedura kupna ma charakter ogólny. W zależności od marki oraz modelu samochodu może się różnić. O procedurę zakupu przy konkretnej konfiguracji proszę pytać naszego doradcę.

Istnieje możliwość zamówienia dowolnej specyfikacji.

Mercedes GLC już na Ciebie czeka, skontaktuj się z nami

 

Agata z Select-Automotive


Telefon: 22 389 77 20
Mail: biuro@select-automotive.pl
Skontaktuj się z nami, by poznać ofertę na swój wymarzony samochód. Pomożemy dobrać odpowiednią konfigurację, a następnie finansowanie, które będzie odpowiadało Twoim potrzebom.