Porsche Macan

Porscha Macan - mały brat Porsche Cayenne.

Najmłodszy w rodzinie Porsche SUV Porsche Macan to doskonała propozycja dla osób, poszukujących solidnego crossovera, który poza jazdą na bezdrożach świetnie sprawdzi się w dynamicznej jeździe.

Oferujemy rabat 5-7% od detalu salonów Porsche w Polsce przy rejestracji auta w naszym kraju.

Lub 20% w opcji zagranicznej.

Ten kompaktowy SUV mimo wyraźnych nawiązań stylistycznych do starszego brata z rodziny Porsche, czyli kultowego modelu Cayenne, jest zdecydowanie bardziej zwrotny, zwinny oraz dynamiczny. Oczywiście, jak na rasowego SUVa przystało, Macan świetnie sprawdza się, kiedy zjeżdżamy z asfaltu i z łatwością radzi sobie na każdej nawierzchni. Dzięki opcjonalnemu pakietowi offroadowemu Porscha Macan może podnieść nadwozie o kilka cennych centymetrów, uzyskując w ten sposób aż 23-centymetrowy prześwit.
Niezawodny napęd na cztery koła oraz duże wartości kątów pochylenia nadwozia sprawiają, że Macan da sobie radę w każdym terenie. Ten kompaktowy crossover dostępny jest w wielu wersjach silnikowych, zarówno benzynowych, jak i w dieslu. W zależności od wybranej opcji, Porsche Macan przyśpiesza do setki nawet w 4,8 sekundy w najszybszym wariancie, zaś najsłabsze wersje silnikowe gwarantują osiągnięcie prędkości 100 km/h w czasie krótszym niż 6 sekund. Maksymalna prędkość dla wersji turbo to aż 266 km/h. Zawieszenie Macana gwarantuje doskonałe niwelowanie wszelkich drogowych nierówności i zapewnia najwyższy poziom komfortu.
Przestronne wnętrze oraz niezwykle pojemny bagażnik sprawiają, że Porsche Macan sprawdzi się idealnie jako samochód rodzinny, ale potrafi również, dzięki swej dynamicznej naturze, pokazać drogowy pazur.