Porsche 911

Porsche 911 to pójście na całość. Niemcy wyznaczają nowe standardy tworząc sportowy samochód, którego jeszcze nie było. 911 to legendarny samochód, który stale jest rozwijany i ciągle zaskakuje. Ponadczasowy design oraz fenomenalne osiągi sprawiają, że 911 jest samochodem unikalnym i niezwykłym.

Zawsze krok przed wszystkimi.

Kup auto z Select-Automotive

W Select-Automotive dokładnie wiemy jak ważne, jest odpowiednie dopasowanie samochodu do potrzeb klienta. Dzięki doświadczeniu oraz znajomości rynku pomożemy optymalnie dobrać konfigurację samochodu.

Finansowanie Porsche 911

Nasza firma oferuje szeroką gamę finansowania Porsche 911

- Leasing,
- Najem długoterminowy,
- Kredyt samochodowy,
oraz wiele innych.

Procedura zakupu Porsche 911

1. Konfiguracja samochodu
2. Wybór finansowania
3. Zamówienie auta i podpisanie umowy
4. Wpłata zadatku w wysokości 10% wartości brutto samochodu
5. Wpłata pozostałej kwoty, gdy pojazd jest gotowy
6. Odbiór samochodu

Procedura kupna ma charakter ogólny. W zależności od marki oraz modelu samochodu może się różnić. O procedurę zakupu przy konkretnej konfiguracji proszę pytać naszego doradcę.

Istnieje możliwość zamówienia dowolnej specyfikacji.

Po odbiorze samochodu, każdy klient jest zapraszany na tor wyścigowy w celu poprawienia techniki jazdy. Kurs bezpiecznej jazdy jest bezpłatny. Zależy nam na Państwa bezpieczeństwie. Szczegóły szkolenia są dostępne u naszych Partnerów Handlowych.

Porsche 911 już na Ciebie czeka, skontaktuj się z nami

 

Dagmara z Select-Automotive


Telefon: 22 389 77 20
Mail: biuro@select-automotive.pl
Skontaktuj się z nami, by poznać ofertę na swój wymarzony samochód. Pomożemy dobrać odpowiednią konfigurację, a następnie finansowanie, które będzie odpowiadało Twoim potrzebom.