Volvo XC60

Volvo XC60 pojawił się w sprzedaży w 2008 roku, zyskał sympatię swoją niezaprzeczalną solidnością i praktycznością zastosowanych technologii. Prostota kształtów i zrównoważona forma to niewątpliwy atut tego SUV-a, prezentującego się nad wyraz elegancko, jak na samochód w tej klasie. Od środka ów model również wzbudza zaufanie, najwyższy standard wykonania nawet najmniejszego detalu, w połączeniu z przestronnością i rewelacyjną widocznością z pozycji kierowcy, skłonił już nie jedną osobę do zakupu.

Wyrafinowany SUV prosto ze Szwecji

Kup auto z Select-Automotive

W Select-Automotive dokładnie wiemy jak ważne, jest odpowiednie dopasowanie samochodu do potrzeb klienta. Dzięki doświadczeniu oraz znajomości rynku pomożemy optymalnie dobrać konfigurację samochodu.

Finansowanie Volvo XC60

Nasza firma oferuje szeroką gamę finansowania Volvo XC60

- Leasing,
- Najem długoterminowy,
- Kredyt samochodowy,
oraz wiele innych.

Procedura zakupu Volvo XC60

1. Konfiguracja samochodu
2. Wybór finansowania
3. Zamówienie auta i podpisanie umowy
4. Wpłata zadatku w wysokości 10% wartości brutto samochodu
5. Wpłata pozostałej kwoty, gdy pojazd jest gotowy
6. Odbiór samochodu

Procedura kupna ma charakter ogólny. W zależności od marki oraz modelu samochodu może się różnić. O procedurę zakupu przy konkretnej konfiguracji proszę pytać naszego doradcę.

Istnieje możliwość zamówienia dowolnej specyfikacji.
Po odbiorze samochodu, każdy klient jest zapraszany na tor wyścigowy w celu poprawienia techniki jazdy. Kurs bezpiecznej jazdy jest bezpłatny. Zależy nam na Państwa bezpieczeństwie. Szczegóły szkolenia są dostępne u naszych Partnerów Handlowych.

Volvo XC60 już na Ciebie czeka, skontaktuj się z nami

 

Dagmara z Select-Automotive


Telefon: 22 389 77 20
Mail: biuro@select-automotive.pl
Skontaktuj się z nami, by poznać ofertę na swój wymarzony samochód. Pomożemy dobrać odpowiednią konfigurację, a następnie finansowanie, które będzie odpowiadało Twoim potrzebom.