Tayron poszerzył europejską ofertę Volkswagena wśród większych SUV-ów, w których istotną rolę odgrywa przestrzeń i możliwość dopasowania samochodu do rodzinnych podróży. Model rozwija kierunek znany z praktycznych aut marki, łącząc go z nowymi rozwiązaniami napędowymi i pokładowymi. Aktualny polski cennik obejmuje wersje benzynowe, wysokoprężne oraz hybrydy plug-in. Masy, osiągi i dane użytkowe prezentujemy dla poszczególnych napędów, z zachowaniem różnic między wersjami.
Przebijamy oferty salonowe.
Prześlij nam swoją konfigurację, a wycenimy ją z rabatem, który nierzadko jest nawet dwukrotnie wyższy niż u dealera.
Sprawdź rabat
Volkswagen Tayron — 1,5 eTSI 110kW/150KM, automatyczna, DSG 7-stopniowa
Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2027; rok produkcji 2026; cennik od 22.07.2026
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Bateria i ładowanie | |
| Akumulator / Alternator | A |
| Dopuszczalna masa holowanej przyczepy | |
| bez hamulca | 750 kg |
| Dopuszczalne obciążenie haka / dachu | 100 kg / |
| z hamulcem, przy wzniesieniu 12% | 1 800 kg |
| Osiągi | |
| Prędkość maksymalna | 207 km/h |
| Silnik | |
| Max. moment obr., Nm przy obr. / min | 250 Nm / 1500 - 3500 1 / min |
| Moc max. | 150 KM |
| Moc max., kW | 110 kW |
| Norma emisji spalin | EURO 6 EB |
| Pojemność | 1 498 |
| Skrzynia biegów, seryjnie | automatyczna, DSG 7-stopniowa |
| Waga | |
| Dopuszczalna masa całkowita | 2 150 kg lub 2 220 kg; według wersji wyposażenia: Life: 2 150 kg; Style: 2 220 kg; Life Plus: 2 220 kg |
| Masa własna min. | 1 683 kg lub 1 690 kg; według wersji wyposażenia: Life: 1 683 kg; Style: 1 690 kg; Life Plus: 1 690 kg |
| Wymiary zewnętrzne | |
| Długość, min./ Długość, max. | 4 792 mm / 4 792 mm |
| Rozstaw kół przód min. / max. | 1 584 mm / 1 588 mm |
| Rozstaw kół tył min. / max. | 1 575 mm / 1 579 mm |
| Rozstaw osi | 2 788 mm |
| Szerokość / Szerokość, max | 1 853 mm / 1 853 mm |
| Wysokość max. | 1 668 mm |
| Emisja CO2 | |
| Cykl niski (g/km) | 185 lub 186; według wersji wyposażenia: Life: 185; Style: 186; Life Plus: 186 |
| Cykl średni (g/km) | 134 lub 135; według wersji wyposażenia: Life: 134; Style: 135; Life Plus: 134 |
| Cykl wysoki (g/km) | 119 lub 121 lub 120; według wersji wyposażenia: Life: 119; Style: 121; Life Plus: 120 |
| Cykl bardzo wysoki (g/km) | 142 lub 145; według wersji wyposażenia: Life: 142; Style: 145; Life Plus: 142 |
| Cykl mieszany (g/km) | 139 lub 141; według wersji wyposażenia: Life: 139; Style: 141; Life Plus: 139 |
| Spalanie | |
| Cykl niski | 8.1 l/100km lub 8.2 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 8.1 l/100km; Style: 8.2 l/100km; Life Plus: 8.1 l/100km |
| Cykl średni | 5.9 l/100km |
| Cykl wysoki | 5.2 l/100km lub 5.3 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 5.2 l/100km; Style: 5.3 l/100km; Life Plus: 5.3 l/100km |
| Cykl bardzo wysoki | 6.2 l/100km lub 6.4 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 6.2 l/100km; Style: 6.4 l/100km; Life Plus: 6.2 l/100km |
| Cykl mieszany | 6.1 l/100km lub 6.2 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 6.1 l/100km; Style: 6.2 l/100km; Life Plus: 6.1 l/100km |
Dane z bieżącego polskiego cennika Volkswagena. Zachowano rozróżnienie napędów i wersji wyposażenia. Wartości WLTP zależą od konfiguracji; zapisy i jednostki odpowiadają źródłu. Puste pola nie zostały uzupełnione danymi innych wersji. Dostępność oraz specyfikację konkretnego zamówienia potwierdza SELECT.
Volkswagen Tayron — 2.0 TSI 4MOTION 150kW/204KM, automatyczna, DSG 7-stopniowa
Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2027; rok produkcji 2026; cennik od 22.07.2026
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Bateria i ładowanie | |
| Akumulator / Alternator | A |
| Łączna moc systemowa | 204 KM |
| Dopuszczalna masa holowanej przyczepy | |
| bez hamulca | 750 kg |
| Dopuszczalne obciążenie haka / dachu | 100 kg / 75 kg |
| z hamulcem, przy wzniesieniu 12% | 2 300 kg |
| Osiągi | |
| Prędkość maksymalna | 229 km/h |
| Przyspieszenie 0-100 km | 7.30 s |
| Pozostałe dane | |
| Średnica zawracania | 12.10 m |
| Pojemność zbiornika paliwa | 58 l |
| Silnik | |
| Max. moment obr., Nm przy obr. / min | 320 Nm / 1500 - 4400 1 / min |
| Moc max. | 204 KM |
| Moc max., kW | 150 kW |
| Norma emisji spalin | EURO 6 EB |
| Pojemność | 1 984 |
| Skrzynia biegów, seryjnie | automatyczna, DSG 7-stopniowa |
| Waga | |
| Dopuszczalna masa całkowita | 2 310 kg |
| Masa własna min. | 1 782 kg |
| Wymiary bagażnika | |
| Długość z oparciami złożonymi | 1 958 mm |
| Pojemność bagażnika maksymalna | 2 090,000 l |
| Pojemność bagażnika przy rozłożonej tylnej kanapie | 885,000 l / 885,000 l / 885,000 l |
| Szerokość | 1 004 mm |
| Wymiary garażowe | |
| Wysokość z otwartą pokrywą bagażnika | 2 110 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 1 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 1 rząd siedzeń | 1 061 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 501 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 2 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 2 rząd siedzeń | 997 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 483 mm |
| Wymiary zewnętrzne | |
| Długość, min./ Długość, max. | 4 792 mm / 4 792 mm |
| Rozstaw kół przód min. / max. | 1 584 mm / 1 588 mm |
| Rozstaw kół tył min. / max. | 1 574 mm / 1 578 mm |
| Rozstaw osi | 2 790 mm |
| Szerokość / Szerokość, max | 1 853 mm / 1 853 mm lub 1 866 mm / 1 866 mm; według wersji wyposażenia: Life: 1 853 mm / 1 853 mm; Style: 1 853 mm / 1 853 mm; R-Line: 1 866 mm / 1 866 mm; Life Plus: 1 853 mm / 1 853 mm; R-Line Plus: 1 866 mm / 1 866 mm |
| Wysokość max. | 1 666 mm |
| Kąt natarcia przód/tył | 16.8 ° / 18.5 ° |
| Kąt rampowy | 16.80 ° |
| Emisja CO2 | |
| Cykl niski (g/km) | 236 lub 237; według wersji wyposażenia: Life: 236; Style: 236; R-Line: 237; Life Plus: 236; R-Line Plus: 237 |
| Cykl średni (g/km) | 172 lub 174 lub 175 lub 173 lub 176; według wersji wyposażenia: Life: 172; Style: 174; R-Line: 175; Life Plus: 173; R-Line Plus: 176 |
| Cykl wysoki (g/km) | 147 lub 149 lub 152; według wersji wyposażenia: Life: 147; Style: 149; R-Line: 152; Life Plus: 147; R-Line Plus: 152 |
| Cykl bardzo wysoki (g/km) | 163 lub 166 lub 171; według wersji wyposażenia: Life: 163; Style: 166; R-Line: 171; Life Plus: 163; R-Line Plus: 171 |
| Cykl mieszany (g/km) | 170 lub 172 lub 174 lub 175; według wersji wyposażenia: Life: 170; Style: 172; R-Line: 174; Life Plus: 170; R-Line Plus: 175 |
| Spalanie | |
| Cykl niski | 10.4 l/100km |
| Cykl średni | 7.6 l/100km lub 7.7 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 7.6 l/100km; Style: 7.6 l/100km; R-Line: 7.7 l/100km; Life Plus: 7.6 l/100km; R-Line Plus: 7.7 l/100km |
| Cykl wysoki | 6.5 l/100km lub 6.6 l/100km lub 6.7 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 6.5 l/100km; Style: 6.6 l/100km; R-Line: 6.7 l/100km; Life Plus: 6.5 l/100km; R-Line Plus: 6.7 l/100km |
| Cykl bardzo wysoki | 7.2 l/100km lub 7.3 l/100km lub 7.5 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 7.2 l/100km; Style: 7.3 l/100km; R-Line: 7.5 l/100km; Life Plus: 7.2 l/100km; R-Line Plus: 7.5 l/100km |
| Cykl mieszany | 7.5 l/100km lub 7.6 l/100km lub 7.7 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 7.5 l/100km; Style: 7.6 l/100km; R-Line: 7.7 l/100km; Life Plus: 7.5 l/100km; R-Line Plus: 7.7 l/100km |
Dane z bieżącego polskiego cennika Volkswagena. Zachowano rozróżnienie napędów i wersji wyposażenia. Wartości WLTP zależą od konfiguracji; zapisy i jednostki odpowiadają źródłu. Puste pola nie zostały uzupełnione danymi innych wersji. Dostępność oraz specyfikację konkretnego zamówienia potwierdza SELECT.
Volkswagen Tayron — 2.0 TSI 4MOTION 195kW/265KM, automatyczna, DSG 7-stopniowa
Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2027; rok produkcji 2026; cennik od 22.07.2026
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Bateria i ładowanie | |
| Akumulator / Alternator | A |
| Łączna moc systemowa | 265 KM |
| Dopuszczalna masa holowanej przyczepy | |
| bez hamulca | 750 kg |
| Dopuszczalne obciążenie haka / dachu | 100 kg / 75 kg |
| z hamulcem, przy wzniesieniu 12% | 2 300 kg |
| Osiągi | |
| Prędkość maksymalna | 241 km/h |
| Przyspieszenie 0-100 km | 6.10 s |
| Pozostałe dane | |
| Średnica zawracania | 12.10 m |
| Pojemność zbiornika paliwa | 58 l |
| Silnik | |
| Max. moment obr., Nm przy obr. / min | 400 Nm / 1650 - 4350 1 / min |
| Moc max. | 265 KM |
| Moc max., kW | 195 kW |
| Norma emisji spalin | EURO 6 EB |
| Pojemność | 1 984 |
| Skrzynia biegów, seryjnie | automatyczna, DSG 7-stopniowa |
| Waga | |
| Dopuszczalna masa całkowita | 2 380 kg |
| Masa własna min. | 1 829 kg |
| Wymiary bagażnika | |
| Długość z oparciami złożonymi | 1 958 mm |
| Pojemność bagażnika maksymalna | 2 090,000 l |
| Pojemność bagażnika przy rozłożonej tylnej kanapie | 885,000 l / 885,000 l / 885,000 l |
| Szerokość | 1 004 mm |
| Wymiary garażowe | |
| Wysokość z otwartą pokrywą bagażnika | 2 110 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 1 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 1 rząd siedzeń | 1 061 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 501 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 2 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 2 rząd siedzeń | 997 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 483 mm |
| Wymiary zewnętrzne | |
| Długość, min./ Długość, max. | 4 792 mm / 4 792 mm |
| Rozstaw kół przód min. / max. | 1 584 mm / 1 588 mm |
| Rozstaw kół tył min. / max. | 1 574 mm / 1 578 mm |
| Rozstaw osi | 2 790 mm |
| Szerokość / Szerokość, max | 1 866 mm / 1 866 mm |
| Wysokość max. | 1 666 mm |
| Kąt natarcia przód/tył | 16.8 ° / 18.5 ° |
| Kąt rampowy | 16.80 ° |
| Emisja CO2 | |
| Cykl niski (g/km) | 265 |
| Cykl średni (g/km) | 195 |
| Cykl wysoki (g/km) | 166 |
| Cykl bardzo wysoki (g/km) | 189 |
| Cykl mieszany (g/km) | 193 |
| Spalanie | |
| Cykl niski | 11.6 l/100km |
| Cykl średni | 8.6 l/100km |
| Cykl wysoki | 7.3 l/100km |
| Cykl bardzo wysoki | 8.3 l/100km |
| Cykl mieszany | 8.5 l/100km |
Dane z bieżącego polskiego cennika Volkswagena. Zachowano rozróżnienie napędów i wersji wyposażenia. Wartości WLTP zależą od konfiguracji; zapisy i jednostki odpowiadają źródłu. Puste pola nie zostały uzupełnione danymi innych wersji. Dostępność oraz specyfikację konkretnego zamówienia potwierdza SELECT.
Volkswagen Tayron — 2.0 TDI 110kW/150KM, automatyczna, DSG 7-stopniowa
Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2027; rok produkcji 2026; cennik od 22.07.2026
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Bateria i ładowanie | |
| Akumulator / Alternator | A |
| Łączna moc systemowa | 150 KM |
| Dopuszczalna masa holowanej przyczepy | |
| bez hamulca | 750 kg |
| Dopuszczalne obciążenie haka / dachu | 100 kg / 75 kg |
| z hamulcem, przy wzniesieniu 12% | 2 000 kg |
| Osiągi | |
| Prędkość maksymalna | 209 km/h |
| Przyspieszenie 0-100 km | 9.70 s |
| Pozostałe dane | |
| Średnica zawracania | 12.10 m |
| Pojemność zbiornika paliwa | 55 l |
| Silnik | |
| Max. moment obr., Nm przy obr. / min | 360 Nm / 1600 - 2750 1 / min |
| Moc max. | 150 KM |
| Moc max., kW | 110 kW |
| Norma emisji spalin | EURO 6 EB |
| Pojemność | 1 968 |
| Skrzynia biegów, seryjnie | automatyczna, DSG 7-stopniowa |
| Waga | |
| Dopuszczalna masa całkowita | 2 270 kg |
| Masa własna min. | 1 774 kg |
| Wymiary bagażnika | |
| Długość z oparciami złożonymi | 1 958 mm |
| Pojemność bagażnika maksymalna | 2 090,000 l |
| Pojemność bagażnika przy rozłożonej tylnej kanapie | 885,000 l / 885,000 l / 885,000 l |
| Szerokość | 1 004 mm |
| Wymiary garażowe | |
| Wysokość z otwartą pokrywą bagażnika | 2 115 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 1 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 1 rząd siedzeń | 1 061 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 501 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 2 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 2 rząd siedzeń | 997 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 483 mm |
| Wymiary zewnętrzne | |
| Długość, min./ Długość, max. | 4 792 mm / 4 792 mm |
| Kąt natarcia przód/tył | 16.7 ° / 17.6 ° |
| Kąt rampowy | 16 ° |
| Rozstaw kół przód min. / max. | 1 584 mm / 1 588 mm |
| Rozstaw kół tył min. / max. | 1 575 mm / 1 579 mm |
| Rozstaw osi | 2 788 mm |
| Szerokość / Szerokość, max | 1 853 mm / 1 853 mm |
| Wysokość max. | 1 668 mm |
| Emisja CO2 | |
| Cykl niski (g/km) | 195 |
| Cykl średni (g/km) | 141 lub 142; według wersji wyposażenia: Life: 141; Style: 142; Life Plus: 142 |
| Cykl wysoki (g/km) | 120 lub 122; według wersji wyposażenia: Life: 120; Style: 122; Life Plus: 120 |
| Cykl bardzo wysoki (g/km) | 140 lub 144; według wersji wyposażenia: Life: 140; Style: 144; Life Plus: 140 |
| Cykl mieszany (g/km) | 141 lub 144 lub 142; według wersji wyposażenia: Life: 141; Style: 144; Life Plus: 142 |
| Spalanie | |
| Cykl niski | 7.4 l/100km |
| Cykl średni | 5.4 l/100km |
| Cykl wysoki | 4.6 l/100km |
| Cykl bardzo wysoki | 5.4 l/100km lub 5.5 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 5.4 l/100km; Style: 5.5 l/100km; Life Plus: 5.4 l/100km |
| Cykl mieszany | 5.4 l/100km lub 5.5 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 5.4 l/100km; Style: 5.5 l/100km; Life Plus: 5.4 l/100km |
Dane z bieżącego polskiego cennika Volkswagena. Zachowano rozróżnienie napędów i wersji wyposażenia. Wartości WLTP zależą od konfiguracji; zapisy i jednostki odpowiadają źródłu. Puste pola nie zostały uzupełnione danymi innych wersji. Dostępność oraz specyfikację konkretnego zamówienia potwierdza SELECT.
Volkswagen Tayron — 2.0 TDI 142kW 4MOTION 142kW/193KM, automatyczna, DSG 7-stopniowa
Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2027; rok produkcji 2026; cennik od 22.07.2026
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Bateria i ładowanie | |
| Akumulator / Alternator | A |
| Łączna moc systemowa | 193 KM |
| Dopuszczalna masa holowanej przyczepy | |
| bez hamulca | 750 kg |
| Dopuszczalne obciążenie haka / dachu | 100 kg / 75 kg |
| z hamulcem, przy wzniesieniu 12% | 2 400 kg |
| Osiągi | |
| Prędkość maksymalna | 223 km/h |
| Przyspieszenie 0-100 km | 7.90 s |
| Pozostałe dane | |
| Średnica zawracania | 12.10 m |
| Pojemność zbiornika paliwa | 58 l |
| Silnik | |
| Max. moment obr., Nm przy obr. / min | 400 Nm / 1750 - 3250 1 / min |
| Moc max. | 193 KM |
| Moc max., kW | 142 kW |
| Norma emisji spalin | EURO 6 EB |
| Pojemność | 1 968 |
| Skrzynia biegów, seryjnie | automatyczna, DSG 7-stopniowa |
| Waga | |
| Dopuszczalna masa całkowita | 2 400 kg |
| Masa własna min. | 1 833 kg |
| Wymiary bagażnika | |
| Długość z oparciami złożonymi | 1 958 mm |
| Pojemność bagażnika maksymalna | 2 090,000 l |
| Pojemność bagażnika przy rozłożonej tylnej kanapie | 885,000 l / 885,000 l / 885,000 l |
| Szerokość | 1 004 mm |
| Wymiary garażowe | |
| Wysokość z otwartą pokrywą bagażnika | 2 110 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 1 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 1 rząd siedzeń | 1 061 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 501 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 2 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 2 rząd siedzeń | 997 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 483 mm |
| Wymiary zewnętrzne | |
| Długość, min./ Długość, max. | 4 792 mm / 4 792 mm |
| Kąt natarcia przód/tył | 16.8 ° / 18.5 ° |
| Kąt rampowy | 16.80 ° |
| Rozstaw kół przód min. / max. | 1 584 mm / 1 588 mm |
| Rozstaw kół tył min. / max. | 1 574 mm / 1 578 mm |
| Rozstaw osi | 2 790 mm |
| Szerokość / Szerokość, max | 1 853 mm / 1 853 mm lub 1 866 mm / 1 866 mm; według wersji wyposażenia: Style: 1 853 mm / 1 853 mm; R-Line: 1 866 mm / 1 866 mm; R-Line Plus: 1 866 mm / 1 866 mm |
| Wysokość max. | 1 666 mm |
| Emisja CO2 | |
| Cykl niski (g/km) | 222 lub 223; według wersji wyposażenia: Style: 222; R-Line: 223; R-Line Plus: 223 |
| Cykl średni (g/km) | 164 lub 165 lub 166; według wersji wyposażenia: Style: 164; R-Line: 165; R-Line Plus: 166 |
| Cykl wysoki (g/km) | 142 lub 144 lub 145; według wersji wyposażenia: Style: 142; R-Line: 144; R-Line Plus: 145 |
| Cykl bardzo wysoki (g/km) | 163 lub 169; według wersji wyposażenia: Style: 163; R-Line: 169; R-Line Plus: 169 |
| Cykl mieszany (g/km) | 165 lub 168; według wersji wyposażenia: Style: 165; R-Line: 168; R-Line Plus: 168 |
| Spalanie | |
| Cykl niski | 8.5 l/100km |
| Cykl średni | 6.2 l/100km lub 6.3 l/100km; według wersji wyposażenia: Style: 6.2 l/100km; R-Line: 6.3 l/100km; R-Line Plus: 6.3 l/100km |
| Cykl wysoki | 5.4 l/100km lub 5.5 l/100km; według wersji wyposażenia: Style: 5.4 l/100km; R-Line: 5.5 l/100km; R-Line Plus: 5.5 l/100km |
| Cykl bardzo wysoki | 6.2 l/100km lub 6.4 l/100km; według wersji wyposażenia: Style: 6.2 l/100km; R-Line: 6.4 l/100km; R-Line Plus: 6.4 l/100km |
| Cykl mieszany | 6.3 l/100km lub 6.4 l/100km; według wersji wyposażenia: Style: 6.3 l/100km; R-Line: 6.4 l/100km; R-Line Plus: 6.4 l/100km |
Dane z bieżącego polskiego cennika Volkswagena. Zachowano rozróżnienie napędów i wersji wyposażenia. Wartości WLTP zależą od konfiguracji; zapisy i jednostki odpowiadają źródłu. Puste pola nie zostały uzupełnione danymi innych wersji. Dostępność oraz specyfikację konkretnego zamówienia potwierdza SELECT.
Volkswagen Tayron — 1,5 TSI eHybrid 110kW/150KM, automatyczna, DSG 6-stopniowa
Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2027; rok produkcji 2026; cennik od 22.07.2026
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Bateria i ładowanie | |
| Akumulator / Alternator | A |
| Zasięg (Silnik elektryczny) | 119.51 km |
| Dopuszczalna masa holowanej przyczepy | |
| bez hamulca | 750 kg |
| Dopuszczalne obciążenie haka / dachu | 100 kg / |
| z hamulcem, przy wzniesieniu 12% | 1 800 kg |
| Osiągi | |
| Prędkość maksymalna | 210 km/h |
| Silnik | |
| Max. moment obr., Nm przy obr. / min | 250 Nm / 1500 - 4000 1 / min |
| Moc max. | 150 KM |
| Moc max., kW | 110 kW |
| Norma emisji spalin | EURO 6 EB |
| Pojemność | 1 498 |
| Skrzynia biegów, seryjnie | automatyczna, DSG 6-stopniowa |
| Waga | |
| Dopuszczalna masa całkowita | 2 510 kg |
| Masa własna min. | 1 936 kg |
| Wymiary zewnętrzne | |
| Długość, min./ Długość, max. | 4 792 mm / 4 792 mm |
| Rozstaw kół przód min. / max. | 1 584 mm / 1 588 mm |
| Rozstaw kół tył min. / max. | 1 575 mm / 1 579 mm |
| Rozstaw osi | 2 789 mm |
| Szerokość / Szerokość, max | 1 853 mm / 1 853 mm |
| Wysokość max. | 1 666 mm |
Dane z bieżącego polskiego cennika Volkswagena. Zachowano rozróżnienie napędów i wersji wyposażenia. Wartości WLTP zależą od konfiguracji; zapisy i jednostki odpowiadają źródłu. Puste pola nie zostały uzupełnione danymi innych wersji. Dostępność oraz specyfikację konkretnego zamówienia potwierdza SELECT.
Volkswagen Tayron — 1,5 TSI eHybrid 130kW/177KM, automatyczna, DSG 6-stopniowa
Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2027; rok produkcji 2026; cennik od 22.07.2026
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Bateria i ładowanie | |
| Akumulator / Alternator | A |
| Zasięg (Silnik elektryczny) | 116.08 km lub 115.55 km; według wersji wyposażenia: R-Line: 116.08 km; R-Line Plus: 115.55 km |
| Dopuszczalna masa holowanej przyczepy | |
| bez hamulca | 750 kg |
| Dopuszczalne obciążenie haka / dachu | 100 kg / |
| z hamulcem, przy wzniesieniu 12% | 2 000 kg |
| Osiągi | |
| Prędkość maksymalna | 215 km/h |
| Silnik | |
| Max. moment obr., Nm przy obr. / min | 250 Nm / 1500 - 4000 1 / min |
| Moc max. | 177 KM |
| Moc max., kW | 130 kW |
| Norma emisji spalin | EURO 6 EB |
| Pojemność | 1 498 |
| Skrzynia biegów, seryjnie | automatyczna, DSG 6-stopniowa |
| Waga | |
| Dopuszczalna masa całkowita | 2 510 kg |
| Masa własna min. | 1 945 kg |
| Wymiary zewnętrzne | |
| Długość, min./ Długość, max. | 4 792 mm / 4 792 mm |
| Rozstaw kół przód min. / max. | 1 584 mm / 1 588 mm |
| Rozstaw kół tył min. / max. | 1 575 mm / 1 579 mm |
| Rozstaw osi | 2 789 mm |
| Szerokość / Szerokość, max | 1 866 mm / 1 866 mm |
| Wysokość max. | 1 666 mm |
Dane z bieżącego polskiego cennika Volkswagena. Zachowano rozróżnienie napędów i wersji wyposażenia. Wartości WLTP zależą od konfiguracji; zapisy i jednostki odpowiadają źródłu. Puste pola nie zostały uzupełnione danymi innych wersji. Dostępność oraz specyfikację konkretnego zamówienia potwierdza SELECT.
