Golf pojawił się w 1974 roku i stał się jedną z podstawowych rodzin Volkswagena. Przez kolejne generacje rozwijał koncepcję praktycznego samochodu kompaktowego, uzupełnianą przez nadwozie Variant oraz odmiany sportowe. Współczesna oferta obejmuje różne rodzaje napędów i przekładni. Na tej karcie zestawiono aktualne polskie cenniki hatchbacka, Varianta oraz wersji sportowych. Parametry pozostają przypisane do konkretnej odmiany, bez przenoszenia danych między nadwoziami i silnikami.
Przebijamy oferty salonowe.
Prześlij nam swoją konfigurację, a wycenimy ją z rabatem, który nierzadko jest nawet dwukrotnie wyższy niż u dealera.
Sprawdź rabat
Volkswagen Golf — 1.5 eTSI mHEV 85kW/116KM, DSG, 7-stopniowa
Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2027; rok produkcji 2026; cennik od 28.07.2026
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Bateria i ładowanie | |
| Akumulator / Alternator | A |
| Łączna moc systemowa | 116 KM |
| Dopuszczalna masa holowanej przyczepy | |
| bez hamulca | 660 kg |
| Dopuszczalne obciążenie haka / dachu | 80 kg / 75 kg |
| z hamulcem, przy wzniesieniu 12% | 1 300 kg |
| Osiągi | |
| Prędkość maksymalna | 203 km/h |
| Przyspieszenie 0-100 km | 9.90 s |
| Pozostałe dane | |
| Średnica zawracania | 11.10 m |
| Pojemność zbiornika paliwa | 45 l |
| Silnik | |
| Max. moment obr., Nm przy obr. / min | 220 Nm / 1500 - 3000 1 / min |
| Moc max. | 116 KM |
| Moc max., kW | 85 kW |
| Norma emisji spalin | EURO 6 EB |
| Pojemność | 1 498 |
| Skrzynia biegów, seryjnie | DSG, 7-stopniowa |
| Waga | |
| Dopuszczalna masa całkowita | 1 840 kg |
| Masa własna min. | 1 330 kg |
| Wymiary bagażnika | |
| Długość z oparciami złożonymi | 1 493 mm |
| Pojemność bagażnika maksymalna | 1 237 l |
| Pojemność bagażnika przy rozłożonej tylnej kanapie | 381,000 l / 381,000 l / 381,000 l |
| Szerokość | 1 003 mm |
| Wymiary garażowe | |
| Wysokość z otwartą pokrywą bagażnika | 2 014 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 1 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 1 rząd siedzeń | 1 018 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 471 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 2 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 2 rząd siedzeń | 968 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 440 mm |
| Wymiary zewnętrzne | |
| Długość, min./ Długość, max. | 4 282 mm / 4 289 mm |
| Kąt natarcia przód/tył | 14 ° / 16 ° |
| Kąt rampowy | 11 ° |
| Rozstaw kół przód min. / max. | 1 534 mm / 1 550 mm |
| Rozstaw kół tył min. / max. | 1 502 mm / 1 518 mm |
| Rozstaw osi | 2 620 mm |
| Szerokość / Szerokość, max | 1 789 mm / 1 789 mm |
| Wysokość max. | 1 483 mm |
| Emisja CO2 | |
| Cykl niski (g/km) | 154 lub 155; według wersji wyposażenia: Pure: 154; Life: 154; Life Plus: 155 |
| Cykl średni (g/km) | 110 lub 112; według wersji wyposażenia: Pure: 110; Life: 110; Life Plus: 112 |
| Cykl wysoki (g/km) | 97 lub 98 lub 99; według wersji wyposażenia: Pure: 97; Life: 98; Life Plus: 99 |
| Cykl bardzo wysoki (g/km) | 116 lub 118; według wersji wyposażenia: Pure: 116; Life: 116; Life Plus: 118 |
| Cykl mieszany (g/km) | 114 lub 116; według wersji wyposażenia: Pure: 114; Life: 114; Life Plus: 116 |
| Spalanie | |
| Cykl niski | 6.7 l/100km lub 6.8 l/100km; według wersji wyposażenia: Pure: 6.7 l/100km; Life: 6.8 l/100km; Life Plus: 6.8 l/100km |
| Cykl średni | 4.8 l/100km lub 4.9 l/100km; według wersji wyposażenia: Pure: 4.8 l/100km; Life: 4.8 l/100km; Life Plus: 4.9 l/100km |
| Cykl wysoki | 4.3 l/100km lub 4.4 l/100km; według wersji wyposażenia: Pure: 4.3 l/100km; Life: 4.3 l/100km; Life Plus: 4.4 l/100km |
| Cykl bardzo wysoki | 5.1 l/100km lub 5.2 l/100km; według wersji wyposażenia: Pure: 5.1 l/100km; Life: 5.1 l/100km; Life Plus: 5.2 l/100km |
| Cykl mieszany | 5 l/100km lub 5.1 l/100km; według wersji wyposażenia: Pure: 5 l/100km; Life: 5 l/100km; Life Plus: 5.1 l/100km |
Dane z bieżącego polskiego cennika Volkswagena. Zachowano rozróżnienie napędów i wersji wyposażenia. Wartości WLTP zależą od konfiguracji; zapisy i jednostki odpowiadają źródłu. Puste pola nie zostały uzupełnione danymi innych wersji. Dostępność oraz specyfikację konkretnego zamówienia potwierdza SELECT.
Volkswagen Golf — 1.5 TSI 85kW/116KM, manualna, 6-biegowa
Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2027; rok produkcji 2026; cennik od 28.07.2026
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Bateria i ładowanie | |
| Akumulator / Alternator | A |
| Łączna moc systemowa | 116 KM |
| Dopuszczalna masa holowanej przyczepy | |
| bez hamulca | 650 kg |
| Dopuszczalne obciążenie haka / dachu | 80 kg / 75 kg |
| z hamulcem, przy wzniesieniu 12% | 1 300 kg |
| Osiągi | |
| Prędkość maksymalna | 203 km/h |
| Przyspieszenie 0-100 km | 9.90 s |
| Pozostałe dane | |
| Średnica zawracania | 11.10 m |
| Pojemność zbiornika paliwa | 45 l |
| Silnik | |
| Max. moment obr., Nm przy obr. / min | 220 Nm / 1500 - 3000 1 / min |
| Moc max. | 116 KM |
| Moc max., kW | 85 kW |
| Norma emisji spalin | EURO 6 EB |
| Pojemność | 1 498 |
| Skrzynia biegów, seryjnie | manualna, 6-biegowa |
| Waga | |
| Dopuszczalna masa całkowita | 1 800 kg |
| Masa własna min. | 1 306 kg |
| Wymiary bagażnika | |
| Długość z oparciami złożonymi | 1 493 mm |
| Pojemność bagażnika maksymalna | 1 237 l |
| Pojemność bagażnika przy rozłożonej tylnej kanapie | 381,000 l / 381,000 l / 381,000 l |
| Szerokość | 1 003 mm |
| Wymiary garażowe | |
| Wysokość z otwartą pokrywą bagażnika | 2 014 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 1 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 1 rząd siedzeń | 1 018 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 471 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 2 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 2 rząd siedzeń | 968 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 440 mm |
| Wymiary zewnętrzne | |
| Długość, min./ Długość, max. | 4 282 mm / 4 289 mm |
| Kąt natarcia przód/tył | 14 ° / 16 ° |
| Kąt rampowy | 11 ° |
| Rozstaw kół przód min. / max. | 1 534 mm / 1 550 mm |
| Rozstaw kół tył min. / max. | 1 502 mm / 1 518 mm |
| Rozstaw osi | 2 620 mm |
| Szerokość / Szerokość, max | 1 789 mm / 1 789 mm |
| Wysokość max. | 1 483 mm |
| Emisja CO2 | |
| Cykl niski (g/km) | 161 lub 162; według wersji wyposażenia: Life: 161; Life Plus: 162 |
| Cykl średni (g/km) | 119 lub 121; według wersji wyposażenia: Life: 119; Life Plus: 121 |
| Cykl wysoki (g/km) | 103 lub 105; według wersji wyposażenia: Life: 103; Life Plus: 105 |
| Cykl bardzo wysoki (g/km) | 120 lub 122; według wersji wyposażenia: Life: 120; Life Plus: 122 |
| Cykl mieszany (g/km) | 120 lub 122; według wersji wyposażenia: Life: 120; Life Plus: 122 |
| Spalanie | |
| Cykl niski | 7.1 l/100km |
| Cykl średni | 5.2 l/100km lub 5.3 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 5.2 l/100km; Life Plus: 5.3 l/100km |
| Cykl wysoki | 4.5 l/100km lub 4.6 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 4.5 l/100km; Life Plus: 4.6 l/100km |
| Cykl bardzo wysoki | 5.3 l/100km lub 5.4 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 5.3 l/100km; Life Plus: 5.4 l/100km |
| Cykl mieszany | 5.3 l/100km lub 5.4 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 5.3 l/100km; Life Plus: 5.4 l/100km |
Dane z bieżącego polskiego cennika Volkswagena. Zachowano rozróżnienie napędów i wersji wyposażenia. Wartości WLTP zależą od konfiguracji; zapisy i jednostki odpowiadają źródłu. Puste pola nie zostały uzupełnione danymi innych wersji. Dostępność oraz specyfikację konkretnego zamówienia potwierdza SELECT.
Volkswagen Golf — 1.5 TSI 110kW/150KM, manualna, 6-biegowa
Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2027; rok produkcji 2026; cennik od 28.07.2026
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Bateria i ładowanie | |
| Akumulator / Alternator | A |
| Łączna moc systemowa | 150 KM |
| Dopuszczalna masa holowanej przyczepy | |
| bez hamulca | 670 kg |
| Dopuszczalne obciążenie haka / dachu | 80 kg / 75 kg |
| z hamulcem, przy wzniesieniu 12% | 1 500 kg |
| Osiągi | |
| Prędkość maksymalna | 224 km/h |
| Przyspieszenie 0-100 km | 8.60 s |
| Pozostałe dane | |
| Średnica zawracania | 11.10 m |
| Pojemność zbiornika paliwa | 50 l |
| Silnik | |
| Max. moment obr., Nm przy obr. / min | 250 Nm / 1500 - 3500 1 / min |
| Moc max. | 150 KM |
| Moc max., kW | 110 kW |
| Norma emisji spalin | EURO 6 EB |
| Pojemność | 1 498 |
| Skrzynia biegów, seryjnie | manualna, 6-biegowa |
| Waga | |
| Dopuszczalna masa całkowita | 1 840 kg |
| Masa własna min. | 1 346 kg |
| Wymiary bagażnika | |
| Długość z oparciami złożonymi | 1 493 mm |
| Pojemność bagażnika maksymalna | 1 237 l |
| Pojemność bagażnika przy rozłożonej tylnej kanapie | 381,000 l / 381,000 l / 381,000 l |
| Szerokość | 1 003 mm |
| Wymiary garażowe | |
| Wysokość z otwartą pokrywą bagażnika | 2 014 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 1 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 1 rząd siedzeń | 1 018 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 471 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 2 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 2 rząd siedzeń | 968 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 440 mm |
| Wymiary zewnętrzne | |
| Długość, min./ Długość, max. | 4 282 mm / 4 289 mm |
| Kąt natarcia przód/tył | 14 ° / 16 ° |
| Kąt rampowy | 11 ° |
| Rozstaw kół przód min. / max. | 1 534 mm / 1 550 mm |
| Rozstaw kół tył min. / max. | 1 502 mm / 1 518 mm |
| Rozstaw osi | 2 620 mm |
| Szerokość / Szerokość, max | 1 789 mm / 1 789 mm |
| Wysokość max. | 1 483 mm |
| Emisja CO2 | |
| Cykl niski (g/km) | 161 lub 162 lub 164; według wersji wyposażenia: Life: 161; Style: 162; R-Line: 162; Life Plus: 162; R-Line Plus: 164 |
| Cykl średni (g/km) | 122 lub 124 lub 123 lub 127; według wersji wyposażenia: Life: 122; Style: 124; R-Line: 123; Life Plus: 123; R-Line Plus: 127 |
| Cykl wysoki (g/km) | 106 lub 108 lub 107 lub 111; według wersji wyposażenia: Life: 106; Style: 108; R-Line: 108; Life Plus: 107; R-Line Plus: 111 |
| Cykl bardzo wysoki (g/km) | 122 lub 124 lub 127; według wersji wyposażenia: Life: 122; Style: 124; R-Line: 124; Life Plus: 124; R-Line Plus: 127 |
| Cykl mieszany (g/km) | 123 lub 124 lub 127; według wersji wyposażenia: Life: 123; Style: 124; R-Line: 124; Life Plus: 124; R-Line Plus: 127 |
| Spalanie | |
| Cykl niski | 7.1 l/100km lub 7.2 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 7.1 l/100km; Style: 7.1 l/100km; R-Line: 7.1 l/100km; Life Plus: 7.1 l/100km; R-Line Plus: 7.2 l/100km |
| Cykl średni | 5.4 l/100km lub 5.6 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 5.4 l/100km; Style: 5.4 l/100km; R-Line: 5.4 l/100km; Life Plus: 5.4 l/100km; R-Line Plus: 5.6 l/100km |
| Cykl wysoki | 4.7 l/100km lub 4.9 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 4.7 l/100km; Style: 4.7 l/100km; R-Line: 4.7 l/100km; Life Plus: 4.7 l/100km; R-Line Plus: 4.9 l/100km |
| Cykl bardzo wysoki | 5.4 l/100km lub 5.5 l/100km lub 5.6 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 5.4 l/100km; Style: 5.4 l/100km; R-Line: 5.5 l/100km; Life Plus: 5.4 l/100km; R-Line Plus: 5.6 l/100km |
| Cykl mieszany | 5.4 l/100km lub 5.6 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 5.4 l/100km; Style: 5.4 l/100km; R-Line: 5.4 l/100km; Life Plus: 5.4 l/100km; R-Line Plus: 5.6 l/100km |
Dane z bieżącego polskiego cennika Volkswagena. Zachowano rozróżnienie napędów i wersji wyposażenia. Wartości WLTP zależą od konfiguracji; zapisy i jednostki odpowiadają źródłu. Puste pola nie zostały uzupełnione danymi innych wersji. Dostępność oraz specyfikację konkretnego zamówienia potwierdza SELECT.
Volkswagen Golf — 1.5 eTSI mHEV 110kW/150KM, DSG, 7-stopniowa
Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2027; rok produkcji 2026; cennik od 28.07.2026
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Bateria i ładowanie | |
| Akumulator / Alternator | A |
| Łączna moc systemowa | 150 KM |
| Dopuszczalna masa holowanej przyczepy | |
| bez hamulca | 680 kg |
| Dopuszczalne obciążenie haka / dachu | 80 kg / 75 kg |
| z hamulcem, przy wzniesieniu 12% | 1 500 kg |
| Osiągi | |
| Prędkość maksymalna | 224 km/h |
| Przyspieszenie 0-100 km | 8.40 s |
| Pozostałe dane | |
| Średnica zawracania | 11.10 m |
| Pojemność zbiornika paliwa | 50 l |
| Silnik | |
| Max. moment obr., Nm przy obr. / min | 250 Nm / 1500 - 3500 1 / min |
| Moc max. | 150 KM |
| Moc max., kW | 110 kW |
| Norma emisji spalin | EURO 6 EB |
| Pojemność | 1 498 |
| Skrzynia biegów, seryjnie | DSG, 7-stopniowa |
| Waga | |
| Dopuszczalna masa całkowita | 1 860 kg |
| Masa własna min. | 1 373 kg |
| Wymiary bagażnika | |
| Długość z oparciami złożonymi | 1 493 mm |
| Pojemność bagażnika maksymalna | 1 237 l |
| Pojemność bagażnika przy rozłożonej tylnej kanapie | 381,000 l / 381,000 l / 381,000 l |
| Szerokość | 1 003 mm |
| Wymiary garażowe | |
| Wysokość z otwartą pokrywą bagażnika | 2 014 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 1 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 1 rząd siedzeń | 1 018 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 471 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 2 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 2 rząd siedzeń | 968 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 440 mm |
| Wymiary zewnętrzne | |
| Długość, min./ Długość, max. | 4 282 mm / 4 289 mm |
| Kąt natarcia przód/tył | 14 ° / 16 ° |
| Kąt rampowy | 11 ° |
| Rozstaw kół przód min. / max. | 1 534 mm / 1 550 mm |
| Rozstaw kół tył min. / max. | 1 502 mm / 1 518 mm |
| Rozstaw osi | 2 620 mm |
| Szerokość / Szerokość, max | 1 789 mm / 1 789 mm |
| Wysokość max. | 1 483 mm |
| Emisja CO2 | |
| Cykl niski (g/km) | 153 lub 155; według wersji wyposażenia: Life: 153; Style: 153; R-Line: 153; Life Plus: 153; R-Line Plus: 155 |
| Cykl średni (g/km) | 113 lub 114 lub 117; według wersji wyposażenia: Life: 113; Style: 114; R-Line: 114; Life Plus: 113; R-Line Plus: 117 |
| Cykl wysoki (g/km) | 100 lub 101 lub 102 lub 105; według wersji wyposażenia: Life: 100; Style: 101; R-Line: 102; Life Plus: 101; R-Line Plus: 105 |
| Cykl bardzo wysoki (g/km) | 123 lub 124 lub 126 lub 128; według wersji wyposażenia: Life: 123; Style: 124; R-Line: 126; Life Plus: 124; R-Line Plus: 128 |
| Cykl mieszany (g/km) | 118 lub 119 lub 120 lub 122; według wersji wyposażenia: Life: 118; Style: 119; R-Line: 120; Life Plus: 119; R-Line Plus: 122 |
| Spalanie | |
| Cykl niski | 6.7 l/100km lub 6.8 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 6.7 l/100km; Style: 6.7 l/100km; R-Line: 6.7 l/100km; Life Plus: 6.7 l/100km; R-Line Plus: 6.8 l/100km |
| Cykl średni | 4.9 l/100km lub 5 l/100km lub 5.1 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 4.9 l/100km; Style: 5 l/100km; R-Line: 5 l/100km; Life Plus: 5 l/100km; R-Line Plus: 5.1 l/100km |
| Cykl wysoki | 4.4 l/100km lub 4.5 l/100km lub 4.6 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 4.4 l/100km; Style: 4.4 l/100km; R-Line: 4.5 l/100km; Life Plus: 4.4 l/100km; R-Line Plus: 4.6 l/100km |
| Cykl bardzo wysoki | 5.4 l/100km lub 5.5 l/100km lub 5.6 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 5.4 l/100km; Style: 5.4 l/100km; R-Line: 5.5 l/100km; Life Plus: 5.4 l/100km; R-Line Plus: 5.6 l/100km |
| Cykl mieszany | 5.2 l/100km lub 5.4 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 5.2 l/100km; Style: 5.2 l/100km; R-Line: 5.2 l/100km; Life Plus: 5.2 l/100km; R-Line Plus: 5.4 l/100km |
Dane z bieżącego polskiego cennika Volkswagena. Zachowano rozróżnienie napędów i wersji wyposażenia. Wartości WLTP zależą od konfiguracji; zapisy i jednostki odpowiadają źródłu. Puste pola nie zostały uzupełnione danymi innych wersji. Dostępność oraz specyfikację konkretnego zamówienia potwierdza SELECT.
Volkswagen Golf — 2.0 TDI 85kW/116KM, manualna, 6-biegowa
Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2027; rok produkcji 2026; cennik od 28.07.2026
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Bateria i ładowanie | |
| Akumulator / Alternator | A |
| Łączna moc systemowa | 116 KM |
| Dopuszczalna masa holowanej przyczepy | |
| bez hamulca | 690 kg |
| Dopuszczalne obciążenie haka / dachu | 80 kg / 75 kg |
| z hamulcem, przy wzniesieniu 12% | 1 500 kg |
| Osiągi | |
| Prędkość maksymalna | 202 km/h |
| Przyspieszenie 0-100 km | 10.20 s |
| Pozostałe dane | |
| Średnica zawracania | 11.10 m |
| Pojemność zbiornika paliwa | 45 l |
| Silnik | |
| Max. moment obr., Nm przy obr. / min | 300 Nm / 1600 - 2500 1 / min |
| Moc max. | 116 KM |
| Moc max., kW | 85 kW |
| Norma emisji spalin | EURO 6 EB |
| Pojemność | 1 968 |
| Skrzynia biegów, seryjnie | manualna, 6-biegowa |
| Waga | |
| Dopuszczalna masa całkowita | 1 890 kg |
| Masa własna min. | 1 387 kg |
| Wymiary bagażnika | |
| Długość z oparciami złożonymi | 1 493 mm |
| Pojemność bagażnika maksymalna | 1 237 l |
| Pojemność bagażnika przy rozłożonej tylnej kanapie | 381,000 l / 381,000 l / 381,000 l |
| Szerokość | 1 003 mm |
| Wymiary garażowe | |
| Wysokość z otwartą pokrywą bagażnika | 2 014 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 1 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 1 rząd siedzeń | 1 018 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 471 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 2 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 2 rząd siedzeń | 968 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 440 mm |
| Wymiary zewnętrzne | |
| Długość, min./ Długość, max. | 4 282 mm / 4 289 mm |
| Kąt natarcia przód/tył | 14 ° / 16 ° |
| Kąt rampowy | 11 ° |
| Rozstaw kół przód min. / max. | 1 534 mm / 1 550 mm |
| Rozstaw kół tył min. / max. | 1 502 mm / 1 518 mm |
| Rozstaw osi | 2 620 mm |
| Szerokość / Szerokość, max | 1 789 mm / 1 789 mm |
| Wysokość max. | 1 483 mm |
| Emisja CO2 | |
| Cykl niski (g/km) | 164 lub 165; według wersji wyposażenia: Life: 164; Life Plus: 165 |
| Cykl średni (g/km) | 109 lub 111; według wersji wyposażenia: Life: 109; Life Plus: 111 |
| Cykl wysoki (g/km) | 95 lub 97; według wersji wyposażenia: Life: 95; Life Plus: 97 |
| Cykl bardzo wysoki (g/km) | 114 lub 116; według wersji wyposażenia: Life: 114; Life Plus: 116 |
| Cykl mieszany (g/km) | 114 lub 115; według wersji wyposażenia: Life: 114; Life Plus: 115 |
| Spalanie | |
| Cykl niski | 6.3 l/100km |
| Cykl średni | 4.2 l/100km |
| Cykl wysoki | 3.6 l/100km lub 3.7 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 3.6 l/100km; Life Plus: 3.7 l/100km |
| Cykl bardzo wysoki | 4.3 l/100km lub 4.4 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 4.3 l/100km; Life Plus: 4.4 l/100km |
| Cykl mieszany | 4.3 l/100km lub 4.4 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 4.3 l/100km; Life Plus: 4.4 l/100km |
Dane z bieżącego polskiego cennika Volkswagena. Zachowano rozróżnienie napędów i wersji wyposażenia. Wartości WLTP zależą od konfiguracji; zapisy i jednostki odpowiadają źródłu. Puste pola nie zostały uzupełnione danymi innych wersji. Dostępność oraz specyfikację konkretnego zamówienia potwierdza SELECT.
Volkswagen Golf — 2.0 TDI 110kW/150KM, DSG, 7-stopniowa
Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2027; rok produkcji 2026; cennik od 28.07.2026
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Bateria i ładowanie | |
| Akumulator / Alternator | A |
| Łączna moc systemowa | 150 KM |
| Dopuszczalna masa holowanej przyczepy | |
| bez hamulca | 720 kg |
| Dopuszczalne obciążenie haka / dachu | 80 kg / 75 kg |
| z hamulcem, przy wzniesieniu 12% | 1 600 kg |
| Osiągi | |
| Prędkość maksymalna | 223 km/h |
| Przyspieszenie 0-100 km | 8 s |
| Pozostałe dane | |
| Średnica zawracania | 11.10 m |
| Pojemność zbiornika paliwa | 50 l |
| Silnik | |
| Max. moment obr., Nm przy obr. / min | 360 Nm / 1600 - 2750 1 / min |
| Moc max. | 150 KM |
| Moc max., kW | 110 kW |
| Norma emisji spalin | EURO 6 EB |
| Pojemność | 1 968 |
| Skrzynia biegów, seryjnie | DSG, 7-stopniowa |
| Waga | |
| Dopuszczalna masa całkowita | 1 940 kg |
| Masa własna min. | 1 441 kg |
| Wymiary bagażnika | |
| Długość z oparciami złożonymi | 1 493 mm |
| Pojemność bagażnika maksymalna | 1 237 l |
| Pojemność bagażnika przy rozłożonej tylnej kanapie | 381,000 l / 381,000 l / 381,000 l |
| Szerokość | 1 003 mm |
| Wymiary garażowe | |
| Wysokość z otwartą pokrywą bagażnika | 2 014 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 1 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 1 rząd siedzeń | 1 018 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 471 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 2 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 2 rząd siedzeń | 968 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 440 mm |
| Wymiary zewnętrzne | |
| Długość, min./ Długość, max. | 4 282 mm / 4 289 mm |
| Kąt natarcia przód/tył | 14 ° / 16 ° |
| Kąt rampowy | 11 ° |
| Rozstaw kół przód min. / max. | 1 534 mm / 1 550 mm |
| Rozstaw kół tył min. / max. | 1 502 mm / 1 518 mm |
| Rozstaw osi | 2 620 mm |
| Szerokość / Szerokość, max | 1 789 mm / 1 789 mm |
| Wysokość max. | 1 483 mm |
| Emisja CO2 | |
| Cykl niski (g/km) | 175 lub 176 lub 177; według wersji wyposażenia: Life: 175; Style: 176; R-Line: 176; Life Plus: 176; R-Line Plus: 177 |
| Cykl średni (g/km) | 116 lub 117 lub 120; według wersji wyposażenia: Life: 116; Style: 117; R-Line: 117; Life Plus: 117; R-Line Plus: 120 |
| Cykl wysoki (g/km) | 98 lub 99 lub 102; według wersji wyposażenia: Life: 98; Style: 99; R-Line: 99; Life Plus: 99; R-Line Plus: 102 |
| Cykl bardzo wysoki (g/km) | 114 lub 116 lub 117 lub 115 lub 119; według wersji wyposażenia: Life: 114; Style: 116; R-Line: 117; Life Plus: 115; R-Line Plus: 119 |
| Cykl mieszany (g/km) | 118 lub 119 lub 122; według wersji wyposażenia: Life: 118; Style: 119; R-Line: 119; Life Plus: 118; R-Line Plus: 122 |
| Spalanie | |
| Cykl niski | 6.7 l/100km lub 6.8 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 6.7 l/100km; Style: 6.7 l/100km; R-Line: 6.7 l/100km; Life Plus: 6.7 l/100km; R-Line Plus: 6.8 l/100km |
| Cykl średni | 4.4 l/100km lub 4.5 l/100km lub 4.6 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 4.4 l/100km; Style: 4.5 l/100km; R-Line: 4.5 l/100km; Life Plus: 4.4 l/100km; R-Line Plus: 4.6 l/100km |
| Cykl wysoki | 3.7 l/100km lub 3.8 l/100km lub 3.9 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 3.7 l/100km; Style: 3.8 l/100km; R-Line: 3.8 l/100km; Life Plus: 3.8 l/100km; R-Line Plus: 3.9 l/100km |
| Cykl bardzo wysoki | 4.4 l/100km lub 4.5 l/100km lub 4.6 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 4.4 l/100km; Style: 4.4 l/100km; R-Line: 4.5 l/100km; Life Plus: 4.4 l/100km; R-Line Plus: 4.6 l/100km |
| Cykl mieszany | 4.5 l/100km lub 4.6 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 4.5 l/100km; Style: 4.5 l/100km; R-Line: 4.5 l/100km; Life Plus: 4.5 l/100km; R-Line Plus: 4.6 l/100km |
Dane z bieżącego polskiego cennika Volkswagena. Zachowano rozróżnienie napędów i wersji wyposażenia. Wartości WLTP zależą od konfiguracji; zapisy i jednostki odpowiadają źródłu. Puste pola nie zostały uzupełnione danymi innych wersji. Dostępność oraz specyfikację konkretnego zamówienia potwierdza SELECT.
Volkswagen Golf — 1.5 TSI HEV 100kW/136KM, automatyczna, 1-biegowa
Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2027; rok produkcji 2026; cennik od 28.07.2026
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Bateria i ładowanie | |
| Akumulator / Alternator | A |
| Łączna moc systemowa | 136 KM |
| Pojemność baterii (Netto) | 0.60 kW·h |
| Dopuszczalna masa holowanej przyczepy | |
| bez hamulca | 740 kg |
| Dopuszczalne obciążenie haka / dachu | 80 kg / 75 kg |
| z hamulcem, przy wzniesieniu 12% | 900 kg |
| Osiągi | |
| Prędkość maksymalna | 180 km/h |
| Przyspieszenie 0-100 km | 8.80 s |
| Pozostałe dane | |
| Średnica zawracania | 11.10 m |
| Pojemność zbiornika paliwa | 40 l |
| Silnik | |
| Max. moment obr., Nm przy obr. / min | 250 Nm / 1750 - 3600 1 / min |
| Moc max. | 131 KM |
| Moc max., kW | 96 kW |
| Norma emisji spalin | EURO 7 TL |
| Pojemność | 1 498 |
| Skrzynia biegów, seryjnie | automatyczna, 1-biegowa |
| Waga | |
| Dopuszczalna masa całkowita | 1 930 kg |
| Masa własna min. | 1 484 kg |
| Wymiary bagażnika | |
| Długość z oparciami złożonymi | 1 500 mm |
| Pojemność bagażnika maksymalna | 1 129 l |
| Pojemność bagażnika przy rozłożonej tylnej kanapie | 273,000 l / 273,000 l / 273,000 l |
| Szerokość | 1 003 mm |
| Wymiary garażowe | |
| Wysokość z otwartą pokrywą bagażnika | 2 026 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 1 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 1 rząd siedzeń | 1 018 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 471 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 2 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 2 rząd siedzeń | 968 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 440 mm |
| Wymiary zewnętrzne | |
| Długość, min./ Długość, max. | 4 282 mm / 4 282 mm |
| Kąt natarcia przód/tył | 14.6 ° / 17 ° |
| Kąt rampowy | 10.10 ° |
| Rozstaw kół przód min. / max. | 1 534 mm / 1 544 mm |
| Rozstaw kół tył min. / max. | 1 510 mm / 1 520 mm |
| Rozstaw osi | 2 628 mm |
| Szerokość / Szerokość, max | 1 789 mm / 1 789 mm |
| Wysokość max. | 1 478 mm |
| Emisja CO2 | |
| Cykl niski (g/km) | 117 |
| Cykl średni (g/km) | 89 |
| Cykl wysoki (g/km) | 87 |
| Cykl bardzo wysoki (g/km) | 119 |
| Cykl mieszany (g/km) | 103 |
| Spalanie | |
| Cykl niski | 5.1 l/100km lub 5.2 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 5.1 l/100km; Life Plus: 5.2 l/100km |
| Cykl średni | 3.9 l/100km |
| Cykl wysoki | 3.8 l/100km |
| Cykl bardzo wysoki | 5.2 l/100km |
| Cykl mieszany | 4.5 l/100km |
Dane z bieżącego polskiego cennika Volkswagena. Zachowano rozróżnienie napędów i wersji wyposażenia. Wartości WLTP zależą od konfiguracji; zapisy i jednostki odpowiadają źródłu. Puste pola nie zostały uzupełnione danymi innych wersji. Dostępność oraz specyfikację konkretnego zamówienia potwierdza SELECT.
Volkswagen Golf — 1.5 TSI HEV 125kW/170KM, automatyczna, 1-biegowa
Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2027; rok produkcji 2026; cennik od 28.07.2026
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Bateria i ładowanie | |
| Akumulator / Alternator | A |
| Łączna moc systemowa | 170 KM |
| Pojemność baterii (Netto) | 0.60 kW·h |
| Dopuszczalna masa holowanej przyczepy | |
| bez hamulca | 740 kg |
| Dopuszczalne obciążenie haka / dachu | 80 kg / 75 kg |
| z hamulcem, przy wzniesieniu 12% | 900 kg |
| Osiągi | |
| Prędkość maksymalna | 180 km/h |
| Przyspieszenie 0-100 km | 7.50 s |
| Pozostałe dane | |
| Średnica zawracania | 11.10 m |
| Pojemność zbiornika paliwa | 40 l |
| Silnik | |
| Max. moment obr., Nm przy obr. / min | 250 Nm / 1750 - 4000 1 / min |
| Moc max. | 150 KM |
| Moc max., kW | 110 kW |
| Norma emisji spalin | EURO 7 TL |
| Pojemność | 1 498 |
| Skrzynia biegów, seryjnie | automatyczna, 1-biegowa |
| Waga | |
| Dopuszczalna masa całkowita | 1 930 kg |
| Masa własna min. | 1 483 kg |
| Wymiary bagażnika | |
| Długość z oparciami złożonymi | 1 500 mm |
| Pojemność bagażnika maksymalna | 1 129 l |
| Pojemność bagażnika przy rozłożonej tylnej kanapie | 273,000 l / 273,000 l / 273,000 l |
| Szerokość | 1 003 mm |
| Wymiary garażowe | |
| Wysokość z otwartą pokrywą bagażnika | 2 026 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 1 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 1 rząd siedzeń | 1 018 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 471 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 2 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 2 rząd siedzeń | 968 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 440 mm |
| Wymiary zewnętrzne | |
| Długość, min./ Długość, max. | 4 282 mm / 4 282 mm |
| Kąt natarcia przód/tył | 14.6 ° / 17 ° |
| Kąt rampowy | 10.10 ° |
| Rozstaw kół przód min. / max. | 1 534 mm / 1 544 mm |
| Rozstaw kół tył min. / max. | 1 510 mm / 1 520 mm |
| Rozstaw osi | 2 628 mm |
| Szerokość / Szerokość, max | 1 789 mm / 1 789 mm |
| Wysokość max. | 1 478 mm |
| Emisja CO2 | |
| Cykl niski (g/km) | 113 lub 117; według wersji wyposażenia: Style: 113; R-Line: 113; R-Line Plus: 117 |
| Cykl średni (g/km) | 91 lub 92 lub 96; według wersji wyposażenia: Style: 91; R-Line: 92; R-Line Plus: 96 |
| Cykl wysoki (g/km) | 90 lub 91 lub 96; według wersji wyposażenia: Style: 90; R-Line: 91; R-Line Plus: 96 |
| Cykl bardzo wysoki (g/km) | 120 lub 122 lub 128; według wersji wyposażenia: Style: 120; R-Line: 122; R-Line Plus: 128 |
| Cykl mieszany (g/km) | 104 lub 105 lub 110; według wersji wyposażenia: Style: 104; R-Line: 105; R-Line Plus: 110 |
| Spalanie | |
| Cykl niski | 4.9 l/100km lub 5 l/100km lub 5.1 l/100km; według wersji wyposażenia: Style: 4.9 l/100km; R-Line: 5 l/100km; R-Line Plus: 5.1 l/100km |
| Cykl średni | 4 l/100km lub 4.2 l/100km; według wersji wyposażenia: Style: 4 l/100km; R-Line: 4 l/100km; R-Line Plus: 4.2 l/100km |
| Cykl wysoki | 4 l/100km lub 4.2 l/100km; według wersji wyposażenia: Style: 4 l/100km; R-Line: 4 l/100km; R-Line Plus: 4.2 l/100km |
| Cykl bardzo wysoki | 5.2 l/100km lub 5.3 l/100km lub 5.6 l/100km; według wersji wyposażenia: Style: 5.2 l/100km; R-Line: 5.3 l/100km; R-Line Plus: 5.6 l/100km |
| Cykl mieszany | 4.6 l/100km lub 4.8 l/100km; według wersji wyposażenia: Style: 4.6 l/100km; R-Line: 4.6 l/100km; R-Line Plus: 4.8 l/100km |
Dane z bieżącego polskiego cennika Volkswagena. Zachowano rozróżnienie napędów i wersji wyposażenia. Wartości WLTP zależą od konfiguracji; zapisy i jednostki odpowiadają źródłu. Puste pola nie zostały uzupełnione danymi innych wersji. Dostępność oraz specyfikację konkretnego zamówienia potwierdza SELECT.
Volkswagen Golf — 1.5 TSI eHybrid 110kW/150KM, DSG, 6-stopniowa
Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2027; rok produkcji 2026; cennik od 28.07.2026
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Bateria i ładowanie | |
| Akumulator / Alternator | A |
| Czas ładowania AC 11 kW, 0% - 100% | 02:30 h |
| Czas ładowania AC 2,3 kW 100% | 12:00 h |
| Czas ładowania maksymalną mocą DC 10% - 80% | 00:26 h |
| Łączna moc systemowa | 204 KM |
| Maksymalna moc ładowania akumulatora prądem DC | 40 kW |
| Pojemność baterii (Netto) | 19.70 kW·h |
| Zasięg (Silnik elektryczny) | 142.36 km lub 142.00 km lub 142.14 km; według wersji wyposażenia: Life: 142.36 km; Style: 142.00 km; Life Plus: 142.14 km |
| Dopuszczalna masa holowanej przyczepy | |
| bez hamulca | 750 kg |
| Dopuszczalne obciążenie haka / dachu | 80 kg / 75 kg |
| z hamulcem, przy wzniesieniu 12% | 1 700 kg |
| Osiągi | |
| Prędkość maksymalna | 220 km/h |
| Przyspieszenie 0-100 km | 7.40 s |
| Pozostałe dane | |
| Średnica zawracania | 11.10 m |
| Pojemność zbiornika paliwa | 40 l |
| Silnik | |
| Max. moment obr., Nm przy obr. / min | 250 Nm / 1500 - 4000 1 / min |
| Moc max. | 150 KM |
| Moc max., kW | 110 kW |
| Norma emisji spalin | EURO 6 EB |
| Pojemność | 1 498 |
| Skrzynia biegów, seryjnie | DSG, 6-stopniowa |
| Waga | |
| Dopuszczalna masa całkowita | 2 080 kg |
| Masa własna min. | 1 642 kg |
| Wymiary bagażnika | |
| Długość z oparciami złożonymi | 1 500 mm |
| Pojemność bagażnika maksymalna | 1 129 l |
| Pojemność bagażnika przy rozłożonej tylnej kanapie | 273,000 l / 273,000 l / 273,000 l |
| Szerokość | 1 003 mm |
| Wymiary garażowe | |
| Wysokość z otwartą pokrywą bagażnika | 2 023 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 1 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 1 rząd siedzeń | 1 018 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 471 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 2 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 2 rząd siedzeń | 968 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 440 mm |
| Wymiary zewnętrzne | |
| Długość, min./ Długość, max. | 4 282 mm / 4 282 mm |
| Kąt natarcia przód/tył | 14.5 ° / 18.9 ° |
| Kąt rampowy | 11 ° |
| Rozstaw kół przód min. / max. | 1 534 mm / 1 544 mm |
| Rozstaw kół tył min. / max. | 1 509 mm / 1 519 mm |
| Rozstaw osi | 2 629 mm |
| Szerokość / Szerokość, max | 1 789 mm / 1 789 mm |
| Wysokość max. | 1 478 mm |
Dane z bieżącego polskiego cennika Volkswagena. Zachowano rozróżnienie napędów i wersji wyposażenia. Wartości WLTP zależą od konfiguracji; zapisy i jednostki odpowiadają źródłu. Puste pola nie zostały uzupełnione danymi innych wersji. Dostępność oraz specyfikację konkretnego zamówienia potwierdza SELECT.
Volkswagen Golf wersje sportowe — 2.0 TSI 195kW/265KM, DSG, 7-stopniowa
Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2027; rok produkcji 2026; cennik od 16.07.2026
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Bateria i ładowanie | |
| Akumulator / Alternator | A |
| Łączna moc systemowa | 265 KM |
| Dopuszczalna masa holowanej przyczepy | |
| bez hamulca | 720 kg |
| Dopuszczalne obciążenie haka / dachu | 80 kg / 75 kg |
| z hamulcem, przy wzniesieniu 12% | 1 600 kg |
| Osiągi | |
| Prędkość maksymalna | 250 km/h |
| Przyspieszenie 0-100 km | 5.90 s |
| Pozostałe dane | |
| Średnica zawracania | 12 m |
| Pojemność zbiornika paliwa | 50 l |
| Silnik | |
| Max. moment obr., Nm przy obr. / min | 370 Nm / 1600 - 4500 1 / min |
| Moc max. | 265 KM |
| Moc max., kW | 195 kW |
| Norma emisji spalin | EURO 6 EB |
| Pojemność | 1 984 |
| Skrzynia biegów, seryjnie | DSG, 7-stopniowa |
| Waga | |
| Dopuszczalna masa całkowita | 1 950 kg |
| Masa własna min. | 1 457 kg |
| Wymiary bagażnika | |
| Długość z oparciami złożonymi | 1 545 mm |
| Pojemność bagażnika maksymalna | 1 230 l |
| Pojemność bagażnika przy rozłożonej tylnej kanapie | 374,000 l / 374,000 l / 374,000 l |
| Szerokość | 1 003 mm |
| Wymiary garażowe | |
| Wysokość z otwartą pokrywą bagażnika | 2 000 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 1 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 1 rząd siedzeń | 1 018 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 471 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 2 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 2 rząd siedzeń | 968 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 440 mm |
| Wymiary zewnętrzne | |
| Długość, min./ Długość, max. | 4 289 mm / 4 289 mm |
| Kąt natarcia przód/tył | 12.3 ° / 13.2 ° |
| Kąt rampowy | 10.60 ° |
| Rozstaw kół przód min. / max. | 1 535 mm / 1 545 mm |
| Rozstaw kół tył min. / max. | 1 516 mm / 1 526 mm |
| Rozstaw osi | 2 627 mm |
| Szerokość / Szerokość, max | 1 789 mm / 1 789 mm |
| Wysokość max. | 1 471 mm |
| Emisja CO2 | |
| Cykl niski (g/km) | 244 |
| Cykl średni (g/km) | 162 |
| Cykl wysoki (g/km) | 133 |
| Cykl bardzo wysoki (g/km) | 151 |
| Cykl mieszany (g/km) | 160 |
| Spalanie | |
| Cykl niski | 10.7 l/100km |
| Cykl średni | 7.1 l/100km |
| Cykl wysoki | 5.8 l/100km |
| Cykl bardzo wysoki | 6.6 l/100km |
| Cykl mieszany | 7 l/100km |
Dane z bieżącego polskiego cennika Volkswagena. Zachowano rozróżnienie napędów i wersji wyposażenia. Wartości WLTP zależą od konfiguracji; zapisy i jednostki odpowiadają źródłu. Puste pola nie zostały uzupełnione danymi innych wersji. Dostępność oraz specyfikację konkretnego zamówienia potwierdza SELECT.
Volkswagen Golf wersje sportowe — 2.0 TSI 221kW/300KM, DSG, 7-stopniowa
Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2027; rok produkcji 2026; cennik od 16.07.2026
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Bateria i ładowanie | |
| Akumulator / Alternator | A |
| Łączna moc systemowa | 300 KM |
| Dopuszczalna masa holowanej przyczepy | |
| Dopuszczalne obciążenie haka / dachu | / 75 kg |
| Osiągi | |
| Prędkość maksymalna | 250 km/h |
| Przyspieszenie 0-100 km | 5.60 s |
| Pozostałe dane | |
| Średnica zawracania | 12 m |
| Pojemność zbiornika paliwa | 50 l |
| Silnik | |
| Max. moment obr., Nm przy obr. / min | 400 Nm / 2000 - 5200 1 / min |
| Moc max. | 300 KM |
| Moc max., kW | 221 kW |
| Norma emisji spalin | EURO 6 EB |
| Pojemność | 1 984 |
| Skrzynia biegów, seryjnie | DSG, 7-stopniowa |
| Waga | |
| Dopuszczalna masa całkowita | 1 930 kg |
| Masa własna min. | 1 459 kg |
| Wymiary bagażnika | |
| Długość z oparciami złożonymi | 1 545 mm |
| Pojemność bagażnika maksymalna | 1 230 l |
| Pojemność bagażnika przy rozłożonej tylnej kanapie | 374,000 l / 374,000 l / 374,000 l |
| Szerokość | 1 003 mm |
| Wymiary garażowe | |
| Wysokość z otwartą pokrywą bagażnika | 2 001 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 1 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 1 rząd siedzeń | 1 018 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 471 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 2 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 2 rząd siedzeń | 968 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 440 mm |
| Wymiary zewnętrzne | |
| Długość, min./ Długość, max. | 4 292 mm / 4 292 mm |
| Kąt natarcia przód/tył | 11.6 ° / 14.1 ° |
| Kąt rampowy | 11.10 ° |
| Rozstaw kół przód min. / max. | 1 539 mm / 1 541 mm |
| Rozstaw kół tył min. / max. | 1 516 mm / 1 518 mm |
| Rozstaw osi | 2 628 mm |
| Szerokość / Szerokość, max | 1 789 mm / 1 789 mm |
| Wysokość max. | 1 456 mm |
| Emisja CO2 | |
| Cykl niski (g/km) | 249 |
| Cykl średni (g/km) | 171 |
| Cykl wysoki (g/km) | 140 |
| Cykl bardzo wysoki (g/km) | 158 |
| Cykl mieszany (g/km) | 167 |
| Spalanie | |
| Cykl niski | 10.9 l/100km |
| Cykl średni | 7.5 l/100km |
| Cykl wysoki | 6.2 l/100km |
| Cykl bardzo wysoki | 7 l/100km |
| Cykl mieszany | 7.4 l/100km |
Dane z bieżącego polskiego cennika Volkswagena. Zachowano rozróżnienie napędów i wersji wyposażenia. Wartości WLTP zależą od konfiguracji; zapisy i jednostki odpowiadają źródłu. Puste pola nie zostały uzupełnione danymi innych wersji. Dostępność oraz specyfikację konkretnego zamówienia potwierdza SELECT.
Volkswagen Golf wersje sportowe — 2.0 TSI 4MOTION 245kW/333KM, DSG, 7-stopniowa
Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2027; rok produkcji 2026; cennik od 16.07.2026
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Bateria i ładowanie | |
| Akumulator / Alternator | A |
| Dopuszczalna masa holowanej przyczepy | |
| bez hamulca | 750 kg |
| Dopuszczalne obciążenie haka / dachu | 80 kg / |
| z hamulcem, przy wzniesieniu 12% | 1 700 kg |
| Osiągi | |
| Prędkość maksymalna | 250 km/h lub 270 km/h; według wersji wyposażenia: R: 250 km/h; R Black Edition: 270 km/h |
| Silnik | |
| Max. moment obr., Nm przy obr. / min | 420 Nm / 2100 - 5500 1 / min |
| Moc max. | 333 KM |
| Moc max., kW | 245 kW |
| Norma emisji spalin | EURO 6 EB |
| Pojemność | 1 984 |
| Skrzynia biegów, seryjnie | DSG, 7-stopniowa |
| Waga | |
| Dopuszczalna masa całkowita | 2 040 kg |
| Masa własna min. | 1 550 kg |
| Wymiary zewnętrzne | |
| Długość, min./ Długość, max. | 4 296 mm / 4 296 mm |
| Rozstaw kół przód min. / max. | 1 539 mm / 1 541 mm |
| Rozstaw kół tył min. / max. | 1 516 mm / 1 518 mm |
| Rozstaw osi | 2 629 mm |
| Szerokość / Szerokość, max | 1 789 mm / 1 789 mm |
| Wysokość max. | 1 454 mm |
| Emisja CO2 | |
| Cykl niski (g/km) | 263 |
| Cykl średni (g/km) | 190 lub 191; według wersji wyposażenia: R: 190; R Black Edition: 191 |
| Cykl wysoki (g/km) | 157 lub 159; według wersji wyposażenia: R: 157; R Black Edition: 159 |
| Cykl bardzo wysoki (g/km) | 173 lub 177; według wersji wyposażenia: R: 173; R Black Edition: 177 |
| Cykl mieszany (g/km) | 184 lub 186; według wersji wyposażenia: R: 184; R Black Edition: 186 |
| Spalanie | |
| Cykl niski | 11.6 l/100km |
| Cykl średni | 8.4 l/100km |
| Cykl wysoki | 6.9 l/100km lub 7 l/100km; według wersji wyposażenia: R: 6.9 l/100km; R Black Edition: 7 l/100km |
| Cykl bardzo wysoki | 7.6 l/100km lub 7.8 l/100km; według wersji wyposażenia: R: 7.6 l/100km; R Black Edition: 7.8 l/100km |
| Cykl mieszany | 8.1 l/100km lub 8.2 l/100km; według wersji wyposażenia: R: 8.1 l/100km; R Black Edition: 8.2 l/100km |
Dane z bieżącego polskiego cennika Volkswagena. Zachowano rozróżnienie napędów i wersji wyposażenia. Wartości WLTP zależą od konfiguracji; zapisy i jednostki odpowiadają źródłu. Puste pola nie zostały uzupełnione danymi innych wersji. Dostępność oraz specyfikację konkretnego zamówienia potwierdza SELECT.
Volkswagen Golf wersje sportowe — 2.0 TSI 239kW/325KM, DSG, 7-stopniowa
Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2027; rok produkcji 2026; cennik od 16.07.2026
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Bateria i ładowanie | |
| Akumulator / Alternator | A |
| Łączna moc systemowa | 325 KM |
| Dopuszczalna masa holowanej przyczepy | |
| Dopuszczalne obciążenie haka / dachu | / 75 kg |
| Osiągi | |
| Prędkość maksymalna | 270 km/h |
| Przyspieszenie 0-100 km | 5.30 s |
| Pozostałe dane | |
| Średnica zawracania | 12 m |
| Pojemność zbiornika paliwa | 50 l |
| Silnik | |
| Max. moment obr., Nm przy obr. / min | 420 Nm / 2000 - 5500 1 / min |
| Moc max. | 325 KM |
| Moc max., kW | 239 kW |
| Norma emisji spalin | EURO 6 EB |
| Pojemność | 1 984 |
| Skrzynia biegów, seryjnie | DSG, 7-stopniowa |
| Waga | |
| Dopuszczalna masa całkowita | 1 930 kg |
| Masa własna min. | 1 469 kg |
| Wymiary bagażnika | |
| Długość z oparciami złożonymi | 1 545 mm |
| Pojemność bagażnika maksymalna | 1 230 l |
| Pojemność bagażnika przy rozłożonej tylnej kanapie | 374,000 l / 374,000 l / 374,000 l |
| Szerokość | 1 003 mm |
| Wymiary garażowe | |
| Wysokość z otwartą pokrywą bagażnika | 2 004 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 1 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 1 rząd siedzeń | 1 018 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 471 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 2 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 2 rząd siedzeń | 968 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 440 mm |
| Wymiary zewnętrzne | |
| Długość, min./ Długość, max. | 4 292 mm / 4 292 mm |
| Kąt natarcia przód/tył | 12.7 ° / 16 ° |
| Kąt rampowy | 12.80 ° |
| Rozstaw kół przód min. / max. | 1 543 mm / 1 545 mm |
| Rozstaw kół tył min. / max. | 1 517 mm / 1 519 mm |
| Rozstaw osi | 2 629 mm |
| Szerokość / Szerokość, max | 1 789 mm / 1 789 mm |
| Wysokość max. | 1 463 mm |
| Emisja CO2 | |
| Cykl niski (g/km) | 251 |
| Cykl średni (g/km) | 176 |
| Cykl wysoki (g/km) | 147 |
| Cykl bardzo wysoki (g/km) | 165 |
| Cykl mieszany (g/km) | 173 |
| Spalanie | |
| Cykl niski | 11 l/100km |
| Cykl średni | 7.7 l/100km |
| Cykl wysoki | 6.4 l/100km |
| Cykl bardzo wysoki | 7.2 l/100km |
| Cykl mieszany | 7.6 l/100km |
Dane z bieżącego polskiego cennika Volkswagena. Zachowano rozróżnienie napędów i wersji wyposażenia. Wartości WLTP zależą od konfiguracji; zapisy i jednostki odpowiadają źródłu. Puste pola nie zostały uzupełnione danymi innych wersji. Dostępność oraz specyfikację konkretnego zamówienia potwierdza SELECT.
Volkswagen Golf wersje sportowe — 1.5 TSI eHybrid 130kW/177KM, DSG, 6-stopniowa
Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2027; rok produkcji 2026; cennik od 16.07.2026
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Bateria i ładowanie | |
| Akumulator / Alternator | A |
| Czas ładowania AC 11 kW, 0% - 100% | 02:30 h |
| Czas ładowania AC 2,3 kW 100% | 12:00 h |
| Czas ładowania maksymalną mocą DC 10% - 80% | 00:26 h |
| Łączna moc systemowa | 272 KM |
| Maksymalna moc ładowania akumulatora prądem DC | 40 kW |
| Pojemność baterii (Netto) | 19.70 kW·h |
| Zasięg (Silnik elektryczny) | 130.98 km |
| Dopuszczalna masa holowanej przyczepy | |
| bez hamulca | 750 kg |
| Dopuszczalne obciążenie haka / dachu | 80 kg / 75 kg |
| z hamulcem, przy wzniesieniu 12% | 1 700 kg |
| Osiągi | |
| Prędkość maksymalna | 230 km/h |
| Przyspieszenie 0-100 km | 6.60 s |
| Pozostałe dane | |
| Średnica zawracania | 11.10 m |
| Pojemność zbiornika paliwa | 40 l |
| Silnik | |
| Max. moment obr., Nm przy obr. / min | 250 Nm / 1500 - 4000 1 / min |
| Moc max. | 177 KM |
| Moc max., kW | 130 kW |
| Norma emisji spalin | EURO 6 EB |
| Pojemność | 1 498 |
| Skrzynia biegów, seryjnie | DSG, 6-stopniowa |
| Waga | |
| Dopuszczalna masa całkowita | 2 100 kg |
| Masa własna min. | 1 662 kg |
| Wymiary bagażnika | |
| Długość z oparciami złożonymi | 1 514 mm |
| Pojemność bagażnika maksymalna | 1 129 l |
| Pojemność bagażnika przy rozłożonej tylnej kanapie | 273,000 l / 273,000 l / 273,000 l |
| Szerokość | 1 003 mm |
| Wymiary garażowe | |
| Wysokość z otwartą pokrywą bagażnika | 2 023 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 1 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 1 rząd siedzeń | 1 018 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 471 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 2 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 2 rząd siedzeń | 968 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 440 mm |
| Wymiary zewnętrzne | |
| Długość, min./ Długość, max. | 4 289 mm / 4 289 mm |
| Kąt natarcia przód/tył | 13 ° / 19 ° |
| Kąt rampowy | 11.10 ° |
| Rozstaw kół przód min. / max. | 1 534 mm / 1 544 mm |
| Rozstaw kół tył min. / max. | 1 509 mm / 1 519 mm |
| Rozstaw osi | 2 630 mm |
| Szerokość / Szerokość, max | 1 789 mm / 1 789 mm |
| Wysokość max. | 1 478 mm |
Dane z bieżącego polskiego cennika Volkswagena. Zachowano rozróżnienie napędów i wersji wyposażenia. Wartości WLTP zależą od konfiguracji; zapisy i jednostki odpowiadają źródłu. Puste pola nie zostały uzupełnione danymi innych wersji. Dostępność oraz specyfikację konkretnego zamówienia potwierdza SELECT.
Volkswagen Golf Variant — 1.5 TSI 85kW/116KM, manualna, 6-biegowa
Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2027; rok produkcji 2026; cennik od 15.07.2026
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Dopuszczalna masa holowanej przyczepy | |
| bez hamulca | 680 kg |
| Dopuszczalne obciążenie haka / dachu | 80 kg / 75 kg |
| z hamulcem, przy wzniesieniu 12% | 1 300 kg |
| Osiągi | |
| Prędkość maksymalna | 203 km/h |
| Przyspieszenie 0-100 km | 10.20 s |
| Pozostałe dane | |
| Średnica zawracania | 11.30 m |
| Pojemność zbiornika paliwa | 45 l |
| Silnik | |
| Max. moment obr., Nm przy obr. / min | 220 Nm / 1500 - 3000 1 / min |
| Moc max. | 116 KM |
| Moc max., kW | 85 kW |
| Norma emisji spalin | EURO 6 EB |
| Pojemność | 1 498 |
| Skrzynia biegów, seryjnie | manualna, 6-biegowa |
| Waga | |
| Dopuszczalna masa całkowita | 1 900 kg |
| Masa własna min. | 1 367 kg |
| Wymiary bagażnika | |
| Długość z oparciami złożonymi | 1 845 mm |
| Pojemność bagażnika maksymalna | 1 642,000 l |
| Pojemność bagażnika przy rozłożonej tylnej kanapie | 611,000 l / 611,000 l / 611,000 l |
| Szerokość | 1 003 mm |
| Wymiary garażowe | |
| Wysokość z otwartą pokrywą bagażnika | 2 064 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 1 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 1 rząd siedzeń | 1 020 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 471 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 2 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 2 rząd siedzeń | 974 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 440 mm |
| Wymiary zewnętrzne | |
| Długość, min./ Długość, max. | 4 631 mm / 4 638 mm |
| Kąt natarcia przód/tył | 13.5 ° / 12 ° |
| Kąt rampowy | 10 ° |
| Rozstaw kół przód min. / max. | 1 534 mm / 1 550 mm |
| Rozstaw kół tył min. / max. | 1 503 mm / 1 519 mm |
| Rozstaw osi | 2 669 mm |
| Szerokość / Szerokość, max | 1 789 mm / 1 789 mm |
| Wysokość max. | 1 487 mm |
| Emisja CO2 | |
| Cykl niski (g/km) | 164 lub 163 lub 165; według wersji wyposażenia: Golf: 164; Life: 163; Life Plus: 165 |
| Cykl średni (g/km) | 124 lub 122; według wersji wyposażenia: Golf: 124; Life: 122; Life Plus: 124 |
| Cykl wysoki (g/km) | 107 lub 105; według wersji wyposażenia: Golf: 107; Life: 105; Life Plus: 107 |
| Cykl bardzo wysoki (g/km) | 123 lub 120; według wersji wyposażenia: Golf: 123; Life: 120; Life Plus: 123 |
| Cykl mieszany (g/km) | 124 lub 122; według wersji wyposażenia: Golf: 124; Life: 122; Life Plus: 124 |
| Spalanie | |
| Cykl niski | 7.2 l/100km |
| Cykl średni | 5.5 l/100km lub 5.4 l/100km; według wersji wyposażenia: Golf: 5.5 l/100km; Life: 5.4 l/100km; Life Plus: 5.5 l/100km |
| Cykl wysoki | 4.7 l/100km lub 4.6 l/100km; według wersji wyposażenia: Golf: 4.7 l/100km; Life: 4.6 l/100km; Life Plus: 4.7 l/100km |
| Cykl bardzo wysoki | 5.4 l/100km lub 5.3 l/100km; według wersji wyposażenia: Golf: 5.4 l/100km; Life: 5.3 l/100km; Life Plus: 5.4 l/100km |
| Cykl mieszany | 5.4 l/100km lub 5.3 l/100km; według wersji wyposażenia: Golf: 5.4 l/100km; Life: 5.3 l/100km; Life Plus: 5.4 l/100km |
Dane z bieżącego polskiego cennika Volkswagena. Zachowano rozróżnienie napędów i wersji wyposażenia. Wartości WLTP zależą od konfiguracji; zapisy i jednostki odpowiadają źródłu. Puste pola nie zostały uzupełnione danymi innych wersji. Dostępność oraz specyfikację konkretnego zamówienia potwierdza SELECT.
Volkswagen Golf Variant — 1.5 TSI 110kW/150KM, manualna, 6-biegowa
Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2027; rok produkcji 2026; cennik od 15.07.2026
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Dopuszczalna masa holowanej przyczepy | |
| bez hamulca | 700 kg |
| Dopuszczalne obciążenie haka / dachu | 80 kg / 75 kg |
| z hamulcem, przy wzniesieniu 12% | 1 500 kg |
| Osiągi | |
| Prędkość maksymalna | 224 km/h |
| Przyspieszenie 0-100 km | 8.80 s |
| Pozostałe dane | |
| Średnica zawracania | 11.30 m |
| Pojemność zbiornika paliwa | 50 l |
| Silnik | |
| Max. moment obr., Nm przy obr. / min | 250 Nm / 1500 - 3500 1 / min |
| Moc max. | 150 KM |
| Moc max., kW | 110 kW |
| Norma emisji spalin | EURO 6 EB |
| Pojemność | 1 498 |
| Skrzynia biegów, seryjnie | manualna, 6-biegowa |
| Waga | |
| Dopuszczalna masa całkowita | 1 940 kg |
| Masa własna min. | 1 405 kg |
| Wymiary bagażnika | |
| Długość z oparciami złożonymi | 1 845 mm |
| Pojemność bagażnika maksymalna | 1 642,000 l |
| Pojemność bagażnika przy rozłożonej tylnej kanapie | 611,000 l / 611,000 l / 611,000 l |
| Szerokość | 1 003 mm |
| Wymiary garażowe | |
| Wysokość z otwartą pokrywą bagażnika | 2 064 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 1 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 1 rząd siedzeń | 1 020 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 471 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 2 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 2 rząd siedzeń | 974 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 440 mm |
| Wymiary zewnętrzne | |
| Długość, min./ Długość, max. | 4 631 mm / 4 638 mm |
| Kąt natarcia przód/tył | 13.5 ° / 12 ° |
| Kąt rampowy | 10 ° |
| Rozstaw kół przód min. / max. | 1 534 mm / 1 550 mm |
| Rozstaw kół tył min. / max. | 1 503 mm / 1 519 mm |
| Rozstaw osi | 2 669 mm |
| Szerokość / Szerokość, max | 1 789 mm / 1 789 mm |
| Wysokość max. | 1 487 mm |
| Emisja CO2 | |
| Cykl niski (g/km) | 164 lub 165 lub 167; według wersji wyposażenia: Life: 164; Style: 165; R-Line: 165; Business: 164; Life Plus: 165; R-Line Plus: 167 |
| Cykl średni (g/km) | 126 lub 127 lub 130; według wersji wyposażenia: Life: 126; Style: 127; R-Line: 127; Business: 126; Life Plus: 127; R-Line Plus: 130 |
| Cykl wysoki (g/km) | 108 lub 109 lub 110 lub 112; według wersji wyposażenia: Life: 108; Style: 109; R-Line: 110; Business: 108; Life Plus: 109; R-Line Plus: 112 |
| Cykl bardzo wysoki (g/km) | 123 lub 124 lub 126 lub 128; według wersji wyposażenia: Life: 123; Style: 124; R-Line: 126; Business: 123; Life Plus: 124; R-Line Plus: 128 |
| Cykl mieszany (g/km) | 124 lub 125 lub 126 lub 129; według wersji wyposażenia: Life: 124; Style: 125; R-Line: 126; Business: 124; Life Plus: 125; R-Line Plus: 129 |
| Spalanie | |
| Cykl niski | 7.2 l/100km lub 7.3 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 7.2 l/100km; Style: 7.2 l/100km; R-Line: 7.2 l/100km; Business: 7.2 l/100km; Life Plus: 7.2 l/100km; R-Line Plus: 7.3 l/100km |
| Cykl średni | 5.5 l/100km lub 5.6 l/100km lub 5.7 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 5.5 l/100km; Style: 5.6 l/100km; R-Line: 5.6 l/100km; Business: 5.5 l/100km; Life Plus: 5.6 l/100km; R-Line Plus: 5.7 l/100km |
| Cykl wysoki | 4.7 l/100km lub 4.8 l/100km lub 4.9 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 4.7 l/100km; Style: 4.8 l/100km; R-Line: 4.8 l/100km; Business: 4.7 l/100km; Life Plus: 4.8 l/100km; R-Line Plus: 4.9 l/100km |
| Cykl bardzo wysoki | 5.4 l/100km lub 5.5 l/100km lub 5.6 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 5.4 l/100km; Style: 5.4 l/100km; R-Line: 5.5 l/100km; Business: 5.4 l/100km; Life Plus: 5.4 l/100km; R-Line Plus: 5.6 l/100km |
| Cykl mieszany | 5.5 l/100km lub 5.7 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 5.5 l/100km; Style: 5.5 l/100km; R-Line: 5.5 l/100km; Business: 5.5 l/100km; Life Plus: 5.5 l/100km; R-Line Plus: 5.7 l/100km |
Dane z bieżącego polskiego cennika Volkswagena. Zachowano rozróżnienie napędów i wersji wyposażenia. Wartości WLTP zależą od konfiguracji; zapisy i jednostki odpowiadają źródłu. Puste pola nie zostały uzupełnione danymi innych wersji. Dostępność oraz specyfikację konkretnego zamówienia potwierdza SELECT.
Volkswagen Golf Variant — 1.5 eTSI mHEV 85kW/116KM, DSG, 7-stopniowa
Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2027; rok produkcji 2026; cennik od 15.07.2026
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Dopuszczalna masa holowanej przyczepy | |
| bez hamulca | 690 kg |
| Dopuszczalne obciążenie haka / dachu | 80 kg / 75 kg |
| z hamulcem, przy wzniesieniu 12% | 1 300 kg |
| Osiągi | |
| Prędkość maksymalna | 203 km/h |
| Przyspieszenie 0-100 km | 10.30 s |
| Pozostałe dane | |
| Średnica zawracania | 11.30 m |
| Pojemność zbiornika paliwa | 45 l |
| Silnik | |
| Max. moment obr., Nm przy obr. / min | 220 Nm / 1500 - 3000 1 / min |
| Moc max. | 116 KM |
| Moc max., kW | 85 kW |
| Norma emisji spalin | EURO 6 EB |
| Pojemność | 1 498 |
| Skrzynia biegów, seryjnie | DSG, 7-stopniowa |
| Waga | |
| Dopuszczalna masa całkowita | 1 940 kg |
| Masa własna min. | 1 392 kg |
| Wymiary bagażnika | |
| Długość z oparciami złożonymi | 1 845 mm |
| Pojemność bagażnika maksymalna | 1 642,000 l |
| Pojemność bagażnika przy rozłożonej tylnej kanapie | 611,000 l / 611,000 l / 611,000 l |
| Szerokość | 1 003 mm |
| Wymiary garażowe | |
| Wysokość z otwartą pokrywą bagażnika | 2 064 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 1 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 1 rząd siedzeń | 1 020 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 471 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 2 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 2 rząd siedzeń | 974 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 440 mm |
| Wymiary zewnętrzne | |
| Długość, min./ Długość, max. | 4 631 mm / 4 638 mm |
| Kąt natarcia przód/tył | 13.5 ° / 12 ° |
| Kąt rampowy | 10 ° |
| Rozstaw kół przód min. / max. | 1 534 mm / 1 550 mm |
| Rozstaw kół tył min. / max. | 1 503 mm / 1 519 mm |
| Rozstaw osi | 2 669 mm |
| Szerokość / Szerokość, max | 1 789 mm / 1 789 mm |
| Wysokość max. | 1 487 mm |
| Emisja CO2 | |
| Cykl niski (g/km) | 156 |
| Cykl średni (g/km) | 113 lub 115 lub 114; według wersji wyposażenia: Life: 113; Style: 115; Business: 113; Life Plus: 114 |
| Cykl wysoki (g/km) | 99 lub 101; według wersji wyposażenia: Life: 99; Style: 101; Business: 99; Life Plus: 101 |
| Cykl bardzo wysoki (g/km) | 117 lub 119; według wersji wyposażenia: Life: 117; Style: 119; Business: 117; Life Plus: 119 |
| Cykl mieszany (g/km) | 116 lub 118; według wersji wyposażenia: Life: 116; Style: 118; Business: 116; Life Plus: 118 |
| Spalanie | |
| Cykl niski | 6.8 l/100km lub 6.9 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 6.8 l/100km; Style: 6.9 l/100km; Business: 6.8 l/100km; Life Plus: 6.9 l/100km |
| Cykl średni | 5 l/100km |
| Cykl wysoki | 4.4 l/100km |
| Cykl bardzo wysoki | 5.2 l/100km |
| Cykl mieszany | 5.1 l/100km lub 5.2 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 5.1 l/100km; Style: 5.2 l/100km; Business: 5.1 l/100km; Life Plus: 5.2 l/100km |
Dane z bieżącego polskiego cennika Volkswagena. Zachowano rozróżnienie napędów i wersji wyposażenia. Wartości WLTP zależą od konfiguracji; zapisy i jednostki odpowiadają źródłu. Puste pola nie zostały uzupełnione danymi innych wersji. Dostępność oraz specyfikację konkretnego zamówienia potwierdza SELECT.
Volkswagen Golf Variant — 1.5 eTSI mHEV 110kW/150KM, DSG, 7-stopniowa
Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2027; rok produkcji 2026; cennik od 15.07.2026
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Dopuszczalna masa holowanej przyczepy | |
| bez hamulca | 710 kg |
| Dopuszczalne obciążenie haka / dachu | 80 kg / 75 kg |
| z hamulcem, przy wzniesieniu 12% | 1 500 kg |
| Osiągi | |
| Prędkość maksymalna | 224 km/h |
| Przyspieszenie 0-100 km | 8.60 s |
| Pozostałe dane | |
| Średnica zawracania | 11.30 m |
| Pojemność zbiornika paliwa | 50 l |
| Silnik | |
| Max. moment obr., Nm przy obr. / min | 250 Nm / 1500 - 3500 1 / min |
| Moc max. | 150 KM |
| Moc max., kW | 110 kW |
| Norma emisji spalin | EURO 6 EB |
| Pojemność | 1 498 |
| Skrzynia biegów, seryjnie | DSG, 7-stopniowa |
| Waga | |
| Dopuszczalna masa całkowita | 1 960 kg |
| Masa własna min. | 1 432 kg |
| Wymiary bagażnika | |
| Długość z oparciami złożonymi | 1 845 mm |
| Pojemność bagażnika maksymalna | 1 642,000 l |
| Pojemność bagażnika przy rozłożonej tylnej kanapie | 611,000 l / 611,000 l / 611,000 l |
| Szerokość | 1 003 mm |
| Wymiary garażowe | |
| Wysokość z otwartą pokrywą bagażnika | 2 064 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 1 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 1 rząd siedzeń | 1 020 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 471 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 2 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 2 rząd siedzeń | 974 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 440 mm |
| Wymiary zewnętrzne | |
| Długość, min./ Długość, max. | 4 631 mm / 4 638 mm |
| Kąt natarcia przód/tył | 13.5 ° / 12 ° |
| Kąt rampowy | 10 ° |
| Rozstaw kół przód min. / max. | 1 534 mm / 1 550 mm |
| Rozstaw kół tył min. / max. | 1 503 mm / 1 519 mm |
| Rozstaw osi | 2 669 mm |
| Szerokość / Szerokość, max | 1 789 mm / 1 789 mm |
| Wysokość max. | 1 487 mm |
| Emisja CO2 | |
| Cykl niski (g/km) | 155 lub 157; według wersji wyposażenia: Life: 155; Style: 155; R-Line: 155; Business: 155; Life Plus: 155; R-Line Plus: 157 |
| Cykl średni (g/km) | 116 lub 120; według wersji wyposażenia: Life: 116; Style: 116; R-Line: 116; Business: 116; Life Plus: 116; R-Line Plus: 120 |
| Cykl wysoki (g/km) | 102 lub 103 lub 106; według wersji wyposażenia: Life: 102; Style: 102; R-Line: 103; Business: 102; Life Plus: 102; R-Line Plus: 106 |
| Cykl bardzo wysoki (g/km) | 124 lub 125 lub 129; według wersji wyposażenia: Life: 124; Style: 125; R-Line: 125; Business: 124; Life Plus: 125; R-Line Plus: 129 |
| Cykl mieszany (g/km) | 120 lub 121 lub 124; według wersji wyposażenia: Life: 120; Style: 120; R-Line: 121; Business: 120; Life Plus: 120; R-Line Plus: 124 |
| Spalanie | |
| Cykl niski | 6.8 l/100km lub 6.9 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 6.8 l/100km; Style: 6.8 l/100km; R-Line: 6.8 l/100km; Business: 6.8 l/100km; Life Plus: 6.8 l/100km; R-Line Plus: 6.9 l/100km |
| Cykl średni | 5.1 l/100km lub 5.3 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 5.1 l/100km; Style: 5.1 l/100km; R-Line: 5.1 l/100km; Business: 5.1 l/100km; Life Plus: 5.1 l/100km; R-Line Plus: 5.3 l/100km |
| Cykl wysoki | 4.5 l/100km lub 4.6 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 4.5 l/100km; Style: 4.5 l/100km; R-Line: 4.5 l/100km; Business: 4.5 l/100km; Life Plus: 4.5 l/100km; R-Line Plus: 4.6 l/100km |
| Cykl bardzo wysoki | 5.4 l/100km lub 5.5 l/100km lub 5.7 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 5.4 l/100km; Style: 5.5 l/100km; R-Line: 5.5 l/100km; Business: 5.4 l/100km; Life Plus: 5.5 l/100km; R-Line Plus: 5.7 l/100km |
| Cykl mieszany | 5.2 l/100km lub 5.3 l/100km lub 5.4 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 5.2 l/100km; Style: 5.3 l/100km; R-Line: 5.3 l/100km; Business: 5.2 l/100km; Life Plus: 5.3 l/100km; R-Line Plus: 5.4 l/100km |
Dane z bieżącego polskiego cennika Volkswagena. Zachowano rozróżnienie napędów i wersji wyposażenia. Wartości WLTP zależą od konfiguracji; zapisy i jednostki odpowiadają źródłu. Puste pola nie zostały uzupełnione danymi innych wersji. Dostępność oraz specyfikację konkretnego zamówienia potwierdza SELECT.
Volkswagen Golf Variant — 2.0 TSI 4MOTION 150kW/204KM, DSG, 7-stopniowa
Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2027; rok produkcji 2026; cennik od 15.07.2026
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Dopuszczalna masa holowanej przyczepy | |
| bez hamulca | 750 kg |
| Dopuszczalne obciążenie haka / dachu | 80 kg / 75 kg |
| z hamulcem, przy wzniesieniu 12% | 1 700 kg |
| Osiągi | |
| Prędkość maksymalna | 242 km/h |
| Przyspieszenie 0-100 km | 6.50 s |
| Pozostałe dane | |
| Średnica zawracania | 11.30 m |
| Pojemność zbiornika paliwa | 55 l |
| Silnik | |
| Max. moment obr., Nm przy obr. / min | 320 Nm / 1500 - 4400 1 / min |
| Moc max. | 204 KM |
| Moc max., kW | 150 kW |
| Norma emisji spalin | EURO 6 EB |
| Pojemność | 1 984 |
| Skrzynia biegów, seryjnie | DSG, 7-stopniowa |
| Waga | |
| Dopuszczalna masa całkowita | 2 060 kg |
| Masa własna min. | 1 552 kg |
| Wymiary bagażnika | |
| Długość z oparciami złożonymi | 1 845 mm |
| Pojemność bagażnika maksymalna | 1 642,000 l |
| Pojemność bagażnika przy rozłożonej tylnej kanapie | 611,000 l / 611,000 l / 611,000 l |
| Szerokość | 1 003 mm |
| Wymiary garażowe | |
| Wysokość z otwartą pokrywą bagażnika | 2 064 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 1 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 1 rząd siedzeń | 1 020 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 471 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 2 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 2 rząd siedzeń | 974 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 440 mm |
| Wymiary zewnętrzne | |
| Długość, min./ Długość, max. | 4 631 mm / 4 638 mm |
| Kąt natarcia przód/tył | 13.5 ° / 12 ° |
| Kąt rampowy | 10 ° |
| Rozstaw kół przód min. / max. | 1 534 mm / 1 550 mm |
| Rozstaw kół tył min. / max. | 1 503 mm / 1 519 mm |
| Rozstaw osi | 2 669 mm |
| Szerokość / Szerokość, max | 1 789 mm / 1 789 mm |
| Wysokość max. | 1 487 mm |
| Emisja CO2 | |
| Cykl niski (g/km) | 224 |
| Cykl średni (g/km) | 163 |
| Cykl wysoki (g/km) | 135 |
| Cykl bardzo wysoki (g/km) | 147 |
| Cykl mieszany (g/km) | 157 |
| Spalanie | |
| Cykl niski | 9.8 l/100km |
| Cykl średni | 7.2 l/100km |
| Cykl wysoki | 5.9 l/100km |
| Cykl bardzo wysoki | 6.5 l/100km |
| Cykl mieszany | 6.9 l/100km |
Dane z bieżącego polskiego cennika Volkswagena. Zachowano rozróżnienie napędów i wersji wyposażenia. Wartości WLTP zależą od konfiguracji; zapisy i jednostki odpowiadają źródłu. Puste pola nie zostały uzupełnione danymi innych wersji. Dostępność oraz specyfikację konkretnego zamówienia potwierdza SELECT.
Volkswagen Golf Variant — 2.0 TSI 4MOTION 245kW/333KM, DSG, 7-stopniowa
Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2027; rok produkcji 2026; cennik od 15.07.2026
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Dopuszczalna masa holowanej przyczepy | |
| bez hamulca | 750 kg |
| Dopuszczalne obciążenie haka / dachu | 80 kg / |
| z hamulcem, przy wzniesieniu 12% | 1 700 kg |
| Osiągi | |
| Prędkość maksymalna | 250 km/h |
| Silnik | |
| Max. moment obr., Nm przy obr. / min | 420 Nm / 2100 - 5500 1 / min |
| Moc max. | 333 KM |
| Moc max., kW | 245 kW |
| Norma emisji spalin | EURO 6 EB |
| Pojemność | 1 984 |
| Skrzynia biegów, seryjnie | DSG, 7-stopniowa |
| Waga | |
| Dopuszczalna masa całkowita | 2 110 kg |
| Masa własna min. | 1 611 kg |
| Wymiary zewnętrzne | |
| Długość, min./ Długość, max. | 4 651 mm / 4 651 mm |
| Rozstaw kół przód min. / max. | 1 539 mm / 1 541 mm |
| Rozstaw kół tył min. / max. | 1 516 mm / 1 518 mm |
| Rozstaw osi | 2 678 mm |
| Szerokość / Szerokość, max | 1 789 mm / 1 789 mm |
| Wysokość max. | 1 462 mm |
| Emisja CO2 | |
| Cykl niski (g/km) | 266 |
| Cykl średni (g/km) | 191 |
| Cykl wysoki (g/km) | 159 |
| Cykl bardzo wysoki (g/km) | 175 |
| Cykl mieszany (g/km) | 185 |
| Spalanie | |
| Cykl niski | 11.7 l/100km |
| Cykl średni | 8.4 l/100km |
| Cykl wysoki | 7 l/100km |
| Cykl bardzo wysoki | 7.7 l/100km |
| Cykl mieszany | 8.2 l/100km |
Dane z bieżącego polskiego cennika Volkswagena. Zachowano rozróżnienie napędów i wersji wyposażenia. Wartości WLTP zależą od konfiguracji; zapisy i jednostki odpowiadają źródłu. Puste pola nie zostały uzupełnione danymi innych wersji. Dostępność oraz specyfikację konkretnego zamówienia potwierdza SELECT.
Volkswagen Golf Variant — 2.0 TDI 85kW/116KM, manualna, 6-biegowa
Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2027; rok produkcji 2026; cennik od 15.07.2026
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Dopuszczalna masa holowanej przyczepy | |
| bez hamulca | 720 kg |
| Dopuszczalne obciążenie haka / dachu | 80 kg / 75 kg |
| z hamulcem, przy wzniesieniu 12% | 1 500 kg |
| Osiągi | |
| Prędkość maksymalna | 202 km/h |
| Przyspieszenie 0-100 km | 10.50 s |
| Pozostałe dane | |
| Średnica zawracania | 11.30 m |
| Pojemność zbiornika paliwa | 45 l |
| Silnik | |
| Max. moment obr., Nm przy obr. / min | 300 Nm / 1600 - 2500 1 / min |
| Moc max. | 116 KM |
| Moc max., kW | 85 kW |
| Norma emisji spalin | EURO 6 EB |
| Pojemność | 1 968 |
| Skrzynia biegów, seryjnie | manualna, 6-biegowa |
| Waga | |
| Dopuszczalna masa całkowita | 2 000 kg |
| Masa własna min. | 1 452 kg |
| Wymiary bagażnika | |
| Długość z oparciami złożonymi | 1 845 mm |
| Pojemność bagażnika maksymalna | 1 642,000 l |
| Pojemność bagażnika przy rozłożonej tylnej kanapie | 611,000 l / 611,000 l / 611,000 l |
| Szerokość | 1 003 mm |
| Wymiary garażowe | |
| Wysokość z otwartą pokrywą bagażnika | 2 064 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 1 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 1 rząd siedzeń | 1 020 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 471 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 2 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 2 rząd siedzeń | 974 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 440 mm |
| Wymiary zewnętrzne | |
| Długość, min./ Długość, max. | 4 631 mm / 4 638 mm |
| Kąt natarcia przód/tył | 13.5 ° / 12 ° |
| Kąt rampowy | 10 ° |
| Rozstaw kół przód min. / max. | 1 534 mm / 1 550 mm |
| Rozstaw kół tył min. / max. | 1 503 mm / 1 519 mm |
| Rozstaw osi | 2 669 mm |
| Szerokość / Szerokość, max | 1 789 mm / 1 789 mm |
| Wysokość max. | 1 487 mm |
| Emisja CO2 | |
| Cykl niski (g/km) | 166 lub 167 lub 168; według wersji wyposażenia: Golf: 166; Life: 167; Business: 167; Life Plus: 168 |
| Cykl średni (g/km) | 111 lub 112 lub 113; według wersji wyposażenia: Golf: 111; Life: 112; Business: 112; Life Plus: 113 |
| Cykl wysoki (g/km) | 96 lub 97; według wersji wyposażenia: Golf: 96; Life: 96; Business: 96; Life Plus: 97 |
| Cykl bardzo wysoki (g/km) | 114 lub 115; według wersji wyposażenia: Golf: 114; Life: 114; Business: 114; Life Plus: 115 |
| Cykl mieszany (g/km) | 115 lub 116; według wersji wyposażenia: Golf: 115; Life: 115; Business: 115; Life Plus: 116 |
| Spalanie | |
| Cykl niski | 6.3 l/100km lub 6.4 l/100km; według wersji wyposażenia: Golf: 6.3 l/100km; Life: 6.3 l/100km; Business: 6.3 l/100km; Life Plus: 6.4 l/100km |
| Cykl średni | 4.2 l/100km lub 4.3 l/100km; według wersji wyposażenia: Golf: 4.2 l/100km; Life: 4.3 l/100km; Business: 4.3 l/100km; Life Plus: 4.3 l/100km |
| Cykl wysoki | 3.7 l/100km |
| Cykl bardzo wysoki | 4.3 l/100km lub 4.4 l/100km; według wersji wyposażenia: Golf: 4.3 l/100km; Life: 4.3 l/100km; Business: 4.3 l/100km; Life Plus: 4.4 l/100km |
| Cykl mieszany | 4.4 l/100km |
Dane z bieżącego polskiego cennika Volkswagena. Zachowano rozróżnienie napędów i wersji wyposażenia. Wartości WLTP zależą od konfiguracji; zapisy i jednostki odpowiadają źródłu. Puste pola nie zostały uzupełnione danymi innych wersji. Dostępność oraz specyfikację konkretnego zamówienia potwierdza SELECT.
Volkswagen Golf Variant — 2.0 TDI 110kW/150KM, DSG, 7-stopniowa
Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2027; rok produkcji 2026; cennik od 15.07.2026
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Dopuszczalna masa holowanej przyczepy | |
| bez hamulca | 750 kg |
| Dopuszczalne obciążenie haka / dachu | 80 kg / 75 kg |
| z hamulcem, przy wzniesieniu 12% | 1 600 kg |
| Osiągi | |
| Prędkość maksymalna | 223 km/h |
| Przyspieszenie 0-100 km | 8.40 s |
| Pozostałe dane | |
| Średnica zawracania | 11.30 m |
| Pojemność zbiornika paliwa | 50 l |
| Silnik | |
| Max. moment obr., Nm przy obr. / min | 360 Nm / 1600 - 2750 1 / min |
| Moc max. | 150 KM |
| Moc max., kW | 110 kW |
| Norma emisji spalin | EURO 6 EB |
| Pojemność | 1 968 |
| Skrzynia biegów, seryjnie | DSG, 7-stopniowa |
| Waga | |
| Dopuszczalna masa całkowita | 2 060 kg |
| Masa własna min. | 1 520 kg |
| Wymiary bagażnika | |
| Długość z oparciami złożonymi | 1 845 mm |
| Pojemność bagażnika maksymalna | 1 642,000 l |
| Pojemność bagażnika przy rozłożonej tylnej kanapie | 611,000 l / 611,000 l / 611,000 l |
| Szerokość | 1 003 mm |
| Wymiary garażowe | |
| Wysokość z otwartą pokrywą bagażnika | 2 064 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 1 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 1 rząd siedzeń | 1 020 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 471 mm |
| Wymiary wewnętrzne, 2 rząd siedzeń | |
| Przestrzeń od siedziska do dachu, 2 rząd siedzeń | 974 mm |
| Szerokość wnętrza | 1 440 mm |
| Wymiary zewnętrzne | |
| Długość, min./ Długość, max. | 4 631 mm / 4 638 mm |
| Kąt natarcia przód/tył | 13.5 ° / 12 ° |
| Kąt rampowy | 10 ° |
| Rozstaw kół przód min. / max. | 1 534 mm / 1 550 mm |
| Rozstaw kół tył min. / max. | 1 503 mm / 1 519 mm |
| Rozstaw osi | 2 669 mm |
| Szerokość / Szerokość, max | 1 789 mm / 1 789 mm |
| Wysokość max. | 1 487 mm |
| Emisja CO2 | |
| Cykl niski (g/km) | 185 lub 186; według wersji wyposażenia: Life: 185; Style: 185; R-Line: 185; Business: 185; Life Plus: 185; R-Line Plus: 186 |
| Cykl średni (g/km) | 121 lub 122 lub 125; według wersji wyposażenia: Life: 121; Style: 122; R-Line: 122; Business: 121; Life Plus: 122; R-Line Plus: 125 |
| Cykl wysoki (g/km) | 101 lub 102 lub 105; według wersji wyposażenia: Life: 101; Style: 101; R-Line: 102; Business: 101; Life Plus: 101; R-Line Plus: 105 |
| Cykl bardzo wysoki (g/km) | 115 lub 116 lub 117 lub 120; według wersji wyposażenia: Life: 115; Style: 116; R-Line: 117; Business: 115; Life Plus: 116; R-Line Plus: 120 |
| Cykl mieszany (g/km) | 121 lub 122 lub 125; według wersji wyposażenia: Life: 121; Style: 122; R-Line: 122; Business: 121; Life Plus: 122; R-Line Plus: 125 |
| Spalanie | |
| Cykl niski | 7 l/100km lub 7.1 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 7 l/100km; Style: 7 l/100km; R-Line: 7 l/100km; Business: 7 l/100km; Life Plus: 7 l/100km; R-Line Plus: 7.1 l/100km |
| Cykl średni | 4.6 l/100km lub 4.8 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 4.6 l/100km; Style: 4.6 l/100km; R-Line: 4.6 l/100km; Business: 4.6 l/100km; Life Plus: 4.6 l/100km; R-Line Plus: 4.8 l/100km |
| Cykl wysoki | 3.8 l/100km lub 3.9 l/100km lub 4 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 3.8 l/100km; Style: 3.9 l/100km; R-Line: 3.9 l/100km; Business: 3.8 l/100km; Life Plus: 3.9 l/100km; R-Line Plus: 4 l/100km |
| Cykl bardzo wysoki | 4.4 l/100km lub 4.5 l/100km lub 4.6 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 4.4 l/100km; Style: 4.4 l/100km; R-Line: 4.5 l/100km; Business: 4.4 l/100km; Life Plus: 4.4 l/100km; R-Line Plus: 4.6 l/100km |
| Cykl mieszany | 4.6 l/100km lub 4.7 l/100km lub 4.8 l/100km; według wersji wyposażenia: Life: 4.6 l/100km; Style: 4.6 l/100km; R-Line: 4.7 l/100km; Business: 4.6 l/100km; Life Plus: 4.6 l/100km; R-Line Plus: 4.8 l/100km |
Dane z bieżącego polskiego cennika Volkswagena. Zachowano rozróżnienie napędów i wersji wyposażenia. Wartości WLTP zależą od konfiguracji; zapisy i jednostki odpowiadają źródłu. Puste pola nie zostały uzupełnione danymi innych wersji. Dostępność oraz specyfikację konkretnego zamówienia potwierdza SELECT.
