Peaq rozszerza elektryczną ofertę Škody w kierunku większych samochodów rodzinnych. Łączy napęd akumulatorowy z możliwością wyboru układu siedzeń i sposobu wykorzystania wnętrza. Aktualny cennik rozróżnia wersje Selection oraz Sportline, różne akumulatory, poziomy mocy i napęd na jedną lub obie osie. Poniżej porównasz dane aktualnego polskiego cennika producenta. Przy wyborze uwzględnij codzienne trasy, potrzebną przestrzeń oraz wyposażenie. Dostępność konkretnej konfiguracji potwierdzamy przy przygotowaniu oferty.
Przebijamy oferty salonowe.
Prześlij nam swoją konfigurację, a wycenimy ją z rabatem, który nierzadko jest nawet dwukrotnie wyższy niż u dealera.
Sprawdź rabat
Škoda Peaq Selection 60 150 kW
Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2027
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Napęd, osiągi i dane homologacyjne | |
| Akumulator brutto [kWh] | 63 |
| Akumulator netto [kWh] | 59 |
| Maksymalny zasięg WLTP [km] | 458 |
| Moc maksymalna [kW] | 150 |
| Moc maksymalna [KM] | 204 |
| Prędkość maksymalna [km/h] | 160 |
| Przyspieszenie 0–100 km/h [s] | 8,4 |
| Zużycie energii WLTP, cykl mieszany [kWh/100 km] | 14,7 - 15,6 |
| Emisja CO₂ WLTP [g/km] | 0 |
| Napęd | tylny |
| Średnica zawracania [m] | 9,9 |
| Rozstaw osi [mm] | 2965-2970 |
Dane aktualnego polskiego cennika, rok modelowy 2027. Parametry WLTP zależą od wersji i wyposażenia. Wymiary mogą różnić się zależnie od konfiguracji. Szczegóły zamówienia potwierdzamy indywidualnie. Zasięg zależy także od temperatury, obciążenia i sposobu jazdy. Moc napędu i ładowania zależy od warunków oraz stanu i temperatury akumulatora.
Škoda Peaq Selection 90 210 kW
Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2027
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Napęd, osiągi i dane homologacyjne | |
| Akumulator brutto [kWh] | 91 |
| Akumulator netto [kWh] | 86 |
| Maksymalny zasięg WLTP [km] | 637 |
| Moc maksymalna [kW] | 210 |
| Moc maksymalna [KM] | 285 |
| Prędkość maksymalna [km/h] | 180 |
| Przyspieszenie 0–100 km/h [s] | 7,1 |
| Zużycie energii WLTP, cykl mieszany [kWh/100 km] | 15,5 - 16,3 |
| Emisja CO₂ WLTP [g/km] | 0 |
| Napęd | tylny |
| Średnica zawracania [m] | 9,9 |
| Rozstaw osi [mm] | 2965-2970 |
Dane aktualnego polskiego cennika, rok modelowy 2027. Parametry WLTP zależą od wersji i wyposażenia. Wymiary mogą różnić się zależnie od konfiguracji. Szczegóły zamówienia potwierdzamy indywidualnie. Zasięg zależy także od temperatury, obciążenia i sposobu jazdy. Moc napędu i ładowania zależy od warunków oraz stanu i temperatury akumulatora.
Škoda Peaq Selection 90x 220 kW
Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2027
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Napęd, osiągi i dane homologacyjne | |
| Akumulator brutto [kWh] | 91 |
| Akumulator netto [kWh] | 86 |
| Maksymalny zasięg WLTP [km] | 611 |
| Moc maksymalna [kW] | 220 |
| Moc maksymalna [KM] | 299 |
| Prędkość maksymalna [km/h] | 180 |
| Przyspieszenie 0–100 km/h [s] | 6,7 |
| Zużycie energii WLTP, cykl mieszany [kWh/100 km] | 15,0 - 15,5 |
| Emisja CO₂ WLTP [g/km] | 0 |
| Napęd | 4x4 |
| Średnica zawracania [m] | 11,4 |
| Rozstaw osi [mm] | 2965-2970 |
Dane aktualnego polskiego cennika, rok modelowy 2027. Parametry WLTP zależą od wersji i wyposażenia. Wymiary mogą różnić się zależnie od konfiguracji. Szczegóły zamówienia potwierdzamy indywidualnie. Zasięg zależy także od temperatury, obciążenia i sposobu jazdy. Moc napędu i ładowania zależy od warunków oraz stanu i temperatury akumulatora.
Škoda Peaq Sportline 90 210 kW
Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2027
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Napęd, osiągi i dane homologacyjne | |
| Akumulator brutto [kWh] | 91 |
| Akumulator netto [kWh] | 86 |
| Maksymalny zasięg WLTP [km] | 637 |
| Moc maksymalna [kW] | 210 |
| Moc maksymalna [KM] | 285 |
| Prędkość maksymalna [km/h] | 180 |
| Przyspieszenie 0–100 km/h [s] | 7,1 |
| Zużycie energii WLTP, cykl mieszany [kWh/100 km] | 15,5 - 16,3 |
| Emisja CO₂ WLTP [g/km] | 0 |
| Napęd | tylny |
| Średnica zawracania [m] | 9,9 |
| Rozstaw osi [mm] | 2965-2970 |
Dane aktualnego polskiego cennika, rok modelowy 2027. Parametry WLTP zależą od wersji i wyposażenia. Wymiary mogą różnić się zależnie od konfiguracji. Szczegóły zamówienia potwierdzamy indywidualnie. Zasięg zależy także od temperatury, obciążenia i sposobu jazdy. Moc napędu i ładowania zależy od warunków oraz stanu i temperatury akumulatora.
Škoda Peaq Sportline 90x 220 kW
Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2027
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Napęd, osiągi i dane homologacyjne | |
| Akumulator brutto [kWh] | 91 |
| Akumulator netto [kWh] | 86 |
| Maksymalny zasięg WLTP [km] | 611 |
| Moc maksymalna [kW] | 220 |
| Moc maksymalna [KM] | 299 |
| Prędkość maksymalna [km/h] | 180 |
| Przyspieszenie 0–100 km/h [s] | 6,7 |
| Zużycie energii WLTP, cykl mieszany [kWh/100 km] | 15,0 - 15,5 |
| Emisja CO₂ WLTP [g/km] | 0 |
| Napęd | 4x4 |
| Średnica zawracania [m] | 11,4 |
| Rozstaw osi [mm] | 2965-2970 |
Dane aktualnego polskiego cennika, rok modelowy 2027. Parametry WLTP zależą od wersji i wyposażenia. Wymiary mogą różnić się zależnie od konfiguracji. Szczegóły zamówienia potwierdzamy indywidualnie. Zasięg zależy także od temperatury, obciążenia i sposobu jazdy. Moc napędu i ładowania zależy od warunków oraz stanu i temperatury akumulatora.
Škoda Peaq — wymiary nadwozia
Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2027
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Wymiary z rysunku producenta | |
| Długość [mm] | 4874 |
| Szerokość bez lusterek [mm] | 1867 |
| Szerokość z lusterkami [mm] | 2119 |
| Wysokość [mm] | 1664 |
| Pojemność bagażnika [l] | 935 (układ pięciomiejscowy); 299 przy rozłożonym trzecim rzędzie w układzie siedmiomiejscowym |
Wymiary oraz pojemność bagażnika dotyczą wersji przedstawionej na rysunku w cenniku. Mogą różnić się zależnie od odmiany, wyposażenia, liczby siedzeń i napędu. Rysunek nie jest osobną specyfikacją wersji RS ani Sportline.
