Range Rover Evoque

Range Rover Evoque

Range Rover Evoque to doskonałe połączenie unikalnego angielskiego prestiżu z komfortem i wyjątkowym design Range Rover Evoque. Range Rover Evoque jest ulubionycm autem naszych klientek, które chca się wyrózniać na drodze w tłumie aut niemieckich.

Na Evoque oferujemy do 19% rabatu.

Czas dostawy wynosi 3 miesiące.

Zakup bezpośrednio od autoryzowanego dilera Range Rover'a w Niemczech.

Marka Range Rover to synonim niezawodności oraz luksusu na najwyższym poziomie.

Samochody tej brytyjskiej marki perfekcyjnie sprawdzają się na wszelkiego rodzaju bezdrożach, a jednocześnie świetnie radzą sobie w miejskiej dżungli. Wyróżniający się nowoczesną stylistyką Range Rover Evoque stanowi doskonałe połączenie solidności terenowego samochodu typu SUV z niesamowitym komfortem codziennego użytkowania. Model ten, dzięki swojej niebanalnej, futurystycznej stylistyce, zdecydowanie wyróżnia się z tłumu.

Mimo sporych rozmiarów, Evoque posiada smukłą, dynamiczną linię nadwozia, co nadaje bryle samochodu niewiarygodną lekkość. Range Rover proponuje w modelu Evoque niezawodne jednostki silnikowe, zarówno benzynowe, jak i napędzane olejem napędowym. W zależności od wybranego modelu otrzymamy od 150 do aż 240 koni mechanicznych mocy. Adaptacyjne podwozie perfekcyjnie dopasowuje się do najbardziej nierównej i trudnej nawierzchni, zapewniając najwyższy poziom komfortu oraz bezpieczeństwo w każdych warunkach. Wysoki prześwit gwarantuje niezwykle łatwe pokonywanie wszelkich nierówności. Crossover Range Rover Evoque dostępny jest w dwóch wersjach nadwozia - trzydrzwiowej oraz pięciodrzwiowej. Wnętrze tego sportowego SUVa wykończone zostało z najwyższą starannością przy użyciu materiałów najwyższej klasy, takich jak naturalna skóra.

Specjalnie wyprofilowane, niezwykle wygodne fotele oraz przestronne wnętrze gwarantują zawsze komfortową podróż, bez względu na trudności, jakie napotkamy na drodze - Range Rover Evoque poradzi sobie z nimi z niewiarygodną łatwością.