EV9 jest dużym elektrycznym SUV-em Kii, przeznaczonym także do przewozu większej liczby pasażerów. Polski katalog obejmuje akumulator 99,8 kWh i napęd tylny lub na wszystkie koła. Zachowano rozróżnienia wyposażenia Earth, GT-Line i układów siedzeń. Poniżej porównasz dane polskiego cennika producenta. Przy wyborze uwzględnij codzienne trasy, potrzebną przestrzeń i wyposażenie. Dostępność konkretnej konfiguracji potwierdzamy przy przygotowaniu oferty.
Przebijamy oferty salonowe.
Prześlij nam swoją konfigurację, a wycenimy ją z rabatem, który nierzadko jest nawet dwukrotnie wyższy niż u dealera.
Sprawdź rabat
Kia EV9 99,8 kWh RWD
Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2026/2027
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Dane techniczne producenta | |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Pojemność baterii [kWh] | 99.8 |
| Typ skrzyni biegów | skrzynia redukcyjna o stałym przełożeniu |
| Napęd | RWD |
| Typ silnika | synchroniczny z magnesami stałymi |
| Maksymalna moc [KM] | 203 |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm] | 350 |
| Maksymalna moc ładowarki pokładowej [kW] | 10.5 |
| Minimalny czas ładowania prądem zmiennym od 10 do 100% [godz.] | 9:05 |
| Minimalny czas ładowanie prądem stałym od 10 do 80% [min.] | 24 |
| Prędkość maksymalna [km/h] | 185 |
| Przyspieszenie 0-100 km/h [s] | 9.4 |
| Zasięg w cyklu mieszanym [km] | 563 |
| Zużycie energii w cyklu mieszanym [kWh /100 km] | 20.2 |
| Pojemność bagażnika z przodu VDA [l] | 90 |
| Pojemność bagażnika z tyłu VDA [l] dla wersji 7-miejscowej (1/2/3 rząd) | 2 318 / 828 / 333 |
| Pojemność bagażnika z tyłu VDA [l] dla wersji 6-miejscowej (1/2/3 rząd) | 2 393 / 828 / 333 |
| Prześwit [mm] | 177 |
| Masa przyczepy hamowanej [kg] | 900 |
| Dopuszczalna masa całkowita [kg] | 3 070 |
| Masa własna [kg] | 2 426 |
| Minimalna pojemność baterii na koniec okresu gwarancyjnego [%] | 70 |
| Długość [mm] | 5010 (Earth) / 5015 (GT-Line) |
| Szerokość nadwozia [mm] | 1980 |
| Wysokość [mm] | 1755 (Earth) / 1780 (GT-Line) |
| Rozstaw osi [mm] | 3100 |
Dane aktualnego polskiego cennika producenta. Zakresy zależą od wersji, kół i wyposażenia. WLTP służy porównaniu; rzeczywiste zużycie i zasięg zależą od warunków i stylu jazdy. Czasy ładowania dotyczą odpowiednich warunków i stacji. Zakres i warunki gwarancji określa książka gwarancyjna. Earth i GT-Line oznaczają poziomy wyposażenia; GT-Line nie oznacza modelu GT. Liczba miejsc zależy od konfiguracji.
Kia EV9 99,8 kWh AWD
Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2026/2027
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Dane techniczne producenta | |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Pojemność baterii [kWh] | 99.8 |
| Typ skrzyni biegów | skrzynia redukcyjna o stałym przełożeniu |
| Napęd | AWD |
| Typ silnika | synchroniczny z magnesami stałymi |
| Maksymalna moc [KM] | 384 |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm] | 600 (Earth) 700 (GT-Line) |
| Maksymalna moc ładowarki pokładowej [kW] | 10.5 |
| Minimalny czas ładowania prądem zmiennym od 10 do 100% [godz.] | 9:05 |
| Minimalny czas ładowanie prądem stałym od 10 do 80% [min.] | 24 |
| Prędkość maksymalna [km/h] | 200 |
| Przyspieszenie 0-100 km/h [s] | 6.0 (Earth) 5.3 (GT-Line) |
| Zasięg w cyklu mieszanym [km] | 512 (Earth) 505 (GT-Line) |
| Zużycie energii w cyklu mieszanym [kWh /100 km] | 22.3 (Earth) 22.8 (GT-Line) |
| Pojemność bagażnika z przodu VDA [l] | 52 |
| Pojemność bagażnika z tyłu VDA [l] dla wersji 7-miejscowej (1/2/3 rząd) | 2 318 / 828 / 333 |
| Pojemność bagażnika z tyłu VDA [l] dla wersji 6-miejscowej (1/2/3 rząd) | 2 393 / 828 / 333 |
| Prześwit [mm] | 177 |
| Masa przyczepy hamowanej [kg] | 2 500 |
| Dopuszczalna masa całkowita [kg] | 3 240 (Earth i GT-Line 7-os.) 3 190 (GT-Line 6-os.) |
| Masa własna [kg] | 2 550 (Earth) 2 589 (GT-Line 7-os.) 2 573 (GT-Line 6-os.) |
| Minimalna pojemność baterii na koniec okresu gwarancyjnego [%] | 70 |
| Długość [mm] | 5010 (Earth) / 5015 (GT-Line) |
| Szerokość nadwozia [mm] | 1980 |
| Wysokość [mm] | 1755 (Earth) / 1780 (GT-Line) |
| Rozstaw osi [mm] | 3100 |
Dane aktualnego polskiego cennika producenta. Zakresy zależą od wersji, kół i wyposażenia. WLTP służy porównaniu; rzeczywiste zużycie i zasięg zależą od warunków i stylu jazdy. Czasy ładowania dotyczą odpowiednich warunków i stacji. Zakres i warunki gwarancji określa książka gwarancyjna. Earth i GT-Line oznaczają poziomy wyposażenia; GT-Line nie oznacza modelu GT. Liczba miejsc zależy od konfiguracji.
