Rolls Royce Phantom

Rolls-Royce Phantom jest jednym z klasyków światowej motoryzacji.

To samochód o bogatej tradycji, który z pewnością kojarzy każdy. Te luksusowe auto należące do segmentu F+ zaczęto produkować już w 1925 roku przez brytyjskie przedsiębiorstwo Rolls-Royce.

Przez dziesiątki lat powstawały różne generacje Phantoma, a ostatnią z nich (produkowaną do dziś) jest Rolls-Royce Phantom Coupé, który miał swoją premierę w 2008 roku. Jest to model, który łączy w sobie klasykę i wielką tradycję wraz z nowoczesnością i zastosowaniem wyszukanych technologii.

Przy tworzeniu samochodów współpracują ze sobą aż trzy fabryki: niemieckie Dingolfing i Unterholerau oraz brytyjska fabryka Goodwood. Samochody są wyjątkowo starannie zaprojektowane i tworzone z bardzo solidnych materiałów, z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów. Karoseria jest spawana z ogromnej ilości elementów stalowych oraz aluminiowych, a później zabezpieczana wieloma warstwami lakieru, specjalnym podkładem, kolorem i na samym końcu "lakierem fortepianowym".

Istnieje ciekawa możliwość wybierania wszystkich materiałów wykończeniowych przez klienta, z uwzględnieniem jego wszystkich potrzeb i oczekiwań. Wnętrze samochodów zostało przygotowane z dobrej jakości drewna oraz cielęcej skóry.

Znakami charakterystycznymi, które sprawiają, że model wyróżnia się na drogach, jest ręcznie malowany wzdłuż karoserii paseczek koloru złotego, a także srebrna figurka "Flying Lady". Samochód jest połączeniem motoryzacyjnego dzieła sztuki i niebywałego komfortu.

Cena nowego samochodu w Select-Automotvie:
593.756 PLN brutto

Koszty obsługi transakcji: 12.000 PLN netto

Wartość w PLN liczona na podstawie średniego kursu NBP z dnia

Niniejsza oferta nie jest i nie może stanowić podstawy do dochodzenia roszczeń w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z zm.), oraz nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. Nr 16, poz. 93 z zm.)


1 rejestracja 12/2006

Przebieg 33600 km

Elektryczna klapa

TV

Rozszerzony pakiet skórzany

Skórzana deska

Sterowanie głosowe

Moduł telefonu komórkowego