Bentley Mulsanne

Bentley Mulsanne

Model Mulsanne Speed rozpoznasz praktycznie natychmiast dzięki wielu widocznym zmianom w obrębie przodu i tyłu samochodu. Osłona chłodnicy, elementy nabłyszczane, sektory reflektorów i tylne lampy przeszły gruntowne odświeżenie, co zapewniło im wytworniejszy wygląd.

SZERSZE, PRZEPROJEKTOWANE POWIERZCHNIE

Krata wlotu powietrza chłodnicy spoczywa bezpośrednio przed znajomą ozdobną kratką chłodnicy Bentley. Jej pionowe łopatki ze stali nierdzewnej rozciągają się w większym stopniu w poprzek samochodu niż miało to miejsce we wcześniejszych modelach. Dolne kratki chłodnicy i przedni zderzak również są szersze niż we wcześniejszym wcieleniu Mulsanne, dzięki czemu samochód wydaje się być bardziej zbliżony do drogi.

Cena nowego samochodu w Select-Automotvie:
1.533.089 PLN brutto

Koszty obsługi transakcji: 12.000 PLN netto

Wartość w PLN liczona na podstawie średniego kursu NBP z dnia

Niniejsza oferta nie jest i nie może stanowić podstawy do dochodzenia roszczeń w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z zm.), oraz nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. Nr 16, poz. 93 z zm.)


Opcje:

Szyberdach

Specyfikacja: Premiere i komfort

Kamery

Adaptacyjny tempomat

TV

Monitory z tyłu

DVD