CUPRA Raval

Raval poszerza gamę CUPRY o kompaktowy samochód miejski zaprojektowany dla napędu elektrycznego. Rodzina rozwija idee prezentowane wcześniej w projektach miejskich aut marki, łącząc niewielkie wymiary ze sportowym charakterem. Aktualna oferta obejmuje różne pojemności akumulatora i poziomy mocy, co wpływa na zasięg oraz osiągi. Przy wyborze warto uwzględnić codzienne trasy i dostęp do ładowania. W tabelach zachowujemy rozróżnienie wersji oraz pojemności netto i brutto, podane w polskim cenniku.

Przebijamy oferty salonowe.
Prześlij nam swoją konfigurację, a wycenimy ją z rabatem, który nierzadko jest nawet dwukrotnie wyższy niż u dealera.


Sprawdź rabat

RAVAL Premiere Edition 135 KM

Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2027

RAVAL Premiere Edition 135 KM — dane producenta
ParametrSpecyfikacja
Dane techniczne według cennika
Pojemność akumulatora netto/brutto (kWh)37/38,5
Prędkość maksymalna (km/h)160
Przyspieszenie 0–100 km/h (s)9,5
Emisja CO₂ — cykl mieszany (g/km)0
Maksymalny zasięg według cennika (km)328
Zużycie energii — cykl mieszany (kWh/100 km)13,8–15

Polski cennik CUPRA MY2027 obowiązujący od 18.09.2026. Wartości zużycia paliwa, energii i emisji dotyczą WLTP; rzeczywiste wyniki zależą od konfiguracji oraz warunków użytkowania. Moc i oznaczenie wersji zachowano za źródłem. Dane nie potwierdzają dostępności konkretnego egzemplarza. Pełna tabela opublikowana na wskazanej stronie cennika nie zawiera wszystkich możliwych parametrów pojazdu; pozostałe dane wymagają potwierdzenia dla zamówienia. Przedziały zasięgu zachowano w kolejności podanej przez producenta, od większej do mniejszej wartości, jeżeli tak zapisano w cenniku.

RAVAL Plus 135 KM

Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2027

RAVAL Plus 135 KM — dane producenta
ParametrSpecyfikacja
Dane techniczne według cennika
Pojemność akumulatora netto/brutto (kWh)37/38,5
Prędkość maksymalna (km/h)160
Przyspieszenie 0–100 km/h (s)9,5
Emisja CO₂ — cykl mieszany (g/km)0
Maksymalny zasięg według cennika (km)328
Zużycie energii — cykl mieszany (kWh/100 km)13,8–15

Polski cennik CUPRA MY2027 obowiązujący od 18.09.2026. Wartości zużycia paliwa, energii i emisji dotyczą WLTP; rzeczywiste wyniki zależą od konfiguracji oraz warunków użytkowania. Moc i oznaczenie wersji zachowano za źródłem. Dane nie potwierdzają dostępności konkretnego egzemplarza. Pełna tabela opublikowana na wskazanej stronie cennika nie zawiera wszystkich możliwych parametrów pojazdu; pozostałe dane wymagają potwierdzenia dla zamówienia. Przedziały zasięgu zachowano w kolejności podanej przez producenta, od większej do mniejszej wartości, jeżeli tak zapisano w cenniku.

RAVAL 211 KM

Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2027

RAVAL 211 KM — dane producenta
ParametrSpecyfikacja
Dane techniczne według cennika
Pojemność akumulatora netto/brutto (kWh)52/55
Prędkość maksymalna (km/h)160
Przyspieszenie 0–100 km/h (s)7,1
Emisja CO₂ — cykl mieszany (g/km)0
Maksymalny zasięg według cennika (km)446
Zużycie energii — cykl mieszany (kWh/100 km)13,6–14,8

Polski cennik CUPRA MY2027 obowiązujący od 18.09.2026. Wartości zużycia paliwa, energii i emisji dotyczą WLTP; rzeczywiste wyniki zależą od konfiguracji oraz warunków użytkowania. Moc i oznaczenie wersji zachowano za źródłem. Dane nie potwierdzają dostępności konkretnego egzemplarza. Pełna tabela opublikowana na wskazanej stronie cennika nie zawiera wszystkich możliwych parametrów pojazdu; pozostałe dane wymagają potwierdzenia dla zamówienia. Przedziały zasięgu zachowano w kolejności podanej przez producenta, od większej do mniejszej wartości, jeżeli tak zapisano w cenniku.

RAVAL VZ 226 KM

Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2027

RAVAL VZ 226 KM — dane producenta
ParametrSpecyfikacja
Dane techniczne według cennika
Pojemność akumulatora netto/brutto (kWh)52/55
Prędkość maksymalna (km/h)175
Przyspieszenie 0–100 km/h (s)6,8
Emisja CO₂ — cykl mieszany (g/km)0
Maksymalny zasięg według cennika (km)440
Zużycie energii — cykl mieszany (kWh/100 km)13,8–16,2

Polski cennik CUPRA MY2027 obowiązujący od 18.09.2026. Wartości zużycia paliwa, energii i emisji dotyczą WLTP; rzeczywiste wyniki zależą od konfiguracji oraz warunków użytkowania. Moc i oznaczenie wersji zachowano za źródłem. Dane nie potwierdzają dostępności konkretnego egzemplarza. Pełna tabela opublikowana na wskazanej stronie cennika nie zawiera wszystkich możliwych parametrów pojazdu; pozostałe dane wymagają potwierdzenia dla zamówienia. Przedziały zasięgu zachowano w kolejności podanej przez producenta, od większej do mniejszej wartości, jeżeli tak zapisano w cenniku.

Raval — wymiary referencyjne

Dane producenta · odczyt 02.10.2026 · Źródło producenta · Rok modelowy: 2027

Raval — wymiary referencyjne — dane producenta
ParametrSpecyfikacja
Rysunek wymiarowy rodziny w cenniku
Długość na rysunku (mm)4046
Szerokość nadwozia na rysunku (mm)1784
Szerokość z lusterkami na rysunku (mm)2000
Wysokość / wysokości oznaczone na rysunku (mm)1514
Rozstaw osi na rysunku (mm)2599

Polski cennik CUPRA MY2027 obowiązujący od 18.09.2026. Wartości zużycia paliwa, energii i emisji dotyczą WLTP; rzeczywiste wyniki zależą od konfiguracji oraz warunków użytkowania. Moc i oznaczenie wersji zachowano za źródłem. Dane nie potwierdzają dostępności konkretnego egzemplarza. Pełna tabela opublikowana na wskazanej stronie cennika nie zawiera wszystkich możliwych parametrów pojazdu; pozostałe dane wymagają potwierdzenia dla zamówienia. Rysunek nie określa każdego wariantu napędu i zawieszenia. Wymiary konkretnej konfiguracji wymagają potwierdzenia; nie utożsamiamy ich z danymi wszystkich odmian. Strona marketingowa może podawać inne wartości dla innej konfiguracji.