BMW serii X7

X7 xDrive30d

W BMW X7 prezencja, ekskluzywność i przestronność klasy luksusowej po raz pierwszy łączy się z wszechstronnością jazdy Sports Activity Vehicle (SAV). Najnowszy i największy model BMW X oferuje imponującą ilość miejsca, wysokiej klasy wnętrze i nowoczesne wyposażenie. Rozszerzenie oferty o BMW X7 jest częścią aktualnej ofensywy produktowej w segmencie luksusowym. To ważny element strategii BMW Group NUMBER ONE > NEXT. Nowe BMW X7 produkowane będzie w zakładach BMW w Spartanburgu w USA. Na rynku pojawi się w marcu 2019 r.

Nowoczesny luksus nowego BMW X7 podkreśla również bogata oferta systemów wspomagających kierowcę, które zwiększają komfort i bezpieczeństwo jazdy. Oprócz regulatora prędkości z funkcją Stop & Go oferowany jest system asystujący kierowcę, zawierający taki funkcje jak asystent kierowania i pasa ruchu, ostrzeganie przed zjechaniem z pasa ruchu, ostrzeganie przy zmianie pasa ruchu, asystent pasa ruchu z ochroną przed kolizjami bocznymi, asystent omijania, system BMW Night Vision oraz ostrzeganie przed ruchem poprzecznym, przed pierwszeństwem przejazdu i przed jazdą pod prąd. Zakres funkcji standardowego asystenta parkowania obejmuje też asystenta cofania.

Luksus w nowym wymiarze: pierwsze BMW X7 łączy w sobie prezencję, ekskluzywność i komfort modelu klasy luksusowej z wszechstronnymi właściwościami jezdnymi Sports Activity Vehicle (SAV)..

Cena nowego samochodu w Select-Automotvie:
334.00 PLN brutto

Cena w polskim salonie: 393.100 PLN brutto
Oszczędność: 59.100 PLN brutto

Cena zawiera koszty obsługi transkcji

Wartość w PLN liczona na podstawie średniego kursu NBP z dnia

Niniejsza oferta nie jest i nie może stanowić podstawy do dochodzenia roszczeń w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z zm.), oraz nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. Nr 16, poz. 93 z zm.)

Cena dotyczy wyposażenia w wersji podstawowej.

Istnieje możliwość zamówienia dowolnej specyfikacji.

Zapraszamy do kontaktu.