BMW serii X6

BMW X6 40d xDrive

Mocny i atletyczny. Prezencja modelu X, a przy tym sportowy wygląd jak w coupé. BMW X6 nie daje się zaszufladkować. Jego mocne silniki BMW TwinPower Turbo z rodziny BMW EfficientDynamics łączą dynamikę i wydajność, a napęd BMW xDrive doskonale przenosi je na drogę. Dzięki niezwykłym pakietom wyposażenia, takim jak stylistyka Pure Extravagance, i szlachetnym materiałom samochód robi ogromne wrażenie – a przy tym jest zaskakująco funkcjonalny.

Szerokie. Muskularne. Dynamiczne. BMW X6 łączy typową przysadzistość modelu X ze sportowym charakterem coupé. Jego przód sygnalizuje zdecydowanie. Potężne wloty powietrza pozwalają domyślić się, jaka moc drzemie pod maską. Sylwetka przypominająca coupé i okalające kontury wnętrza dają pasażerom poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Jasne i ciemne powierzchnie wnętrza tworzą intrygujące kontrasty. Szlachetne materiały i tapicerka skórzana w wyposażeniu standardowym jasno pokazują, że perfekcja jest tu czymś oczywistym.

Przejmij prowadzenie: BMW X6 stworzono do jazdy. Jego kształty wydają się energicznie wyrywać naprzód, emanując niesamowitą dynamiką nawet podczas postoju.

Cena nowego samochodu w Select-Automotvie:
260.850 PLN brutto

Cena w polskim salonie: 352.500 PLN brutto
Oszczędność: 91.650 PLN brutto

Cena zawiera koszty obsługi transakcji

Wartość w PLN liczona na podstawie średniego kursu NBP z dnia

Niniejsza oferta nie jest i nie może stanowić podstawy do dochodzenia roszczeń w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z zm.), oraz nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. Nr 16, poz. 93 z zm.)

Cena dotyczy wyposażenia w wersji podstawowej.

Istnieje możliwość zamówienia dowolnej specyfikacji.

Zapraszamy do kontaktu.