BMW serii X6

BMW X6 40d xDrive

Mocny i atletyczny. Prezencja modelu X, a przy tym sportowy wygląd jak w coupé. BMW X6 nie daje się zaszufladkować. Jego mocne silniki BMW TwinPower Turbo z rodziny BMW EfficientDynamics łączą dynamikę i wydajność, a napęd BMW xDrive doskonale przenosi je na drogę. Dzięki niezwykłym pakietom wyposażenia, takim jak stylistyka Pure Extravagance, i szlachetnym materiałom samochód robi ogromne wrażenie – a przy tym jest zaskakująco funkcjonalny.

Konfiguracja zawiera m.in.:
Tapicerka skórzana
Asystent parkowania z kamerą cofania
Sportowe fotele przednie
Oświetlenie ambientowe
BMW Live Cockpit Professional
Usługi ConnectedDrive

Przejmij prowadzenie: BMW X6 stworzono do jazdy. Jego kształty wydają się energicznie wyrywać naprzód, emanując niesamowitą dynamiką nawet podczas postoju.

Kup auto z Select-Automotive

W Select-Automotive dokładnie wiemy jak ważne, jest odpowiednie dopasowanie samochodu do potrzeb klienta. Dzięki doświadczeniu oraz znajomości rynku pomożemy optymalnie dobrać konfigurację samochodu. BMW X6 to samochód, który jest unikalny, a przy okazji wywołuje kontrowersje. Świetnie spełnia się zarówno jako sportowy SUV jak i samochód na rodzinne wyjazdy.

Finansowanie BMW X6

Nasza firma oferuje szeroką gamę finansowania BMW X6

- Leasing,
- Najem długoterminowy,
- Kredyt samochodowy,
oraz wiele innych.

Procedura zakupu BMW X6

1. Konfiguracja samochodu
2. Wybór finansowania
3. Zamówienie auta i podpisanie umowy
4. Wpłata zadatku w wysokości 10% wartości brutto samochodu
5. Wpłata pozostałej kwoty, gdy pojazd jest gotowy
6. Odbiór samochodu

Procedura kupna ma charakter ogólny. W zależności od marki oraz modelu samochodu może się różnić. O procedurę zakupu przy konkretnej konfiguracji proszę pytać naszego doradcę.

Po odbiorze samochodu, każdy klient jest zapraszany na tor wyścigowy w celu poprawienia techniki jazdy. Kurs bezpiecznej jazdy jest bezpłatny. Zależy nam na Państwa bezpieczeństwie. Szczegóły szkolenia są dostępne u naszych Partnerów Handlowych.

BMW X6 już na Ciebie czeka, skontaktuj się z nami

 

Agata z Select-Automotive


Telefon: 22 389 77 20
Mail: biuro@select-automotive.pl
Skontaktuj się z nami, by poznać ofertę na swój wymarzony samochód. Pomożemy dobrać odpowiednią konfigurację, a następnie finansowanie, które będzie odpowiadało Twoim potrzebom.