BMW serii X1

BMW X1 jest idealnym samochodem dla tych, którzy chcą interpretować radość z jazdy zgodnie z własnymi potrzebami i upodobaniami. Auto łączy w sobie typowe dla SUV-a imponujące proporcje z wyjątkową elastycznością wnętrza. Poprzez dwie linie stylistyczne – BMW xLine i BMW Sport Line – oferuje wybór między dwoma odmiennymi wariantami wnętrza oraz wyglądu zewnętrznego.

Wszystkie miejsca produkcyjne na rok 2023 zostały wyczerpane.

Konfiguracja zawiera m.in.: Usługi ConnectedDrive Zestaw naprawczy do opon Performance Control

Wszechstronny i dynamiczny SUV

Kup auto z Select-Automotive

W Select-Automotive dokładnie wiemy jak ważne, jest odpowiednie dopasowanie samochodu do potrzeb klienta. Dzięki doświadczeniu oraz znajomości rynku pomożemy optymalnie dobrać konfigurację samochodu.

Finansowanie BMW X1

Nasza firma oferuje szeroką gamę finansowania BMW X1

- Leasing,
- Najem długoterminowy,
- Kredyt samochodowy,
oraz wiele innych.

Procedura zakupu BMW X1

1. Konfiguracja samochodu
2. Wybór finansowania
3. Zamówienie auta i podpisanie umowy
4. Wpłata zadatku w wysokości 10% wartości brutto samochodu
5. Wpłata pozostałej kwoty, gdy pojazd jest gotowy
6. Odbiór samochodu

Procedura kupna ma charakter ogólny. W zależności od marki oraz modelu samochodu może się różnić. O procedurę zakupu przy konkretnej konfiguracji proszę pytać naszego doradcę.

Istnieje możliwość zamówienia dowolnej specyfikacji.

Po odbiorze samochodu, każdy klient jest zapraszany na tor wyścigowy w celu poprawienia techniki jazdy. Kurs bezpiecznej jazdy jest bezpłatny. Zależy nam na Państwa bezpieczeństwie. Szczegóły szkolenia są dostępne u naszych Partnerów Handlowych.

BMW X1 już na Ciebie czeka, skontaktuj się z nami

 

Agata z Select-Automotive


Telefon: 22 389 77 20
Mail: biuro@select-automotive.pl
Skontaktuj się z nami, by poznać ofertę na swój wymarzony samochód. Pomożemy dobrać odpowiednią konfigurację, a następnie finansowanie, które będzie odpowiadało Twoim potrzebom.
 
BMW X1 jest niezwykle wszechstronną i dynamiczną interpretacją charakterystycznej muskularnej sylwetki samochodów typu SUV BMW X1 doskonale sprawdza się w codziennej jeździe miejskiej za sprawą swoich kompaktowych wymiarów zewnętrznych. Za nimi natomiast kryje się znacznie więcej niż można by się spodziewać. Wysoko poprowadzona linia dachu i charakterystyczna dla SUV-a bryła dają wyjątkowo przestronne i przyjemne wnętrze. Kolejnym atutem, który przyczynia się do wrażenia dużej przestrzeni jest doskonała widoczność uzyskana dzięki podwyższonej pozycji foteli i dużych powierzchniach szyb. Wrażenie to jest nie tylko subiektywne. Stoją za nim fakty – 56 cm przestrzeni na nogi w tylnym rzędzie gwarantuje wygodę podczas długich podróży nawet wysokim pasażerom. Dzięki połączeniu technologii BMW EfficientDynamics oraz wydajnych silników benzynowych i wysokoprężnych BMW TwinPower Turbo BMW X1 szczyci się imponująco niskim zużyciem paliwa i równie niskim poziomem emisji we wszystkich wersjach silnika.