BMW serii X1

BMW X1

BMW X1 jest idealnym samochodem dla tych, którzy chcą interpretować radość z jazdy zgodnie z własnymi potrzebami i upodobaniami. Auto łączy w sobie typowe dla SAV-a imponujące proporcje z wyjątkową elastycznością wnętrza. Poprzez dwie linie stylistyczne – BMW xLine i BMW Sport Line – oferuje wybór między dwoma odmiennymi wariantami wnętrza oraz wyglądu zewnętrznego. Dzięki połączeniu technologii BMW EfficientDynamics oraz wydajnych silników benzynowych i wysokoprężnych BMW TwinPower Turbo BMW X1 szczyci się imponująco niskim zużyciem paliwa i równie niskim poziomem emisji we wszystkich wersjach silnika.

BMW X1 doskonale sprawdza się w codziennej jeździe miejskiej za sprawą swoich kompaktowych wymiarów zewnętrznych. Za nimi natomiast kryje się znacznie więcej niż można by się spodziewać. Wysoko poprowadzona linia dachu i charakterystyczna dla SAV-a bryła dają wyjątkowo przestronne i przyjemne wnętrze. Kolejnym atutem, który przyczynia się do wrażenia dużej przestrzeni jest doskonała widoczność uzyskana dzięki podwyższonej pozycji foteli i dużych powierzchniach szyb. Wrażenie to jest nie tylko subiektywne. Stoją za nim fakty – 56 cm przestrzeni na nogi w tylnym rzędzie gwarantuje wygodę podczas długich podróży nawet wysokim pasażerom.

BMW X1 jest niezwykle wszechstronną i dynamiczną interpretacją charakterystycznej muskularnej sylwetki samochodów typu SAV

Cena nowego samochodu w Select-Automotvie:
108.978 PLN brutto

Cena w polskim salonie: 132.900 PLN brutto
Oszczędność: 23.922 PLN brutto

Cena zawiera koszty obsługi transakcji

Wartość w PLN liczona na podstawie średniego kursu NBP z dnia

Niniejsza oferta nie jest i nie może stanowić podstawy do dochodzenia roszczeń w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z zm.), oraz nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. Nr 16, poz. 93 z zm.)

Cena dotyczy wyposażenia w wersji podstawowej.

Istnieje możliwość zamówienia dowolnej specyfikacji.