BMW serii 2

BMW Seria 2

Niekonwencjonalność - to dobre słowo by opisać BMW Serii 2. Coupe to sportowa dynamika, a Active Tourer to miejska funkcjonalność. BMW Seria 2 budzi zainteresowanie i nikt wobec niej nie przejdzie obojętnie.

Niekonwencjonalny styl Serii 2

Kup auto z Select-Automotive

W Select-Automotive dokładnie wiemy jak ważne, jest odpowiednie dopasowanie samochodu do potrzeb klienta. Dzięki doświadczeniu oraz znajomości rynku pomożemy optymalnie dobrać konfigurację samochodu. BMW Seria 2 w zależności od wybranej wersji może służyć do różnych celów. Wersja Coupe jest dobrym rozwiązaniem dla osób chcących posiadać samochód o sportowej stylistyce z napędem na tył. Active Tourer za to świetnie sprawuje się jako samochód miejski i rodzinny.

Finansowanie BMW Serii 2

Nasza firma oferuje szeroką gamę finansowania BMW Serii 2

- Leasing,
- Najem długoterminowy,
- Kredyt samochodowy,
oraz wiele innych.

Procedura zakupu BMW Serii 2

1. Konfiguracja samochodu
2. Wybór finansowania
3. Zamówienie auta i podpisanie umowy
4. Wpłata zadatku w wysokości 10% wartości brutto samochodu
5. Wpłata pozostałej kwoty, gdy pojazd jest gotowy
6. Odbiór samochodu

Procedura kupna ma charakter ogólny. W zależności od marki oraz modelu samochodu może się różnić. O procedurę zakupu przy konkretnej konfiguracji proszę pytać naszego doradcę.

Po odbiorze samochodu, każdy klient jest zapraszany na tor wyścigowy w celu poprawienia techniki jazdy. Kurs bezpiecznej jazdy jest bezpłatny. Zależy nam na Państwa bezpieczeństwie. Szczegóły szkolenia są dostępne u naszych Partnerów Handlowych.

BMW Seria 2 już na Ciebie czeka, skontaktuj się z nami

 

Agata z Select-Automotive


Telefon: 22 389 77 20
Mail: biuro@select-automotive.pl
Skontaktuj się z nami, by poznać ofertę na swój wymarzony samochód. Pomożemy dobrać odpowiednią konfigurację, a następnie finansowanie, które będzie odpowiadało Twoim potrzebom.