BMW serii 1

BMW Seria 1

Cechy wyróżniające nową generację BMW serii 1 to przede wszystkim zastosowanie zapewniającej wzorcową dynamikę jazdy nowoczesnej konstrukcji BMW z napędem na przednie koła oraz znacznie większa ilość miejsca wewnątrz pojazdu. Ponadto w samochodzie wykorzystano najnowsze rozwiązania z zakresu łączności, znane z wyższych serii BMW.
Konfiguracja zawiera m.in.: Usługi ConnectedDrive Zestaw naprawczy

Kompaktowa Seria 1 z mocnym charakterem

Kup auto z Select-Automotive

W Select-Automotive dokładnie wiemy jak ważne, jest odpowiednie dopasowanie samochodu do potrzeb klienta. Dzięki doświadczeniu oraz znajomości rynku pomożemy optymalnie dobrać konfigurację samochodu. BMW Seria 1 to kompaktowy samochód, który urzeka swoją funkcjonalnością. Ostry design podkreśla mocny i sportowy charakter samochodu. Inżynierzy BMW nie zapomnieli także o bezpieczeństwie, co podkreśla 5 gwiazdek w teście NCAP. Jak na swoje pomiary auto jest dosyć pojemne. BMW Seria 1 jest dobrym wyborem dla mniej wymagającego klienta.

Finansowanie BMW Serii 1

Nasza firma oferuje szeroką gamę finansowania BMW Serii 1

- Leasing,
- Najem długoterminowy,
- Kredyt samochodowy,
oraz wiele innych.

Procedura zakupu BMW Serii 1

1. Konfiguracja samochodu
2. Wybór finansowania
3. Zamówienie auta i podpisanie umowy
4. Wpłata zadatku w wysokości 10% wartości brutto samochodu
5. Wpłata pozostałej kwoty, gdy pojazd jest gotowy
6. Odbiór samochodu

Procedura kupna ma charakter ogólny. W zależności od marki oraz modelu samochodu może się różnić. O procedurę zakupu przy konkretnej konfiguracji proszę pytać naszego doradcę.

Po odbiorze samochodu, każdy klient jest zapraszany na tor wyścigowy w celu poprawienia techniki jazdy. Kurs bezpiecznej jazdy jest bezpłatny. Zależy nam na Państwa bezpieczeństwie. Szczegóły szkolenia są dostępne u naszych Partnerów Handlowych.

BMW Seria 1 już na Ciebie czeka, skontaktuj się z nami

 

Agata z Select-Automotive


Telefon: 22 389 77 20
Mail: biuro@select-automotive.pl
Skontaktuj się z nami, by poznać ofertę na swój wymarzony samochód. Pomożemy dobrać odpowiednią konfigurację, a następnie finansowanie, które będzie odpowiadało Twoim potrzebom.