Audi Q7

Audi Q7

Nowe Audi Q7 to nie tylko aktualizacja wizualna, ale także techniczna. Audi Q7 prezentuje nową stylistykę rodziny Q i oprócz przestronności oferuje też wysoką dynamikę i doskonały komfort. Pełne siły, a jednocześnie olśniewające lekkością. Wnętrze zapewnia komfort na najwyższym poziomie i jeszcze więcej przestrzeni. Technika mild-hybrid, cyfrowa koncepcja obsługi oraz opcjonalne reflektory diodowe HD Matrix z światłem laserowym Audi, to tylko niektóre z zastosowanych w nim nowoczesnych rozwiązań technicznych

Konfiguracja zawiera m.in.:
Klimatyzacja automatyczna 2-strefowa
Audi connect Navigation & Infotainment
Audi pre sense baisc & front
Tempomat z regulacją prędkości i limiterem prędkości
Reflektory LED
Czujnik odległości, system ostrzegający przed opuszczeniem pasa ruchu oraz system rozpoznawania znaków drogowych współpracujących z kamerą
S line

Nowy styl rodziny Q

Kup auto z Select-Automotive

W Select-Automotive dokładnie wiemy jak ważne, jest odpowiednie dopasowanie samochodu do potrzeb klienta. Dzięki doświadczeniu oraz znajomości rynku pomożemy optymalnie dobrać konfigurację samochodu.

Finansowanie Audi Q7

Nasza firma oferuje szeroką gamę finansowania Audi Q7

- Leasing,
- Najem długoterminowy,
- Kredyt samochodowy,
oraz wiele innych.

Procedura zakupu Audi Q7

1. Konfiguracja samochodu
2. Wybór finansowania
3. Zamówienie auta i podpisanie umowy
4. Wpłata zadatku w wysokości 10% wartości brutto samochodu
5. Wpłata pozostałej kwoty, gdy pojazd jest gotowy
6. Odbiór samochodu

Procedura kupna ma charakter ogólny. W zależności od marki oraz modelu samochodu może się różnić. O procedurę zakupu przy konkretnej konfiguracji proszę pytać naszego doradcę.

Istnieje możliwość zamówienia dowolnej specyfikacji.

Po odbiorze samochodu, każdy klient jest zapraszany na tor wyścigowy w celu poprawienia techniki jazdy. Kurs bezpiecznej jazdy jest bezpłatny. Zależy nam na Państwa bezpieczeństwie. Szczegóły szkolenia są dostępne u naszych Partnerów Handlowych.

Audi Q7 już na Ciebie czeka, skontaktuj się z nami

 

Dagmara z Select-Automotive


Telefon: 22 389 77 20
Mail: biuro@select-automotive.pl
Skontaktuj się z nami, by poznać ofertę na swój wymarzony samochód. Pomożemy dobrać odpowiednią konfigurację, a następnie finansowanie, które będzie odpowiadało Twoim potrzebom.