Dostępne od ręki

Select-Automotive oferuje całą gamę aut dostępnych od ręki. Mamy praktycznie wszystkie modele marek takich jak Audi, BMW, Mercedes, Jaguar, Land Rover, Range Rover oraz Volvo. Jeżeli na tej stronie nie ma modelu auta, który Cię interesuje to skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Przygotujemy dla Ciebie ofertę na dostępne auta w oparciu o Twoje wymagania odnośnie samochodu.

W związku z dużym katalogiem aut dostępnych od ręki, na stronie pojawiają się jedynie najlepsze okazje.

Samochody dostępne od ręki to najszybsza forma zakupu samochodu. Zamówione auto możesz otrzymać już w kilka dni od podpisania umowy. Auta stockowe są jednak bardzo dobrze wyposażone co sprawia, że ich cena jest wysoka. Najlepszą formą zakupu pojazdu jaką rekomenduje Select-Automotive są samochody według własnej konfiguracji.

Select-Automotive oferuje auta ze stocku dilerów wielu marek aut w Polsce i Europie. W związku z dużą ilością takich samochodów prosimy klientów o sprecyzowanie swoich wymagań odnośnie auta. Pozwoli nam to skrócić krąg poszukiwań i zawęzić listę ofert do tych najkorzystniejszych dla klienta.

Auto dostępne od ręki czy może według własnej konfiguracji? Każdy klient ma własne preferencje. Jeżeli zależy mu na czasie to najlepszą opcją będzie samochód ze stocku. Jeżeli może poczekać lub dopiero kończy mu się leasing poprzedniego auta to zalecamy skonfigurować samochód za pomocą Partnerów Select-Automotive. Pomożemy dobrać wyposażenie tak, by spełniało oczekiwania klienta i zawierało jedynie niezbędne opcje.