Volvo XC40

Volvo XC40 dostępny od ręki!Volvo to marka, która słynie z bezpieczeństwa. Ich samochody napakowane są technikaliami, których zadaniem jest wspomaganie reakcji kierowcy oraz dbanie o to, by każdy pasażer czuł się realnie chroniony. Niektórzy nie uznają Volvo jako markę premium, ale trzeba przyznać, że w ostatnim czasie ich samochody robią furorę i niczym nie odbiegają od samochodów "z wyższej półki".
Volvo XC40 to najmniejszy SUV w gamie samochodów Volvo. Jego zdecydowaną zaletą jest cena, w której zawiera się zastosowanie zaawansowanych rozwiązań Volvo. Klienci go wybierają coraz chętniej, a samochód zbiera od nich bardzo pozytywne noty. Dla dużych rodzin problemem może być wielkość samochodu. W takim wypadku polecamy większego brata - Volvo XC60.

Przygotowaliśmy dla państwa trzy modele Volvo XC40 dostępne od ręki. Nie są to wszystkie samochody, którymi dysponujemy, a jedynie specjalnie wybrane przez nas modele. W razie gdyby żadna z poniższych konfiguracji nie spełniała Państwa oczekiwań prosimy o kontakt. Zrobimy wszystko co w naszej mocy by znaleźć samochód odpowiadający Państwa wymaganiom lub stworzymy konfigurację auta do zamówienia. Oferty dostępne od ręki na Volvo XC40


Skontaktuj się z nami, by poznać ofertę na swój wymarzony samochód.

Telefon: 22 389 77 20
Mail: biuro@select-automotive.pl

Pomożemy dobrać odpowiednią konfigurację, a następnie finansowanie, które będzie odpowiadało Twoim potrzebom.