Land Rover Discovery

Land Rover Discovery

Piękne, dystyngowane auto o nieprawdopodobnej wytrzymałości. Doskonale radzi sobie na asfaltowych nawierzchniach i jest niezastąpione na leśnych ścieżkach. Wymiana opon na terenowe i możesz pozwolić sobie na wyprawę w prawdziwą gąszcz zasadzek, jakie stworzyła natura. Land Rover Discovery sport to także mega komfort. Auto jest przestronne i wygodne. Spokojnie pomieści całą rodzinkę, a do tego jest bardzo pakowne. No i ten wygląd...On mówi sam za siebie.

Odkrywaj świat z Discovery

Kup auto z Select-Automotive

W Select-Automotive dokładnie wiemy jak ważne, jest odpowiednie dopasowanie samochodu do potrzeb klienta. Dzięki doświadczeniu oraz znajomości rynku pomożemy optymalnie dobrać konfigurację samochodu.

Finansowanie Land Rover Discovery

Nasza firma oferuje szeroką gamę finansowania Land Rover Discovery

- Leasing,
- Najem długoterminowy,
- Kredyt samochodowy,
oraz wiele innych.

Procedura zakupu Land Rover Discovery

1. Konfiguracja samochodu
2. Wybór finansowania
3. Zamówienie auta i podpisanie umowy
4. Wpłata zadatku w wysokości 10% wartości brutto samochodu
5. Wpłata pozostałej kwoty, gdy pojazd jest gotowy
6. Odbiór samochodu

Procedura kupna ma charakter ogólny. W zależności od marki oraz modelu samochodu może się różnić. O procedurę zakupu przy konkretnej konfiguracji proszę pytać naszego doradcę.

Istnieje możliwość zamówienia dowolnej specyfikacji.

Po odbiorze samochodu, każdy klient jest zapraszany na tor wyścigowy w celu poprawienia techniki jazdy. Kurs bezpiecznej jazdy jest bezpłatny. Zależy nam na Państwa bezpieczeństwie. Szczegóły szkolenia są dostępne u naszych Partnerów Handlowych.

Land Rover Discovery już na Ciebie czeka, skontaktuj się z nami

 

Agata z Select-Automotive


Telefon: 22 389 77 20
Mail: biuro@select-automotive.pl
Skontaktuj się z nami, by poznać ofertę na swój wymarzony samochód. Pomożemy dobrać odpowiednią konfigurację, a następnie finansowanie, które będzie odpowiadało Twoim potrzebom.