Land Rover Discovery Sport

Land Rover Discovery Sport

Land Rover Discovery Sport to niewątpliwe bardzo ciekawe auto łączące w sobie uniwerslaność SUV z użytecznością samochodów Land Rover. W przypadku Land Rovera Discovery Sport doszedł jeszcze jeden pierwiastek - nietuzinkowy design.

Doskonałość w każdych warunkach

Kup auto z Select-Automotive

W Select-Automotive dokładnie wiemy jak ważne, jest odpowiednie dopasowanie samochodu do potrzeb klienta. Dzięki doświadczeniu oraz znajomości rynku pomożemy optymalnie dobrać konfigurację samochodu. Najnowszy Land Rover Discovery Sport nie odstaje ani trochę od kanonu samochodów, do jakich zdążyła przyzwyczaić nas ta marka. Jest to kolejny, bardzo udany produkt, który zostanie doceniony przede wszystkim przez wymagających, zamożnych klientów oraz przez zamożne, duże rodziny pragnące zabrać na wakacje wszystko, co będzie im potrzebne do szczęścia.

Finansowanie Land Rover Discovery Sport

Nasza firma oferuje szeroką gamę finansowania Marka Model

- Leasing,
- Najem długoterminowy,
- Kredyt samochodowy,
oraz wiele innych.

Procedura zakupu Land Rover Discovery Sport

1. Konfiguracja samochodu
2. Wybór finansowania
3. Zamówienie auta i podpisanie umowy
4. Wpłata zadatku w wysokości 10% wartości brutto samochodu
5. Wpłata pozostałej kwoty, gdy pojazd jest gotowy
6. Odbiór samochodu

Procedura kupna ma charakter ogólny. W zależności od marki oraz modelu samochodu może się różnić. O procedurę zakupu przy konkretnej konfiguracji proszę pytać naszego doradcę.

Istnieje możliwość zamówienia dowolnej specyfikacji.
Po odbiorze samochodu, każdy klient jest zapraszany na tor wyścigowy w celu poprawienia techniki jazdy. Kurs bezpiecznej jazdy jest bezpłatny. Zależy nam na Państwa bezpieczeństwie. Szczegóły szkolenia są dostępne u naszych Partnerów Handlowych.

Land Rover Discovery Sport już na Ciebie czeka, skontaktuj się z nami

 

Agata z Select-Automotive


Telefon: 22 389 77 20
Mail: biuro@select-automotive.pl
Skontaktuj się z nami, by poznać ofertę na swój wymarzony samochód. Pomożemy dobrać odpowiednią konfigurację, a następnie finansowanie, które będzie odpowiadało Twoim potrzebom.
 
Land Rover Discovery Sport dostępny jest w wersjach 5-osobowych oraz 7-osobowych. Wersje 5-osobowe posiadają bogatszy wachlarz dodatkowych opcji wyposażenia. Takie auto można wzbogacić między innymi o: - Active Driveline - Aktywne zawieszenie MagneRide. Niezależnie liczby miejsc, najnowszy Land Rover Discovery Sport świetnie radzi sobie z każdą nawierzchnią. Nieważne, czy jest ona asfaltowa, szutrowa czy śnieżna, auto prowadzi się łatwo i pewnie. System, o którym mowa nazywa się Terrain Response i dostępny jest w wersjach z napędem 4x4. Bezpieczeństwo przede wszystkim - to hasło przyświeca coraz większej liczbie producentów samochodów. Land Rover nie pozostaje w tyle za konkurencją i oferuje system unikania kolizji. Dzięki dostępnym sonarom i systemowi kamer auto potrafi uniknąć zderzenia z przeszkodą przy poruszaniu się z prędkością poniżej 50 km/h, natomiast w sytuacji, gdy prędkość jest mniejsza niż 80km/h system w znacznym stopniu pozwoli ograniczyć zniszczenia. Auto dostępne jest w wielu wersjach z różnymi pakietami wyposażenia. Umożliwia to niemal całkowitą personalizację auta i dostosowanie go do swoich potrzeb i oczekiwań.