Land Rover Discovery Sport

Land Rover Discovery Sport

Land Rover Discovery Sport to niewątpliwe bardzo ciekawe auto łączące w sobie uniwerslaność SUV z użytecznością samochodów Land Rover. W przypadku Land Rovera Discovery Sport doszedł jeszcze jeden pierwiastek - nietuzinkowy design.

Na najnowszy model Land Rover Discovery Sport oferujemy obecnie rabat w wysokości do 21% od detalu w Polsce.

Jest możliwa do zamówienia dowolna konfiguracja Land Rover Discovery Sport.

Land Rower to marka samochodów, która kojarzona jest przede wszystkim z wygodnymi, luksusowymi samochodami terenowymi i klasy SUV. Najnowszy Land Rover Discovery Sport nie odstaje ani trochę od kanonu samochodów, do jakich zdążyła przyzwyczaić nas ta marka. Jest to kolejny, bardzo udany produkt, który zostanie doceniony przede wszystkim przez wymagających, zamożnych klientów oraz przez zamożne, duże rodziny pragnące zabrać na wakacje wszystko, co będzie im potrzebne do szczęścia.

Land Rover Discovery Sport dostępny jest w wersjach 5-osobowych oraz 7-osobowych. Wersje 5-osobowe posiadają bogatszy wachlarz dodatkowych opcji wyposażenia. Takie auto można wzbogacić między innymi o: - Active Driveline - Aktywne zawieszenie MagneRide. Niezależnie liczby miejsc, najnowszy Land Rover Discovery Sport świetnie radzi sobie z każdą nawierzchnią. Nieważne, czy jest ona asfaltowa, szutrowa czy śnieżna, auto prowadzi się łatwo i pewnie. System, o którym mowa nazywa się Terrain Response i dostępny jest w wersjach z napędem 4x4. Bezpieczeństwo przede wszystkim - to hasło przyświeca coraz większej liczbie producentów samochodów. Land Rover nie pozostaje w tyle za konkurencją i oferuje system unikania kolizji. Dzięki dostępnym sonarom i systemowi kamer auto potrafi uniknąć zderzenia z przeszkodą przy poruszaniu się z prędkością poniżej 50 km/h, natomiast w sytuacji, gdy prędkość jest mniejsza niż 80km/h system w znacznym stopniu pozwoli ograniczyć zniszczenia. Auto dostępne jest w wielu wersjach z różnymi pakietami wyposażenia. Umożliwia to niemal całkowitą personalizację auta i dostosowanie go do swoich potrzeb i oczekiwań.

Najtańszą wersje można kupić za naszym pośrednictwem już od 121.581 PLN

Wartość w PLN liczona na podstawie średniego kursu NBP z dnia

Niniejsza oferta nie jest i nie może stanowić podstawy do dochodzenia roszczeń w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z zm.), oraz nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. Nr 16, poz. 93 z zm.)