Jaguar F-Type

Audi S5
24 października 2018
Jaguar F-Pace
24 października 2018

Jaguar F-Type

Jaguar F type to luksusowy samochód sportowy, który jest produkowany od 2013 roku przez brytyjską firmę Jaguar Cars Ltd, należącą obecnie do indyjskiego koncernu Tata Motors. Model ten zaprojektowano w ramach projektu "X152".
Charakteryzuje się imponującymi osiągami oraz precyzyjnym prowadzeniem. Ten model Jaguara dostępny jest w siedmiu wersjach - F-Type, F-Type S, F-Type S AWD, F-Type R, F-Type R AWD, F-Type SVR oraz F-Type British Edision. W każdej z tych wersji do wyboru jest nadwodzie coupe lub convertible.

Na nowe Jaguary F-Type do zamówienia oferujemy rabaty od 15 do 20% w stosunku do cen detalicznych w Polsce.

Wszystkie wersje F-Type mają 8-biegową przekładnię Quickshift oraz System Dynamic Lauch. Wersja podstawowa tego modelu - F-Type ma wbudowany mocny i wydajny, doładowany silnik V6 o mocy 340 KM, który pozwala osiągnąć prędkość maksymalną 260 km/h. Samochód ten do 100 km/h przyśpiesza w 5,7 s. Natomiast najmocniejsza wersja - F-Type SVR ma silnik V8 o mocy 575 KM, dzięki czemu jego prędkość maksymalna wynosi 314 km/h. Model ten do 100 km/h rozpędza się w 3,7 s. Nadwozie Jaguara F-Type we wszystkich wersjach charakteryzuje się aerodynamiczną i dopracowaną w najmniejszych szczegółach konstrukcją, która zapewnia doskonałą stabilność - nawet przy wysokich prędkościach.

Jeśli chodzi o wnętrze pojazdu w podstawowej wersji, to zostało ono wyposażone w sportowe fotele skórzano-zamszowe oraz konsolę centralną, która została wykończona Light Hex Aluminium.

W wersji SVR wnętrze jest także luksusowe - zostało wyposażone w pikowane, wyczynowe fotele, które zapewniają komfort i doskonałe trzymanie kierownicy.

Zapraszamy do kontaktu.