Jaguar F-Pace

Jaguar F-Type
24 października 2018
Jaguar XE
24 października 2018

Jaguar F-Pace

Jaguar F-PACE to jeden z bardziej funkcjonalnych sportowych samochodów brytyjskiej marki luksusowych aut. Łączy on w sobie zastosowanie nowoczesnych, zaawansowanych technologii z wielką uniwersalnością. Zapewnia komfortową, przyjemną oraz bezpieczną jazdę. To wyjątkowy samochód przystosowany do użytkowania na każdej drodze oraz o każdej porze roku i dnia. Świetnie sprawdzi się jako auto na samotne wyprawy, ale także jako praktyczny pojazd dla całej rodziny.

Na Jaguara F-Pace oferujemy rabat 16%.

Ten model Jaguara jest bez wątpienia crossoverem o bardzo wysokich osiągach, stylizowanym na auto w sportowym klimacie. Jest bardzo solidnie wykonany i cechuje się niewątpliwą jakością, jednak oprócz tego posiada również wiele walorów estetycznych.

Cechami charakterystycznymi tego samochodu są między innymi tylne błotniki oraz wybrzuszenie widoczne na masce. Samochód jest wyjątkowo przestronny, a co za tym idzie również praktyczny. Jego bagażnik jest największym w tej klasie samochodów i posiada aż 650 litrów pojemności.

Ciekawym rozwiązaniem jest również możliwość wszechstronnego składania tylnej kanapy. Twórcy modelu F-PACE zaoferowali swoim klientom gadżety stworzone przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii, dzięki którym jazda będzie jeszcze bardziej komfortowa. Jednym z takich elementów jest wyświetlacz Head-Up lub Activity Key oraz wiele różnorodnych systemów wspomagających jazdę.

Jaguar F-PACE to samochód wielkich możliwości, który może się poszczycić dużą mocą oraz ekonomiką jazdy. To auto, które jest doskonałym połączeniem dobrego stylu oraz niezwykłej praktyczności.

Zapraszamy do kontaktu.