Audi A8

Audi A8

Stylistyka wyznaczająca początek nowej ery dla marki Audi. 41 inteligentnych systemów Audi AI wspierających kierowcę podczas jazdy. Nowy poziom intuicyjnej obsługi za pomocą dotykowych ekranów i głosu. Perfekcyjnie zaprojektowane i wykonane wnętrze, gwarantujące najwyższy komfort podróżowania. Audi A8 na nowo definiuje limuzynę klasy Premium i wyznacza kierunek rozwoju współczesnej motoryzacji.

Zapytaj nas o ofertę.

Audi A8 to luksusowy samochód produkowany nieprzerwanie od 1994 roku. Ta flagowa limuzyna Audi zastąpiła model V8. Jego konstruktorem jest niemiecki koncern Audi AG. Od 2010 roku jest produkowana trzecia generacja tego wyjątkowego modelu samochodu.

Warto wspomnieć, że Audi A8 jest pierwszym samochodem osobowym produkowanym wielkoseryjnie, który skonstruowano w całości z aluminium (technologia Audi Space Frame). Trzecia generacja Audi A8 jest najlżejszym pojazdem z napędem AWD (w segmencie F), a co najważniejsze zużywa mniej paliwa. Jako jeden z niewielu modeli Audi A8 oferuje napęd na cztery koła dostępny w standardzie (w większości wersji).

Audi A8 to wyjątkowa limuzyna, która ma wyraziste, sportowe rysy. Przez niektórych jest uważany za dzieło sztuki użytkowej. Kształt samochodu jest unikalny, ma wyraziste kontury z urzekającymi detalami.

Wnętrze pojazdu ma ciekawą stylistykę ze sportowymi akcentami oraz najwyższą funkcjonalność. A luksusowe materiały tapicerki roztaczają aurę ekskluzywności.

Nowa era w stylistyce

Audi A8 wyznacza nowy rozdział stylistyki dla całej marki Audi. Nowa, szersza osłona chłodnicy typu Singleframe, opływowe i muskularne nadwozie oraz całkowicie nowe, przeprojektowane reflektory przednie i tylne podkreślają sportową elegancję, najwyższą jakość i nowoczesność.