Audi A8

Audi A8

Stylistyka wyznaczająca początek nowej ery dla marki Audi. 41 inteligentnych systemów Audi AI wspierających kierowcę podczas jazdy. Nowy poziom intuicyjnej obsługi za pomocą dotykowych ekranów i głosu. Perfekcyjnie zaprojektowane i wykonane wnętrze, gwarantujące najwyższy komfort podróżowania. Audi A8 na nowo definiuje limuzynę klasy Premium i wyznacza kierunek rozwoju współczesnej motoryzacji.

Nowa era w stylistyce

Kup auto z Select-Automotive

W Select-Automotive dokładnie wiemy jak ważne, jest odpowiednie dopasowanie samochodu do potrzeb klienta. Dzięki doświadczeniu oraz znajomości rynku pomożemy optymalnie dobrać konfigurację samochodu. Audi A8 to nowa era w stylistyce samochodów niemieckiej marki.

Finansowanie Audi A8

Nasza firma oferuje szeroką gamę finansowania Audi A8

- Leasing,
- Najem długoterminowy,
- Kredyt samochodowy,
oraz wiele innych.

Procedura zakupu Audi A8

1. Konfiguracja samochodu
2. Wybór finansowania
3. Zamówienie auta i podpisanie umowy
4. Wpłata zadatku w wysokości 10% wartości brutto samochodu
5. Wpłata pozostałej kwoty, gdy pojazd jest gotowy
6. Odbiór samochodu

Procedura kupna ma charakter ogólny. W zależności od marki oraz modelu samochodu może się różnić. O procedurę zakupu przy konkretnej konfiguracji proszę pytać naszego doradcę.

Istnieje możliwość zamówienia dowolnej specyfikacji.

Po odbiorze samochodu, każdy klient jest zapraszany na tor wyścigowy w celu poprawienia techniki jazdy. Kurs bezpiecznej jazdy jest bezpłatny. Zależy nam na Państwa bezpieczeństwie. Szczegóły szkolenia są dostępne u naszych Partnerów Handlowych.

Audi A8 już na Ciebie czeka, skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, by poznać ofertę na swój wymarzony samochód.

Telefon: 22 389 77 20
Mail: biuro@select-automotive.pl

Pomożemy dobrać odpowiednią konfigurację, a następnie finansowanie, które będzie odpowiadało Twoim potrzebom.

Audi A8 to luksusowy samochód produkowany nieprzerwanie od 1994 roku. Ta flagowa limuzyna Audi zastąpiła model V8. Jego konstruktorem jest niemiecki koncern Audi AG. Od 2010 roku jest produkowana trzecia generacja tego wyjątkowego modelu samochodu. Warto wspomnieć, że Audi A8 jest pierwszym samochodem osobowym produkowanym wielkoseryjnie, który skonstruowano w całości z aluminium (technologia Audi Space Frame). Trzecia generacja Audi A8 jest najlżejszym pojazdem z napędem AWD (w segmencie F), a co najważniejsze zużywa mniej paliwa. Jako jeden z niewielu modeli Audi A8 oferuje napęd na cztery koła dostępny w standardzie (w większości wersji). Audi A8 to wyjątkowa limuzyna, która ma wyraziste, sportowe rysy. Przez niektórych jest uważany za dzieło sztuki użytkowej. Kształt samochodu jest unikalny, ma wyraziste kontury z urzekającymi detalami. Wnętrze pojazdu ma ciekawą stylistykę ze sportowymi akcentami oraz najwyższą funkcjonalność. A luksusowe materiały tapicerki roztaczają aurę ekskluzywności.