Aston Martin Rapide

Aston Martin Rapide

Rapide S to najpiękniejszy na świecie czterodrzwiowy samochód sportowy zapewniający niezrównane wrażenia z jazdy nawet dla czterech dorosłych osób. Aston Martin, w którym luksus stoi na pierwszym miejscu.

Oferujemy do 20% rabatu od ceny katalogowej każdego modelu Aston Martin

Aston Martin Rapide jest sportowym samochodem koncepcyjnym o nadwoziu coupé.

Po raz pierwszy pojawił się na rynku motoryzacyjnym w 2010 roku, kiedy to wyprodukowany został przez markę Aston Martin. Swoją premierę odbył w 2006 r. w Detroit, gdzie zaprezentowany został w czasie targów motoryzacyjnych. Trzy lata później, podczas targów we Frankfurcie, zobaczyć można było jego wersję produkcyjną. Produkcja samochodu obecnie odbywa się w Gaydon (Anglia), a do roku 2012 prowadzona była w Graz, w Austrii.

W 2013 roku auto pojawiło się w nowej, odświeżonej i nieco mocniejszej wersji. Oznaczono je literą S. Wyposażono je w ten sam silnik, który posiadał jednak znacznie większą moc od wersji pierwotnej, bo 558 KM. Przemodelowaniu uległ też tylny spojler oraz grill. Wnętrze pojazdu natomiast zyskało tapicerkę w dwóch kolorach.

Model Rapide S jest obecnie jednym z najbardziej eleganckich, a zarazem najbardziej pożądanych czterodrzwiowych samochodów sportowych. Stworzony został z najlepszych komponentów, dzięki czemu jest modelem łączącym w sobie sensacyjne osiągi auta sportowego z bardzo wysoką jakością pracy maszyny. Nadwozie modelu Rapide S charakteryzuje się ponadczasowym pięknem i niezwykłą linią.

Luksusowe, piękne wnętrze samochodu sprawia, że jazda nim jest prawdziwą przyjemnością. Niezwykłe doznania wzmagają także wysokie osiągi silnika Rapide S, dające niezwykłe wrażenia z jazdy, jak i ulepszona w stosunku do wersji poprzedniej dynamika pojazdu. Samochód wyposażony jest w 8-biegową Touchtronic III skrzynię biegów oraz sportowy układ wydechowy.

O komforcie jazdy Rapide S możesz przekonać się na jeździe próbnej.

Aston Martin Rapide S to efekt wyjątkowej receptury bazującej na najlepszych składnikach dostępnych w branży motoryzacyjnej.