Aston Martin Rapide

Aston Martin Rapide

Rapide S to najpiękniejszy na świecie czterodrzwiowy samochód sportowy zapewniający niezrównane wrażenia z jazdy nawet dla czterech dorosłych osób. Aston Martin, w którym luksus stoi na pierwszym miejscu.

Aston Martin Rapide S to efekt wyjątkowej receptury bazującej na najlepszych składnikach dostępnych w branży motoryzacyjnej.

Kup auto z Select-Automotive

W Select-Automotive dokładnie wiemy jak ważne, jest odpowiednie dopasowanie samochodu do potrzeb klienta. Dzięki doświadczeniu oraz znajomości rynku pomożemy optymalnie dobrać konfigurację samochodu. Aston Martin Rapide jest sportowym samochodem koncepcyjnym o nadwoziu coupé. Model Rapide S jest obecnie jednym z najbardziej eleganckich, a zarazem najbardziej pożądanych czterodrzwiowych samochodów sportowych.

Finansowanie Aston Martin Rapide

Nasza firma oferuje szeroką gamę finansowania Astona Martina Rapide

- Leasing,
- Najem długoterminowy,
- Kredyt samochodowy,
oraz wiele innych.

Procedura zakupu Aston Martin Rapide

1. Konfiguracja samochodu
2. Wybór finansowania
3. Zamówienie auta i podpisanie umowy
4. Wpłata zadatku w wysokości 10% wartości brutto samochodu
5. Wpłata pozostałej kwoty, gdy pojazd jest gotowy
6. Odbiór samochodu

Procedura kupna ma charakter ogólny. W zależności od marki oraz modelu samochodu może się różnić. O procedurę zakupu przy konkretnej konfiguracji proszę pytać naszego doradcę.

Cena dotyczy wyposażenia w wersji podstawowej.

Istnieje możliwość zamówienia dowolnej specyfikacji.

Po odbiorze samochodu, każdy klient jest zapraszany na tor wyścigowy w celu poprawienia techniki jazdy. Kurs bezpiecznej jazdy jest bezpłatny. Zależy nam na Państwa bezpieczeństwie. Szczegóły szkolenia są dostępne u naszych Partnerów Handlowych.

Aston Martin Rapide już na Ciebie czeka, skontaktuj się z nami

 

Dagmara z Select-Automotive


Telefon: 22 389 77 20
Mail: biuro@select-automotive.pl
Skontaktuj się z nami, by poznać ofertę na swój wymarzony samochód. Pomożemy dobrać odpowiednią konfigurację, a następnie finansowanie, które będzie odpowiadało Twoim potrzebom.
 
Aston Martin Rapide jest sportowym samochodem koncepcyjnym o nadwoziu coupé. Po raz pierwszy pojawił się na rynku motoryzacyjnym w 2010 roku, kiedy to wyprodukowany został przez markę Aston Martin. Swoją premierę odbył w 2006 r. w Detroit, gdzie zaprezentowany został w czasie targów motoryzacyjnych. Trzy lata później, podczas targów we Frankfurcie, zobaczyć można było jego wersję produkcyjną. Produkcja samochodu obecnie odbywa się w Gaydon (Anglia), a do roku 2012 prowadzona była w Graz, w Austrii. W 2013 roku auto pojawiło się w nowej, odświeżonej i nieco mocniejszej wersji. Oznaczono je literą S. Wyposażono je w ten sam silnik, który posiadał jednak znacznie większą moc od wersji pierwotnej, bo 558 KM. Przemodelowaniu uległ też tylny spojler oraz grill. Wnętrze pojazdu natomiast zyskało tapicerkę w dwóch kolorach. Model Rapide S jest obecnie jednym z najbardziej eleganckich, a zarazem najbardziej pożądanych czterodrzwiowych samochodów sportowych. Stworzony został z najlepszych komponentów, dzięki czemu jest modelem łączącym w sobie sensacyjne osiągi auta sportowego z bardzo wysoką jakością pracy maszyny. Nadwozie modelu Rapide S charakteryzuje się ponadczasowym pięknem i niezwykłą linią. Luksusowe, piękne wnętrze samochodu sprawia, że jazda nim jest prawdziwą przyjemnością. Niezwykłe doznania wzmagają także wysokie osiągi silnika Rapide S, dające niezwykłe wrażenia z jazdy, jak i ulepszona w stosunku do wersji poprzedniej dynamika pojazdu. Samochód wyposażony jest w 8-biegową Touchtronic III skrzynię biegów oraz sportowy układ wydechowy. O komforcie jazdy Rapide S możesz przekonać się na jeździe próbnej.