Select Automotive
Spełniamy marzenia najtaniej
biuro@select-automotive.pl tel. 22 389 77 20
MERCEDES

Niemiecka marka, która została założona w końcówce XIX w. przez Karla Benza i Gottlieba Daimlera. Początkowo produkowane automobile posiadały zniewalającą moc około 6 - 8 KM. Samochody były luksusem, spełnieniem drogocennych marzeń, po które tylko znikoma część społeczeństwa mogła sięgnąć. Nie jak dzisiaj w naszym kraju ;)

Wraz z ogromnym zapotrzebowaniem ludzkości na auta, jak też włożeniem iście niebotycznych nakładów finansowych ze strony założycieli w rozwój świata motoryzacji z kolejnymi dekadami zmieniało się logo Mercedesa, jak i modele, które starały się dopasować do zapotrzebowań wymagającej klienteli. Tak zatem powstawały samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, autobusy w jednym z najbardziej znanych po dziś dzień mieście –Stuttgart. To właśnie ono stało się synonimem luksusu dla osób, które już wybrały Mercedesa, jako swój własny środek lokomocji, ale także dla tych, którym pozostało głębokie westchnięcie na widok logo gwiazdy, która oświetla użytkownikom drogę przez kolejne tysiące kilometrów bezawaryjnych i szczęśliwych wojaży na całym świecie….

Lubimy Mercedesy, szczególnie te z logo AMG!

Ostatnie modele zostały mocno poprawione, design jest nareszcie interesujący czego nie można było powiedzieć o poprzednikach :)

BEZ GWIAZDY NIE MA JAZDY…

 

W naszej ofercie posiadamy wszystkie modele marki Mercedes z rabatami do 18%.

Klasa A

Klasa B

Klasa C

Klasa E

Klasa S

CLA

CLS

GLA

GLC

GLE

GLS

 

 

Procedura zakupu samochodu

W zależności od wybranej przez Państwa marki proponujemy różne procedury zakupu samochodów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem procedur kupna... Czytaj dalej

Najem lub leasing w Niemczech

Gdy auto jest wyprodukowane i gotowe do odbioru podpisujemy umowę leasingową oraz umowy towarzyszące... Czytaj dalej