Select Automotive
Spełniamy marzenia najtaniej
biuro@select-automotive.pl tel. 22 389 77 20
AUDI

Na nowe A8 oferujemy rabat 20%.

 

Audi A8 to luksusowy samochód produkowany nieprzerwanie od 1994 roku. Ta flagowa limuzyna Audi zastąpiła model V8. Jego konstruktorem jest niemiecki koncern Audi AG. Od 2010 roku jest produkowana trzecia generacja tego wyjątkowego modelu samochodu.

 

Warto wspomnieć, że Audi A8 jest pierwszym samochodem osobowym produkowanym wielkoseryjnie, który skonstruowano w całości z aluminium (technologia Audi Space Frame). Trzecia generacja Audi A8 jest najlżejszym pojazdem z napędem AWD (w segmencie F), a co najważniejsze zużywa mniej paliwa. Jako jeden z niewielu modeli Audi A8 oferuje napęd na cztery koła dostępny w standardzie (w większości wersji).

 

Audi A8 to wyjątkowa limuzyna, która ma wyraziste, sportowe rysy. Przez niektórych jest uważany za dzieło sztuki użytkowej. Kształt samochodu jest unikalny, ma wyraziste kontury z urzekającymi detalami.

 

Wnętrze pojazdu ma ciekawą stylistykę ze sportowymi akcentami oraz najwyższą funkcjonalność. A luksusowe materiały tapicerki roztaczają aurę ekskluzywności.

Procedura zakupu samochodu

W zależności od wybranej przez Państwa marki proponujemy różne procedury zakupu samochodów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem procedur kupna... Czytaj dalej

Najem lub leasing w Niemczech

Gdy auto jest wyprodukowane i gotowe do odbioru podpisujemy umowę leasingową oraz umowy towarzyszące... Czytaj dalej