Porsche 911 GTS

Stworzone do wyższych celów. Modele Porsche 911 GTS.

Projekt, który demonstruje sportowy charakter w każdym calu. Konstrukcja przygotowana na każde wyzwanie. Silnik który przynosi wydajność z toru wyścigowego na drogi.

Porsche 911 GTS to nowa, doskonała wersja znanego wszystkim klasyka. Rozwinięciem skrótu zawartego w nazwie jest Gran Turismo Sport, co nawiązuje do poprzednich modeli tego samochodu, takich jak chociażby 904 GTS lub 928 GTS.

Prezentowany samochód łączy w sobie cechy zarówno wygodnego i luksusowego auta, które świetnie sprawdzi się do pokonywania wielogodzinnych tras, jak i pojazdu sportowego, który z powodzeniem mógłby znaleźć się na wyścigowym torze.

Mimo, iż w większości przypadków połączenie tych dwóch skrajności zawsze kończyło się fiaskiem, tym razem się udało. Auto posiada napęd na wszystkie cztery koła i silnik 3,8 (bez turbodoładowania). Jest dostępny w wersjach z nadwoziem coupe, a także kabrio, jednak w każdej wersji posiada większy rozstaw tylnych kół, co skutkuje stabilniejszą jazdą i zdecydowanie lepszą trakcją. Wnętrze auta pokryte jest w dużej mierze alkantarą, która charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością i miękkością.

Dodatkowym atutem tego materiału jest jego szybkie i łatwe czyszczenie. Auto wyróżnia się przy swoich poprzednikach przede wszystkim zmienionym przednim zderzakiem, a także lusterkami. Pojazd jest bardzo wygodny i wytrzymały, dzięki czemu świetnie sprawdzi się na każdej trasie.

Jest wyposażony w specjalne amortyzatory, które cechują się zmienną siłą tłumienia. Prezentowane auto zachwyca imponującą trakcją i zdecydowanie nie jest narowiste. Świetnie sprawdzi się na każdej drodze, jest doskonale przygotowane do naprawdę szybkiej i ostrej jazdy.