Jaguar XE

Jaguar XE to sportowa limuzyna, która czerpie z najlepszych wzorców marki Jaguar. Jej wygląd jest muskularny oraz elegancki przez co mocno przykuwa uwagę. Inżynierowie brytyjskiej marki przykuwają szczególną uwagę do osiągów, które w Jaguarze XE imponują. Systemy takie jak Jaguar Drive Control gwarantuję maksymalne wrażenia z jazdy.

Styl i prezencja

Kup auto z Select-Automotive

W Select-Automotive dokładnie wiemy jak ważne, jest odpowiednie dopasowanie samochodu do potrzeb klienta. Dzięki doświadczeniu oraz znajomości rynku pomożemy optymalnie dobrać konfigurację samochodu.

Finansowanie Jaguar XE

Nasza firma oferuje szeroką gamę finansowania Jaguar XE

- Leasing,
- Najem długoterminowy,
- Kredyt samochodowy,
oraz wiele innych.

Procedura zakupu Jaguar XE

1. Konfiguracja samochodu
2. Wybór finansowania
3. Zamówienie auta i podpisanie umowy
4. Wpłata zadatku w wysokości 10% wartości brutto samochodu
5. Wpłata pozostałej kwoty, gdy pojazd jest gotowy
6. Odbiór samochodu

Procedura kupna ma charakter ogólny. W zależności od marki oraz modelu samochodu może się różnić. O procedurę zakupu przy konkretnej konfiguracji proszę pytać naszego doradcę.

Istnieje możliwość zamówienia dowolnej specyfikacji.

Po odbiorze samochodu, każdy klient jest zapraszany na tor wyścigowy w celu poprawienia techniki jazdy. Kurs bezpiecznej jazdy jest bezpłatny. Zależy nam na Państwa bezpieczeństwie. Szczegóły szkolenia są dostępne u naszych Partnerów Handlowych.

Jaguar XE już na Ciebie czeka, skontaktuj się z nami

 

Agata z Select-Automotive


Telefon: 22 389 77 20
Mail: biuro@select-automotive.pl
Skontaktuj się z nami, by poznać ofertę na swój wymarzony samochód. Pomożemy dobrać odpowiednią konfigurację, a następnie finansowanie, które będzie odpowiadało Twoim potrzebom.