Jaguar XE

Jaguar F-Pace
24 października 2018
Jaguar XF
24 października 2018

Jaguar XE

Jaguar to znana na całym świecie marka luksusowych samochodów. Auta marki Jaguar odznaczają się przede wszystkim wysoką jakością wykonania i niepowtarzalną stylistyką. Jaguar XE to jeden z najnowszych modeli aut tej marki.

Na nowego Jaguara XE oferujemy rabat nawet do 20% w stosunku do detalicznych cen Jaguara w Polsce.

Ten sportowy sedan charakteryzuje się jedyną i niepowtarzalną stylistyką. Prosty i jednocześnie wyrafinowany, daleki od kiczu design sprawia, że żaden miłośnik motoryzacji nie przejdzie obok tego auta obojętnie.

Jaguar XE został wyposażony w cały szereg nowoczesnych rozwiązań, które czynią to auto jeszcze bardziej niezwykłym. Zastosowany system Adaptive Dynamics czy tylne zawieszenie Integral Link sprawiają, że auto prowadzi się bardzo płynnie, niezależnie od stylu jazdy i nawierzchni, po której samochód aktualnie się porusza.

Na szczególną uwagę zasługuje również stylistyka wykończenia pojazdu. Jest ona prosta i jednocześnie elegancka dzięki czemu samochód jest bardzo harmonijny i wyróżnia się tym na tle konkurencyjnych modeli innych marek.

Jaguar XE został zaprojektowany w taki sposób, by mógł jeździć jak najbardziej dynamicznie i jednocześnie zużywać możliwie najmniej paliwa. Współczynnik oporu czołowego karoserii samochodu wynosi zaledwie 0,26, dzięki czemu auto dosłownie bezszelestnie tnie powietrze, zapewniając pasażerom wysoki komfort jazdy. Auto dostępne jest w kilku różnych wersjach z różnymi silnikami - od ekologicznych napędów o bardzo niskiej emisji CO2, po dynamiczne V6 umożliwiające jazdę z prędkością nawet 250 km/h. Jaguar XE uzyskał 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa Euro NCAP. Dostępny będzie w 5 różnych wersjach wyposażenia.