BMW serii X3

BMW X3 xDrive20i

Nowe BMW X3 stanowi wyraz nieograniczonych możliwości, doskonałej prezencji i wolności. Już na pierwszy rzut oka zachwyca atletyczną sylwetką i fascynuje niesamowitymi wrażeniami z jazdy. Dzięki częściowej automatyzacji jazdy i inteligentnemu napędowi na cztery koła BMW xDrive oferuje maksymalny komfort poruszania się po drogach i w terenie. Na nowo definiuje standardy w swojej klasie i daje jednoznacznie do zrozumienia: sposób, w jaki osiąga się swoje cele, czyni dużą różnicę.

Odprężająca atmosfera: znacznie ulepszony komfort akustyczny czyni z wnętrza BMW X3 ekskluzywną strefę relaksu, nawet przy dużych prędkościach. Wysokiej jakości akustyczne przeszklenia odczuwalnie redukują hałas powodowany przez wiatr lub inne dźwięki dochodzące z zewnątrz.

Ze stoickim spokojem wyrusza w nieznane, ponieważ jest świadome swojej wewnętrznej siły.

Cena nowego samochodu w Select-Automotvie:
151.360 PLN brutto

Cena w polskim salonie: 189.200 PLN brutto
Oszczędność: 32.164 PLN brutto

Cena zawiera koszty obsługi transakcji.

Wartość w PLN liczona na podstawie średniego kursu NBP z dnia

Niniejsza oferta nie jest i nie może stanowić podstawy do dochodzenia roszczeń w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z zm.), oraz nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. Nr 16, poz. 93 z zm.)

Samochód w wersji podstawowej.