BMW serii 8

BMW Seria 8

"Nowa definicja samochodu sportowego" - tak o Serii 8 mówili przedstawiciele BMW, gdy na rynek wchodził model Coupe. Ciężko się z tym nie zgodzić. BMW Seria 8 to połączenie sportowego charakteru z nowoczesnym luksusem. Spełnia on wszystkie wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. BMW dobrze zadbało o komfort jazdy swoim flagowym modelem.

Luksusowo-sportowy charakter BMW Serii 8

Kup auto z Select-Automotive

W Select-Automotive dokładnie wiemy jak ważne, jest odpowiednie dopasowanie samochodu do potrzeb klienta. Dzięki doświadczeniu oraz znajomości rynku pomożemy optymalnie dobrać konfigurację samochodu. BMW Serii 8 to emocjonujący design z nową, minimalistyczną stylistyką. W swojej ofercie mamy wszystkie warianty BMW Serii 8, czyli Coupe, Cabrio oraz Gran Coupe. Oczywiście dostępna jest także seria M8.

Finansowanie BMW Serii 8

Nasza firma oferuje szeroką gamę finansowania BMW Serii 8

- Leasing,
- Najem długoterminowy,
- Kredyt samochodowy,
oraz wiele innych.

Procedura zakupu BMW Serii 8

1. Konfiguracja samochodu
2. Wybór finansowania
3. Zamówienie auta i podpisanie umowy
4. Wpłata zadatku w wysokości 10% wartości brutto samochodu
5. Wpłata pozostałej kwoty, gdy pojazd jest gotowy
6. Odbiór samochodu

Procedura kupna ma charakter ogólny. W zależności od marki oraz modelu samochodu może się różnić. O procedurę zakupu przy konkretnej konfiguracji proszę pytać naszego doradcę.

Po odbiorze samochodu, każdy klient jest zapraszany na tor wyścigowy w celu poprawienia techniki jazdy. Kurs bezpiecznej jazdy jest bezpłatny. Zależy nam na Państwa bezpieczeństwie. Szczegóły szkolenia są dostępne u naszych Partnerów Handlowych.

BMW Seria 8 już na Ciebie czeka, skontaktuj się z nami

 

Agata z Select-Automotive


Telefon: 22 389 77 20
Mail: biuro@select-automotive.pl
Skontaktuj się z nami, by poznać ofertę na swój wymarzony samochód. Pomożemy dobrać odpowiednią konfigurację, a następnie finansowanie, które będzie odpowiadało Twoim potrzebom.