DBX już wkrótce na polskich drogach

Premiera Aston Martin

 

Pierwszy SUV Aston Martin

Pod koniec 2019 roku odbyła się polska prapremiera SUV-a marki Aston Martin. Wydarzenie wzbudziło wiele emocji u amatorów aut luksusowych, ponieważ jest to pierwszy crossover w ponad stuletniej historii tej brytyjskiej marki. Producent zapowiada, że ma to być najlepiej prowadzący się SUV na rynku, ale przekonamy się o tym najprawdopodobniej na przełomie maja i czerwca. Póki co można śmiało powiedzieć, że mimo swoich 2,2 ton wygląda jak klasyczny Aston Martin. Z przodu mamy spory grill, a z tyłu spojler, wyglądający, jak w Aston Martin Vantage. Auto posiada silnik V8 o pojemności czterech litrów, który daje 550 KM. Mimo dużych gabarytów, do setki rozpędza się w 4,5 sekundy i ma osiągać do 291 km/h.

Aston Martin taniej w Select-Automotive

Jeśli chcesz kupić nowego Astona Martina, zapraszamy do SELECT-AUTOMOTIVE. Oferujemy luksusowe auta w znacznie niższej cenie niż oferowane w salonach sprzedaży. W chwili obecnej dostępnych jest aż pięć modeli Astona Martina, a każdy z nich można zakupić z rabatem do 20% od ceny katalogowej.

  • Aston Martin DB9

Bezdyskusyjny lider w klasie GT o eleganckim wyglądzie i zdumiewających osiągach. Jest to auto luksusowe, ponadczasowe i gwarantujące komfort jazdy nawet po wielu godzinach jazdy. Posiada silnik V12 o pojemności sześciu litrów, co daje 477 KM i 600 Nm momentu obrotowego. ZOBACZ!

  • Aston Martin DBS

Oprócz modeli nowych, mamy też na sprzedaż używany ASTON MARTIN DBS Volante Carbon Black Special Edition. Wygląda świetnie i jest w doskonałym stanie. Pierwsza rejestracja 03/2011, przebieg 35000 km. Polecamy to komfortowe, szybkie i pełne gracji auto. ZOBACZ!

  • Aston Martin Rapide

Mawia się, że to najpiękniejsze i najbardziej luksusowe, czterodrzwiowe auto sportowe na świecie. Posiada ośmiobiegową Touchtronic III skrzynię biegów, sportowy układ wydechowy oraz nadwozie coupé. Jazda nim pozostawia niezapomniane wrażenia. ZOBACZ!

  • Aston Martin Vanquish Coupe SkyFall

Rzecz jasna można zamówić u nas nowe auto w bardzo dobrej cenie lub zdecydować się na zadbany model w srebrnym kolorze Skyfall, który był zarejestrowany pierwszy raz w 2013 roku. Wśród wielu akcesoriów warto wymienić dach i lusterka zewnętrzne z włókna węglowego. ZOBACZ!

  • Aston Martin Vantage

Auto dla najbardziej wymagających kierowców, z fantastycznym przyspieszeniem i zawrotną prędkością maksymalną. W tym dwuosobowym samochodzie wszystko jest luksusowe: wysoka jakość skóry na siedzeniach, drewniane wykończenia, obicia paneli itp. ZOBACZ!