Aston Martin DB9

Aston Martin DB9

Najbardziej ponadczasowy i elegancki sportowy model GT o budzących podziw osiągach, bezkompromisowym charakterze oraz niezrównanym poziomie luksusu.

Oferujemy do 20% rabatu od ceny katalogowej każdego modelu Aston Martin

Szukasz luksusowego samochodu łączącego w sobie sportowy charakter, oszałamiającą, niebanalną stylistykę oraz najwyższy poziom komfortu?

Aston Martin DB9 doskonale sprosta Twoim oczekiwaniom. Samochód ten to niekwestionowany lider w klasie samochodów Gran Turismo, wyróżniającej się wspaniałymi osiągami przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnego komfortu jazdy, nawet w długich trasach.

Pod maską Astona Martina DB9 drzemie wolnossący potężny silnik V12 o imponującej pojemności sześciu litrów. Jednostka ta generuje 477 koni mechanicznych oraz 600 Nm momentu obrotowego, co gwarantuje dynamiczną jazdę oraz szybkie przyśpieszenia w każdych warunkach. Nadwozie wykonane zostało przy użyciu stopów metali lekkich: aluminium oraz magnezu. Te innowacyjne materiały zapewniają redukcję masy o 25 procent w stosunku do poprzednika, jakim był model DB7. Co więcej, Aston Martin DB9 cechuje się dwukrotnie większą sztywnością nadwozia, co w połączeniu z niezwykle precyzyjnym układem kierowniczym przekłada się na doskonałe prowadzenie w zakrętach.

Dzięki klasycznemu umiejscowieniu silnika z przodu, możliwe było uzyskanie niezwykle smukłej oraz dynamicznej linii nadwozia. Elementy takie jak wloty powietrza za przednimi nadkolami muskularne nadkola z tyłu oraz delikatnie zarysowany spojler na klapie bagażnika nadają Astonowi Martinowi DB9 niepowtarzalnego, sportowego charakteru. Ten supersamochód przyśpiesza do setki w zaledwie 4,8 sekundy i osiąga imponującą prędkość maksymalną 306 km/h.

Aston Martin DB9 to połączenie drapieżnego, sportowego charakteru i angielskiej elegancji.

Klasyczny wdzięk z muśnięciem nowoczesności.