Select Automotive
Spełniamy marzenia najtaniej
biuro@select-automotive.pl tel. 22 389 77 20
SLIDER1 SLIDER2 SLIDER3 SLIDER3

O Firmie

Wszystko co robimy wynika z naszej miłości do motoryzacji! Wyznaczamy nowe trendy w sprzedaży nowych samochodów, wierzymy, że inaczej myślimy o samochodach ponieważ benzyna płynie w naszych żyłach. Kwestionujemy salonowy sposób sprzedaży poprzez obniżenie cen do nieznanych poziomów na polskim rynku, po prostu spełniamy marzenia najtaniej...

Select-Automotive to jedna z największych firm brokerskich w Unii Europejskiej, działająca od 1998 roku. Właścicielem oddziału firmy odpowiedzialnej za polski rynek jest Piotr Dobrowolski, wielokrotny Mistrz Polski w wyścigach samochodowych i motocyklowych. 

Pod auspicjami Gazety Wyborczej ustanowił polski rekord prędkości 361,92 km/h zmodyfikowaną według swojego projektu Toyotą Suprą o mocy 1250 KM (według wskazań GPS, prędkościomierz samochodu pokazywał ponad 400 km/h).

W karierze zawodowej odnosił wiele sukcesów, pracując w przeszłości na stanowisku dyrektora w spółce giełdowej INTER CARS S.A., Dyrektora zarządzającego największego salonu i serwisu Jaguara, Land Rovera w Polsce przy al. Waszyngtona. W pewnym momencie postanowił skoncentrować się tylko na własnej firmie. Najważniejszy dla niego jest człowiek i jego pasja do pięknych,szybkich samochodów, a nie wynik w korporacyjnym raporcie finansowym.

Dzięki częstym szkoleniom i testom samochodów pracownicy firmy Select-Automotive profesjonalnie doradzają każdemu, kto zastanawia się nad kupnem nowego auta. Wierzymy, że nasz zespół tworzą ludzie zakochani w motoryzacji, mamy w swoim gronie Mistrza Polski w gokardach, maniaka driftu oraz wielu pasjonatów szeroko pojętej motoryzacji.

Firma Select-Automotive posiada oddziały w Wielkiej Brytanii, Rumunii, Republice Czeskiej i Niemczech

W skład firm powiązanych kapitałowo wchodzi także NewCar24.com

 Img 1 Img 2

Właściciel Select-Automotive.pl jest częstym gościem różnych stacji TV

 

Wybierz Markę Samochodu

Procedura zakupu samochodu

W zależności od wybranej przez Państwa marki proponujemy różne procedury zakupu samochodów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem procedur kupna... Czytaj dalej

Najem lub leasing w Niemczech

Gdy auto jest wyprodukowane i gotowe do odbioru podpisujemy umowę leasingową oraz umowy towarzyszące... Czytaj dalej