Select Automotive
Spełniamy marzenia najtaniej
biuro@select-automotive.pl tel. 22 389 77 20
SLIDER1 SLIDER2 SLIDER3 SLIDER3

Najem lub leasing w Niemczech

Procedura rejestracji w Czechach aby jeździć w Polsce na zagranicznych numerach. Rozwiązanie szczególnie atrakcyjne przy bardzo drogich autach. Wartość dodana: nie obchodzą nas fotoradary :)

Jeśli zamawiamy samochód do produkcji, wówczas podpisujemy umowę i wpłacają Państwo na nasze konto 10% wartości auta netto tytułem zadatku.

Gdy samochód jest wyprodukowany i gotowy do odbioru podpisujemy umowę w oparciu o którą będą Państwo mogli użytkować auto. Wpłacają Państwo brakujące 90% wartości auta tytułem depozytu i odbierają Państwo samochód. Co miesiąc otrzymują Państwo FV ze statusem „Zapłacona”, które zmniejszają wartość wpłaconego depozytu. FV wystawiane są w kwotach netto (usługa wewnątrzwspólnotowa). Na koniec umowy stają się Państwo właścicielem auta lub sprzedajemy je w Państwa imieniu za ustaloną kwotę. Jako gwarancja transakcji jest zrobiony zastaw na aucie na Państwa dzięki któremu mają Państwo pewność, że w przypadku nie wywiązania się z umowy przez naszą firmę stają się Państwo automatycznie właścicielem samochodu.

Oferta jest także adresowana do osób prywatnych, którym nie zależy na kosztach w firmie a chcą kupić najtaniej jak się da luksusowy samochód. 

Rozwiązanie jest dopracowane pod kątem prawnym oraz podatkowym przez zespół prawników i doradców podatkowych. Szczegóły tylko na spotkaniu w naszym biurze.

Warunek sine qua non: klient posiada gotówkę na samochód.

Wybierz Markę Samochodu

Procedura zakupu samochodu

W zależności od wybranej przez Państwa marki proponujemy różne procedury zakupu samochodów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem procedur kupna... Czytaj dalej

Najem lub leasing w Niemczech

Gdy auto jest wyprodukowane i gotowe do odbioru podpisujemy umowę leasingową oraz umowy towarzyszące... Czytaj dalej