Select Automotive
Spełniamy marzenia najtaniej
biuro@select-automotive.pl tel. 22 389 77 20
LAND ROVER

Na najnowszy model Land Rover Discovery Sport oferujemy obecnie rabat w wysokości do 24% od detalu w Polsce.

Dowolna konfiguracja Land Rover Discovery Sport jest możliwa do zamówienia.

Land Rover Discovery Sport to niewątpliwe bardzo ciekawe auto łączące w sobie uniwerslaność SUV z użytecznością samochodów Land Rover. W przypadku Land Rovera Discovery Sport doszedł jeszcze jeden pierwiastek - nietuzinkowy design.

 

Land Rower to marka samochodów, która kojarzona jest przede wszystkim z wygodnymi, luksusowymi samochodami terenowymi i klasy SUV. Najnowszy Land Rover Discovery Sport nie odstaje ani trochę od kanonu samochodów, do jakich zdążyła przyzwyczaić nas ta marka. Jest to kolejny, bardzo udany produkt, który zostanie doceniony przede wszystkim przez wymagających, zamożnych klientów oraz przez zamożne, duże rodziny pragnące zabrać na wakacje wszystko, co będzie im potrzebne do szczęścia.

Land Rover Discovery Sport dostępny jest w wersjach 5-osobowych oraz 7-osobowych. Wersje 5-osobowe posiadają bogatszy wachlarz dodatkowych opcji wyposażenia. Takie auto można wzbogacić między innymi o: - Active Driveline - Aktywne zawieszenie MagneRide. Niezależnie liczby miejsc, najnowszy Land Rover Discovery Sport świetnie radzi sobie z każdą nawierzchnią. Nieważne, czy jest ona asfaltowa, szutrowa czy śnieżna, auto prowadzi się łatwo i pewnie. System, o którym mowa nazywa się Terrain Response i dostępny jest w wersjach z napędem 4x4. Bezpieczeństwo przede wszystkim - to hasło przyświeca coraz większej liczbie producentów samochodów. Land Rover nie pozostaje w tyle za konkurencją i oferuje system unikania kolizji. Dzięki dostępnym sonarom i systemowi kamer auto potrafi uniknąć zderzenia z przeszkodą przy poruszaniu się z prędkością poniżej 50 km/h, natomiast w sytuacji, gdy prędkość jest mniejsza niż 80km/h system w znacznym stopniu pozwoli ograniczyć zniszczenia. Auto dostępne jest w wielu wersjach z różnymi pakietami wyposażenia. Umożliwia to niemal całkowitą personalizację auta i dostosowanie go do swoich potrzeb i oczekiwań.

 

Najtańsza wersje można kupić za naszym posrednictwem już od 113 924 PLN

Procedura zakupu samochodu

W zależności od wybranej przez Państwa marki proponujemy różne procedury zakupu samochodów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem procedur kupna... Czytaj dalej

Najem lub leasing w Niemczech

Gdy auto jest wyprodukowane i gotowe do odbioru podpisujemy umowę leasingową oraz umowy towarzyszące... Czytaj dalej