Select Automotive
Spełniamy marzenia najtaniej
biuro@select-automotive.pl tel. 22 389 77 20
LAND ROVER

Defendery oferujemy tylko z rynku aut używanych. Fabryka zaprzestało produkcji tego kultowego modelu Land Rovera.

Za jakiś czas wejdzie do produkcji nowa odsłona Land Rover Defender, bedziemy go mieć w ofercie!

 

Land Rover Defender to najlepsze auto w teren. Land Rover Defender nie ma sobie równych...

 

Land Rover Defender to kwintesencja samochodu terenowego, który świetnie sprawdza się na drogach i bezdrożach całego świata.

Historia modelu sięga wczesnych lat powojennych – w 1948 roku brytyjski producent przedstawił auto mające w założeniu konkurować z Jeepem Willysem – niewielką terenówką opracowaną z myślą o służbach mundurowych.

Inspiracja legendarnym modelem nie jest ujmą, zwłaszcza że Land Rover jeszcze bardziej zdefiniował koncepcję prawdziwego samochodu terenowego  ze stałym napędem na cztery koła i solidną konstrukcją opartą na ramie. Pierwotna koncepcja sprawdziła się na tyle, że do dziś Land Rover Defender I generacji (produkowanej aż do 1998 roku) spotykany jest na wszystkich kontynentach. Rynkowy sukces i uznanie wymagających klientów odniosły także kolejne generacje – II produkowana w latach 1998-2007 i III odsłona, której produkcję zakończono w styczniu 2016 roku.  Doskonałe właściwości terenowe, prosta konstrukcja oraz wytrzymałość to nie jedyne wyróżniki każdej z generacji Defendera. O sukcesie zadecydowały także stylizacja (prosta, oryginalna i ponadczasowa) oraz szeroki wybór wersji – auto wytwarzano w trzech rozstawach osi oraz w ośmiu głównych typach nadwozia.

Niestety obecnie nie ma możliwości zakupu fabrycznie nowego Defendera – produkcja kolejnej generacji planowana jest na rok 2019. Dlatego też oferujemy wyłącznie używane modele. Oczywiście z chwilą, kiedy IV odsłona będzie opuszczać bramy fabryki, nowy Land Rover Defender będzie dostępny w Select-Automotive.

Land Rover Defender to kwintesencja samochodu terenowego, który świetnie sprawdza się na drogach i bezdrożach całego świata. Historia modelu sięga wczesnych lat powojennych – w 1948 roku brytyjski producent przedstawił auto mające w założeniu konkurować z Jeepem Willysem – niewielką terenówką opracowaną z myślą o służbach mundurowych. Inspiracja legendarnym modelem nie jest ujmą, zwłaszcza że Land Rover jeszcze bardziej zdefiniował koncepcję prawdziwego samochodu terenowego ze stałym napędem na cztery koła i solidną konstrukcją opartą na ramie. Pierwotna koncepcja sprawdziła się na tyle, że do dziś Land Rover Defender I generacji (produkowanej aż do 1998 roku) spotykany jest na wszystkich kontynentach. Rynkowy sukces i uznanie wymagających klientów odniosły także kolejne generacje – II produkowana w latach 1998-2007 i III odsłona, której produkcję zakończono w styczniu 2016 roku. Doskonałe właściwości terenowe, prosta konstrukcja oraz wytrzymałość to nie jedyne wyróżniki każdej z generacji Defendera. O sukcesie zadecydowały także stylizacja (prosta, oryginalna i ponadczasowa) oraz szeroki wybór wersji – auto wytwarzano w trzech rozstawach osi oraz w ośmiu głównych typach nadwozia. Niestety obecnie nie ma możliwości zakupu fabrycznie nowego Defendera – produkcja kolejnej generacji planowana jest na rok 2019. Dlatego też oferujemy wyłącznie używane modele. Oczywiście z chwilą, kiedy IV odsłona będzie opuszczać bramy fabryki, nowy Land Rover Defender będzie dostępny w Select-Automotive.

Procedura zakupu samochodu

W zależności od wybranej przez Państwa marki proponujemy różne procedury zakupu samochodów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem procedur kupna... Czytaj dalej

Najem lub leasing w Niemczech

Gdy auto jest wyprodukowane i gotowe do odbioru podpisujemy umowę leasingową oraz umowy towarzyszące... Czytaj dalej